CutisHelp
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a2ee958362d3a9b83df64fe169c3b29eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 2:12 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
petpis napsal:
Laughing Laughing Laughing Ty moje hrozinko Wink

Laughing Laughing Laughing
Na téhle řadě se mi líbí cena - třeba Extravaganja nebo Cannaderm - také konopná kosmetika, ale jednou tak drahá jako CutisHlep...
Navíc se mi zdá, že zrovna drahá Extravaganja obsahuje i dost chemie ( doufám, že to nepletu ) .


Cutis Help se hlavně liší i v tom samotném konopí - konopném oleji. Smile Jejich konopný olej je získávaný úplně jinou metodou. Proniká hluboko do kůže a díky tomu skutečně funguje.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 2:22 pm    Předmět: Citovat

petpis napsal:
...(napadá mě skvělý produkt OPAREN, balzám na rty, výborně zastavuje mokvání Embarassed...


Oparen je naprosto úžasný na všechny možné opary.
Hodně urychluje hojení oparu a hlavně snižuje recidivu - na rozdíl od všech možných klasických věcí jako je Herpesin apod. Konopný olej ty viry skutečně likviduje. Člověk se jich sice z těla nezbaví nikdy úplně, ale hodně se sníží četnost výsevuy oparu a urychlí se i hojení. Průběh není pak tak těžký - udělá se jen občas malý opar, který rychle zmizí.
Viděla jsem dívčinu, která měla hrozný chronický opar, trápil jí snad už tři roky. Vypadalo to opravdu příšerně. A díky oparenu se jí dnes udělá jen občas malý opar.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 2:25 pm    Předmět: Citovat

Konopný olej

Dvakrát jsem se tady zmínil, že konopnmý olej Cutis Help, je jiný než se vyskytuje v ostatní konopné kosmetice.

Většinou (asi až na dvě výjimky) platí, že nejlepší je za studena lisovaný olej. No a konopný olej je právě jednou z těch výjimek.

Klíčovou aktivní složkou produktů Cutis Help je patentově chráněný olej, nechemicky extrahovaný prostřednictvím oxidu uhličitého ze semen technického konopí (Cannabis sativa), vysoké farmaceutické kvality a čistoty, který se vyznačuje vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, antioxidačními, výživovými, regeneračními a penetračními vlastnostmi.

Na rozdíl od tradičního konopného oleje, lisovaného tzv. za studena, obsahuje extrahovaný olej vyvážený a vyšší poměr esenciálních mastných kyselin (EFA) i další bioaktivní látky, důležité pro zajištění správných funkcí kůže, a navíc neobsahuje příměsi bílkovinného původu, jejichž metabolity jsou při povrchové aplikaci zdrojem dráždění narušené kůže.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 9:46 am    Předmět: Citovat

Ahoj všichni, tak jsem uvažovala, že si pořídím šampon od Cutishelp na seboreu a hledala jsem jeho složení a co jsem nezjistila! Ve složení jsem našla hned dva silikony, tak vám teď vážně nevím....má být léčebný a silikony jak jsem četla mohou tu pokožku dusit a navíc ten šampon se má nechat nějakou dobu působit...tak teď vážně nevím zda do něj investovat, není nejlevnější, ale zase si ho dost lidí chválí že na tu seboreu pomáhá. Cutishelp vyrábí ještě jeden šampon a ten má taky silikony. Máte někdo zkušenost s těmi šampony? Jde mi taky o to, že z té seborey mi i padají vlasy a ten šampon by měl padání zastavovat, ale zase vzhledem k těm silikonům dost pochybuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 12:07 pm    Předmět: Citovat

Rozhodla by som sa podľa toho čo mi robia silikóny s vlasmi. U mňa je silikónový šampón okamžite odsúdený len na občasné použitie. Mala by som inak 3 chlpy na hlave. Predpokladám, že chceš tento šampón používať často. Ak tvojim vlasom silikóny nevadia kľudne si ho kúp, o pokožku hlavy by som sa až tak nebála. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 6:33 am    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Rozhodla by som sa podľa toho čo mi robia silikóny s vlasmi. U mňa je silikónový šampón okamžite odsúdený len na občasné použitie. Mala by som inak 3 chlpy na hlave. Predpokladám, že chceš tento šampón používať často. Ak tvojim vlasom silikóny nevadia kľudne si ho kúp, o pokožku hlavy by som sa až tak nebála. Smile


