Hennedrog
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=708c296216f78db5bb88bf3851d9cfebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 7:22 pm    Předmět: Henné natur Citovat

Ahojte poznáte niektorá tuto hennu?
http://www.indiashop.sk/wwwdarcekysk/eshop/11-1-bylinne-vytazky/0/5/208-Hena-farba-na-vlasy-gastanova

zvažovala som gastanovu od Henné color alebo tuto a nakoniec som si objednala Henné natural a teraz rozmýšlam, či som spravila dobre Rolling Eyes vie niektorá z vás porovnať tieto dve henny? ďakujem moooc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 8:08 pm    Předmět: Citovat

Mixer, nejaké názory na túto značku sú v tomto vlákne http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=167812 . Ja som od nich z tej rady Natur skúšala čiernu a farbila pekne, tmavohnedo, bez zrz odleskov. Inak podľa niektorých info ide v prípade Hennecolor a Hennedrog o tú istú firmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 11:55 pm    Předmět: Citovat

Ally - dakujem za vlákno Smile vobec som netušila, že je to tá istá henna. Kočky ju tam chvália, vyzerá to, že som si vybrala dobre Laughing už sa teším ked mi príde Wink

- a nevieš náhodou, ževraj je jemnejšie namletá ako henné color?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 8:35 am    Předmět: Citovat

Mne sa s ňou pracovalo o kúsok lepšie ako s hennecoloráckymi, ale nejaký veľký rozdiel som nezaznamenala Smile

Vybrala si si gaštanový odtieň? Ak áno, som zvedavá na dojmy, tiež ho všade zháňam, ale nikde nemajú, tam som skočila rovno na čiernu Very Happy (a príde mi, že tá čierna vďaka indigu trochu potláča tie klasické hennové zrz odlesky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

Mně se s jejich bezbarvou variantou pracovalo daleko lépe než s Hennecolor a DM hennou. Kopíruju svůj příspěvek z vlákna Henna bezbarvá/přírodní:

Tak jsem vyzkoušela Henné Natur odstín Neutral (ta nebarvící) - zásoby v Myslíkové už byly doplněny Wink . No, a je myslím jednoznačně lepší než DMkový bezbarvý zábal i Hennecolor vitamínová.

DM směs mi přijde hruběji mletá a taková "vyšeptalá", ale dobře se mi na vlasy nanášela a nestékala. Hennecolor vitamínová byla jemně namletá, ale měla jsem problém trefit konzistenci - v misce to vždycky vypadalo ok, ale jak jsem nanesla na vlasy, začalo se to tak jako drolit, jako bych to málo naředila, tak jsem zbytek v misce přiředila, ale nepomohlo to, zas se to drolilo a pak jsem to asi naředila moc a stékala mi (snažila jsem se vícekrát - cca 4 hennování, ale nikdy se nepovedlo k mé spokojenosti). Přičítala jsem to svým rukám, ale asi to bylo i tou směsí, protože...

Henné Natur je jemně mletá a udělá parádní kašičku, která po nanesení na vlasech dobře drží a nedrolí se ani nestéká. Taky se mi dobře vymývá - obě předchozí značky jsem při vší snaze nikdy nevymyla dokonale a pak mě do dalšího umytí svěděla šiška. Tentokrát s Hené Natur žádné svědění, vymyto suprově.

Jinak účinky - dobrý, vlásky jsou pěkný. Dřív (zvlášť když jsem začala) mi henna dělala prodloužení mycího intervalu o den, tak jsem zvědavá, jak to bude tentokrát...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobulka
41-80
41-80


Založen: 23.3.2010
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

zrovna včera sem si s měděnou henou týdle značky dobarvovala odrosty. Perfektně chytla a výborně se mi to jemný blátíčko vymylo a to jen proudem vody (oproti hennecolor, kdy musím trochu šamponovat nebo použít kondiš).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 5:29 pm    Předmět: Citovat

dakujem za všetky príspevky Smile ked sa nafarbím tak dám potom vedieť, že ako to dopadlo ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 7:38 pm    Předmět: Citovat

S touhle hennou zacházím fakt ráda, protože se mi jedinkrát nestalo, že by to po těch vlasech někam spadlo, nebo se to oddrolilo. Nikde ani smítko - narozdíl od henné color.

Doporučuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 10:18 am    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
S touhle hennou zacházím fakt ráda, protože se mi jedinkrát nestalo, že by to po těch vlasech někam spadlo, nebo se to oddrolilo. Nikde ani smítko - narozdíl od henné color.

Doporučuji!


vau, zase dobrá správa, ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 2:59 pm    Předmět: Citovat

Referencia Wink takže som nahenila s Henné natur-gastan a potvora sa drolila a to som do nej dala kondiš aj guarovu gumu takže aplikácia nic moc i ked som mala pocit, že sa mi to akosi zrazilo ked som do nej dala ten kondiš takže som spravila možno chybu ja i ked kondis dávam vždy a ešte sa mi toto nestalo naozaj nechápem Crying or Very sad farba chytla pekne ale šedivky zostali bohužial nedotknuté Evil or Very Mad tak asi tolko kto chce kuknuť tak foto v galerke Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.