Hennedrog
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fc735d2f6a5430ecc2404be4951a8cc1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andromeda
8-20
8-20


Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 6:26 pm    Předmět: Citovat

ahojky!
nie, kupujem ju od jednej Nemky. Dostala som sa ku nej cez ebay. Za 14 balíkov s gramazou 90g + postovne expresne som zaplatila 36€ co vobec ale vobec nie je az take hrozne... mam zasobu, ktora mi vydzi rok a pol Smile
ale paci sa mi... paradne obali vlas aj ked sa trocha vymyva, no uteraky nefarbi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tyrusqa
41-80
41-80


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

aha,myslela som,ze je to komplikovanejsie..inac,ten odtien mas super,netusila som,ze z takej kombinacie vznikne taky pekny vysledok.no dobre vediet.. Laughing zatial mam k dispozicii len hennecolor,skusala si aj tu?je pravda,ze je kvalitou podobna?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 7:39 pm    Předmět: Citovat

tyrusqa napsal:
aha,myslela som,ze je to komplikovanejsie..inac,ten odtien mas super,netusila som,ze z takej kombinacie vznikne taky pekny vysledok.no dobre vediet.. Laughing zatial mam k dispozicii len hennecolor,skusala si aj tu?je pravda,ze je kvalitou podobna?

tak ja se tuto hennu pouzivam taky, ale kupovala jsem ji v jine krabicce, ale asi je to ta sama. Drive jsem hennovala hennecolourkou a ve srovnani je tahle daleko lepsi. Mam po ni hezci a zdravejsi vlasy a hlavne se nevymyva. Tahle mi prijde opravdu dobra. Akorat jsem zatim vyzkousela jen odstin chopper.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andromeda
8-20
8-20


Založen: 1.4.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

no moze byt.... lebo hennedrog vyraba dva rady. Jeden je Classic a druhy (ten co pouzivam ja a je na fotkach) je rad Natural. aj z mojej strany vysoka spokojnost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 9:09 am    Předmět: Citovat

Posledně sem barvila touto hennou, protože hennecolor neměli, riskla sem odstín Intense copper - měděná v modré krabičce a velká spokojenost Very Happy

nevím, jestli je tam taky pikramát, každopádně barva byla po aplikaci hezká dorezava, postupně trochu vybledla, chytla mi i na dříve téměř černou část vlasů, takže jsou hezky sjednocené, lesklé, při osvětlení za hlavou narezlý odlesk, jinak normálně lesk nenarezlý Very Happy

akorát jediné, co mě překvapilo, že se z pokožky hůř vymývala a měla jsem do druhého/třetího umytí pěšinku hezky oranžovou Very Happy možná je to ale jen špatným vymytím. Taky mi ještě čtrnáct dní tekla z vlasů oranžová voda a vlasy po umytí barvily ručníky, ale vše se v pohodě vypralo. Polšťář byl ok. Very Happy

Zatím asi nejlepší henna, co jsem vyzkoušela, dobrá chytavost i konzistence Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Graenie
21-40
21-40


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 9:52 am    Předmět: Citovat

Potřebuji radu nevíte jestli tato henna Henné Natur neutrální Henné color která se prodává tady v obchůdku na fóru je bezbarvá? Asi by měla být že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 9:18 pm    Předmět: Citovat

Ano, je. Aspoň mně teda vlasy neobarvila, zato blond odstín od stejné značky udělal žlutě zlatý nádech. Vlasy nemám extra světlé, ale přece jen spíš světlejší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 6:04 pm    Předmět: vana a měděná henna Citovat

Naskytl se mi takový problém. Smyla jsem si měděnou hennu a vana je žlutounká a nechce zbělat. Nějak nevím, co s tím O.o
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 6:11 pm    Předmět: Citovat

Vlakno - Jak se zbavit skvrn od henny doporucuju Wink

Nicmene na vanu plati - nez zacnete hennit, napustte par centaku vody, hennadrobky napadaji do teho a nic se nezabarvi. Kdyz uz zabarvi, taky napustit vodu s praskem, nechat trochu odlezet a pak vydrbat kartacem Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 6:47 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Vlakno - Jak se zbavit skvrn od henny doporucuju Wink

Nicmene na vanu plati - nez zacnete hennit, napustte par centaku vody, hennadrobky napadaji do teho a nic se nezabarvi. Kdyz uz zabarvi, taky napustit vodu s praskem, nechat trochu odlezet a pak vydrbat kartacem Wink


Dobře, podívám se. No, já měla plnou vanu a smyla si ji do ní, abych se nemusela předklánět a když jsem ji vypustila, tak se takhle vybarvila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.