Díky za odpověď. Tak já vím, že třeba nemohu Kerastase, to pak mám ty tři chlupy, ale Kerastase je obecně hodně zasilikonované. Díky té seboree už mi dost vlasy prořídli a padají dál, tak teď dost uvažuju o zkrácení, takže teď mám ty tři chlupy i bez silikonů Sad. Jinak jsem kdysi třeba používala na objem Sunsilk šampon a krém(oboje se silikonem) a šampon celkem v pohodě a krém byl na objem fakt bezva i když ty silikony měl.
U toho Cutishelpu píší, že by měl pomáhat proti tomu padání vlasů a taky dodávat objem, tak ho asi zkusím, přece jen zdraví pokožky je teď pro mě důležitější než to, jestli něco obsahuje silikon nebo ne, tím spíš, že si ten šampon lidi dost chválí.
Ovšem o těch silikonech dost i tak přemýšlím a třeba henna obaluje vlasy stejně jako silikony, tak to tak vadit nebude a třeba ty silikony nakonec i tu nemocnou pokožku chrání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 6:34 pm    Předmět: Citovat

Nie je zač. Wink Sunsilk myslíš tento? http://cokupic.pl/i/c_big431654.jpg Lebo ja som takýto používala a mala som po ňom super vlasy. Smile
No henna aj silikóny obaľujú vlasy až na to, že henna mi urobí objem a silikóny úplný opak. Rolling Eyes Tiež si myslím, že pokožku to chráni alebo aspoň zabráni odlupovaniu kože (lupinám).
Potom napíš ako ti CutisHelp pomohol. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt duben 15, 2010 8:38 am    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Nie je zač. Wink Sunsilk myslíš tento? http://cokupic.pl/i/c_big431654.jpg Lebo ja som takýto používala a mala som po ňom super vlasy. Smile
No henna aj silikóny obaľujú vlasy až na to, že henna mi urobí objem a silikóny úplný opak. Rolling Eyes Tiež si myslím, že pokožku to chráni alebo aspoň zabráni odlupovaniu kože (lupinám).
Potom napíš ako ti CutisHelp pomohol. Smile


Ahoj, jo přesně tento Sunsilk myslím.
Jinak už jsem si koupila ten Cutishelp a i vyzkoušela, takže mohu poreferovat: Na svědění hlavy je skutečně perfektní, vůbec mě po něm nesvědí pokožka, což je úspěch. No a možná že se mi to zdá, ale vlasy sice padají pořád, ale řekla bych že o něco méně, ale to by chtělo asi dlouhodobější užívání abych mohla posoudit pořádně to padání. Jinak bohužel dávám velké mínus za ty silikony v šamponu. Sice to asi tu pokožku chrání, ale řekla bych, že v tomto šamponu je jich skutečně dost, takže vlasy u pokožky zplihlé a měla jsem pocit slabších (tedy tenčích) vlasů, takže to vypadalo, že je jich méně. Vzhledem k tomu, že při seboree vlasy i padají mně už docela prořídli, tak po takovém efektu fakt netoužím, myslím, že tohle výrobci dost nedomysleli. A co se týká lupovitosti, tak po použití šamponu jsem zjistila, že ve vlasech nad čelem se mi pokožka více olupuje než normálně, ale zase si myslím, že to může být ten léčebný efekt, že než se to vyléčí, tak se ta kůže musí víc olupovat, aby se to dostalo pryč.
Každopádně vzhledem k tomu, že po tom šamponu mám díky těm silikonům na pohled zplihlé slabé vlasy, tak ho nejspíš používat nebudu. Sice mě to mrzí, protože asi nejspíš trochu pomáhá s tím padáním, ale nechci chodit s třema chlupama na hlavě Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

No tak tento Sunsilk je do zloženia pekný humáč, čo som pozerala ale pomáhal Twisted Evil .
Tak to ma mrzí. Sad Ja mám na pláne vyskúšať Cannaderm i keď asi nemá taký účinny konopný olej, aspoň je bez silikónu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2013 9:05 pm    Předmět: Citovat

Tak musim napsat spatnou zkusenost s Cutishelpem. Vyzkousela jsem odlicovaci gel a nocni krem na akne a strasne se mi akne zhorsilo. Predtim jsem pouzivala Cannaderm a ted jsem se k nemu pokorne vratila a je to navic prirodni kosmetika. Cutishelp uz radeji ne. Je hodne agresivni a vysusuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.