Hennedrog
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=48734a019477a5989bc94fca96c15923Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 6:34 pm    Předmět: Citovat

Tak co, vydržel ten odstín? Smile
Koukám, že jste s touhle hennou všechny docela spokojené... já s ní barvila už několikrát - nejdříve kaštanovou, teď jsem si troufla i na černou - a skoro nic. Dala jsem ji teda půl na půl s bezbarvou a taky do ní přidávám ještě amlu... vůbec nevím, co se děje, prakticky nejde poznat, že jsem měla na hlavě hennu... Fakt tomu nerozumím Sad v poslední době mi na vlasy nechytá vůbec nic - nedávno jsem byla v hospodě a po několika hodinách s rozpuštěnýma vlasama mi z nich ani ten kouř nebyl cítit (to teda beru pozitivně). Tak nevím, nechtěla jsem, aby mi chytla moc a vono to dopadlo takhle Very Happy Snad se dostanu do Brna ještě před promocema, protože tady ji neseženu a tak jak tu barvičku popisujete, tak by se mi zrovna líbila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

Noge: Asi tak tři týdny, pak se barva nenápadně ztratila Smile Ale na to už jsem u henny zvyklá Rolling Eyes
A třeba jsou teď tvoje vlasy v tak dobrém stavu, že už žádnou další regeneraci nepřijímají Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 7:53 pm    Předmět: Citovat

No, jsou teď na tom docela dobře, snažím se a po třičtvrtě roce, co jsem našla tyhle stránky, to jde hodně vidět... Jen já bych ty vlasy raději hnědé Very Happy ať dám kteroukoli hennu, vždy chytne do zrzavé nebo červené a to do dost výrazné... odlesky by mi nevadily... Tak uvidím, zkusím ji nemíchat s bezbarvou - jen mám vlasy původně docela světlounce hnědé, tak mi ta černá přišla až moc Very Happy no uvidím - třeba zase nechytne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 8:58 pm    Předmět: Citovat

Tak ať ti to s tou hnědou vyjde. A když ne - ta zrzavá ti sluší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nephilim
21-40
21-40


Založen: 12.10.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: 189

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 10:17 am    Předmět: Citovat

No tak opäť som skúsila aj ja hennu. Toto bola už 4. značka, ktorú som si kúpila...Very Happy Tie ostatné neboli nič extra, ale možno zato môže aj moje nesprávne namiešanie, no ktovie:-D
Teraz som si kúpila Henné Natur Noir a som veľmi spokojná, už pri nej zostanem:-) Konečne mi nejaká henna chytila tak ako som chcela:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 11:29 am    Předmět: Citovat

Henné natur byla (je) skvělá henna. Opravdu dobře chytala a vlasy po ní byly skvělé, bylo to vždycky markantně poznat, když jsem nabarvila - hlavně na síle a hustotě vlasů a samozřejmě barvě. Akorát že je to jen 100g a už se mi nevyplatí kupovat, protože já na svoje celé vlasy potřebuju těch 200g a to mě vyjde líp cenově Lamda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nephilim
21-40
21-40


Založen: 12.10.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: 189

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 12:01 pm    Předmět: Citovat

Mne zatial stačí jedno balenie:-)
Už som mala hennu z DM, chytila tak slabunko úplne, potom aj od henné color, ale ani to nebola žiadna sláva a naposledy som mala len indigo, tam to už bolo vidno, ale veľmi rýchlo sa mi to vymylo...Sad
Len môj najväčší problém je, že nepoznám správny postup, resp. rôzne návody, ktoré nájdem, si protirečia:-D
Ale teraz som už asi ťukla klinec po hlavičke, tak snád to už bude úspešnejšie:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 11:06 pm    Předmět: Citovat

Nephilim napsal:
Len môj najväčší problém je, že nepoznám správny postup, resp. rôzne návody, ktoré nájdem, si protirečia:-D
Ale teraz som už asi ťukla klinec po hlavičke, tak snád to už bude úspešnejšie:-)

Jestli jsi našla dobrý postup pro tmavou barvu, tak sem s ním, ať to taky můžu vyzkoušet! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nephilim
21-40
21-40


Založen: 12.10.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: 189

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 1:29 pm    Předmět: Citovat

No tak chce to dobrú hennu - mne vyhovuje henné natur noir:-)
Nanášala som ju na čerstvo umyté vlasy, ktoré so nechala vysušiť. Hennu som zaliala nie vriacou vodou, bola horúca, ale nie vriaca, zmiešala som ju na hustejší jogurt a šupla na hlavu. Bola to piplačka dať to na vlasy, hrozne som frflala:-D Dala som si na hlavu sáčok a uterák. Nechala som si to tak celú noc, dokopy to bolo asi tak 11 hodín. A potom som to zmyla:-)
Tot vsjo, zatial:-)
Farba je pekná, nie je úplne čierna, ale taká pekná tmavá, myslím, že ked to ešte párkrát zopakujem, tak to bude tmavšie:-) Ale hlavné je, že to chytilo a vlasy majú jednotnú farbu, výraznejšiu, krajšiu, najmä pri korienkoch:-)

Zatial je to len totálny základ, nechcem pridávať nejaké iné prísady, pokial sa toto dobre nenaučímSmile

A potom niekedy v budúcnosti vyskúšam aj to dvojfázové farbenie:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 3:03 pm    Předmět: Citovat

Nienna napsal:
Prosím, prosím henící Brňačky, kde že přesně se dá tahle henna sehnat, dá-li se ještě? Dočetla jsem se že v drogerii Jasmín, ale v které? Na České jsem našla jen Hennecolor.


To by som aj ja chcela vediet. Ktora drogeria Jasmín? A maju v nej aj nieco z tychto odtienov? http://www.hennedrog.com/htgb/0001.htm

Nasla som zoznam predajni, je ich celkom dost: http://www.drogeriejasmin.cz/prodejny.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.