Hennedrog
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7dd5082a76fe169e57b178e91caee364Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 11:34 am    Předmět: Citovat

No já si hennecolor kupuju za 120-140 na národní v natuře, ale ohnivě červenou chodim kupovat sem do toho krámku. Jako ty ceny maj zajímavý Laughing . vim , že jednou jsem jí kupovla aza 65 a ted za 60.
Každopádně ted mají plnej regál henny. Tak jestli chceš , tak tam naběhni.

Zahlídla jsem tam kaštan,mahagon,černou,hnědou, světle červenou... dál jsem to nezkoumala
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 11:51 am    Předmět: Citovat

Tam nenaběhnu, jsem v Ostravě Laughing A ani až budu v Pze, tak to nestihnu Sad krucifix. No já to nějak vymyslím. Zase tak jsem z ní nadšená nebyla. DM to v nejhorsim jistí Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 2:00 pm    Předmět: Citovat

Já od Henné Natur akutálně používám neutrální (bezbarvou), tedy v praxi cassii. Jsem s ní moc spokojená, koupila jsem ji v Myslíkově a myslím, že mě taky stála nějakých 60 kč Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Já používám tu henné natur, kde má ta slečna červené vlásky (hned ta první krabička nahoře. Vlasy se mi po ní zdají nejlepší co do kvality i barvy, lepší než po kaštanové hennecolor (i když si myslím, že je to stejný výrobce, ale jistá si nejsem). Kupuju ji v drogerii Jasmín (v Brně) za 119Kč 90g Very Happy

teď koukám, jaké uvádíte složení u těch ostatních. Mi se zdá, že v té, co kupuju je pouze Lawsonie (a možná i cassia, ale nejsem si jistá), ale nic víc tam není

tak vcera jsem zakoupila na ozkouseni tez v drogerii Jasmin v Brne od Henne natur odstin Copper....tak nejak ale vubec netusim, co to za odstin je, nevite to nekdo? Myslela jsem, ze je to klasicka zrz, pac slozeni je pouze Lawsonia Inermis....
Jo a porad stoji tech 119 Kc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 1:52 am    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
Sim napsal:
Já používám tu henné natur, kde má ta slečna červené vlásky (hned ta první krabička nahoře. Vlasy se mi po ní zdají nejlepší co do kvality i barvy, lepší než po kaštanové hennecolor (i když si myslím, že je to stejný výrobce, ale jistá si nejsem). Kupuju ji v drogerii Jasmín (v Brně) za 119Kč 90g Very Happy

teď koukám, jaké uvádíte složení u těch ostatních. Mi se zdá, že v té, co kupuju je pouze Lawsonie (a možná i cassia, ale nejsem si jistá), ale nic víc tam není

tak vcera jsem zakoupila na ozkouseni tez v drogerii Jasmin v Brne od Henne natur odstin Copper....tak nejak ale vubec netusim, co to za odstin je, nevite to nekdo? Myslela jsem, ze je to klasicka zrz, pac slozeni je pouze Lawsonia Inermis....
Jo a porad stoji tech 119 Kc.

Copper je měď, takže asi zrz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 11:14 am    Předmět: Citovat

aha:) tak to jsem zvedava, co mi z toho vznikne, nikdy jsem zrz nemela, vzdycky hooodne do cervena, ale kdyz uz ji mam, tak to ozkousim i bez pridani cervenych primesi. Kdyz uz, tak uz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 4:21 pm    Předmět: Citovat

a kde teda přesně se dá tato henna v praze sehnat?jak se ty obchody jmenují..dík moc:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andromeda
8-20
8-20


Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

pouzivam len tuto znacku, pomer kvalita a cena je pre mna velmi dobry. Miesam gastanovu s ciernou, plus pridavam kakao a kavu. Odkedy sa ale henujem, mam suchsie vlasy, takze hennovy zabal doplnam olivovym olejom a levandulovym. Este dva tyzdne po henne mi vlasy vonaju ako cokolada, len sa zahryznut Smile
Kupujem ju z netu, vzdy do zasoby Smile
zlozenie hnedej, ciernej a naturalnej je v mojej galerii. snad sa niektorej z vas zide
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 6:13 pm    Předmět: Citovat

to Andromeda: ahoj,tuto hennu si zohnala na slovensku??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

kupujes ju na slovenskej stranke?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.