také vás to zajímá?

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9ea21a83e1b34d14d80e54e69fffb2fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 4:14 pm    Předmět: také vás to zajímá? Citovat

ahoj jsem tu nová a je mi čtrnáct a snažím se mít dlouhé vlasy....chtěla bych je mít dlouhý, tak jak to jen půjde a budu začínat po krůčkách........chtěla bych se zeptat, jak dlouho tak rostou vlasy, když je mám do půlky zad a chtěla bych je mít do pasu?rostou mi docela rychle děkuji za odpověd

Naposledy upravil izabela dne ne listopad 23, 2008 5:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 10:00 am    Předmět: Citovat

Ahoj Izabelo, vítej u nás! Smile Každému rostou vlasy jinak rychle, ale může to být v průměru tak 15 - 20 cm za rok. Podívej se do fóra, jsou tam různé osvědčené rady pro rychlejší růst (např. lopuchový výluh). Jestli máš v dobrém stavu konečky, tak nezastřihuj, nech je růst a zkus na ně pár receptů z fóra, určitě ti brzy dorostou! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 2:51 pm    Předmět: Citovat

děkuju moc Wink ...co nejdřív skočim do bylinek pro ten lopuchový výluh Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj!
Ve čtrnácti letech to povalí samo, navíc - pokud nebarvíš, nežehlíš a nefenuješ, je velká pravděpodobnost, že vlasy budou nejen dlouhé, ale i zdravé! Držím pěsti! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

no vlasy si barvím,ale vždy říkám kadeřnici nejakýma barvama co těm vlasům tak neškodí a ted už se,ale nebudu barvit ono to časem omrzí.....dneska jsem se byla ptát na ten výluh z loupchu a objednala jsem si ho v lékárně a koupila jsem si přírodní šampon s levandulí z deca má prý regenerační účinky tak sem zvědavá jak to bud fungovat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 2:08 pm    Předmět: Citovat

No, ono víceméně každé chemické barvení vlasům škodí (ať už kadeřnice říkají cokoliv). Jestli se chystáš nebarvit, budou pak vlasy určitě v lepší kondici. Anebo zkus hennu - ta má krásné odstíny a vlasům dělá dobře, je to bylina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
izabela
41-80
41-80


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 8:08 pm    Předmět: Citovat

děkuju moc za rady...asi zůstanu u své vlastní barvy já se barvila na tmavší,ale nchám si tu svojí světlounkou:)rozhodně se ke mě bude víc hodit:) ikdyž jsem si na tuto zvykla:),ale nebude mi líto se jí vzdát radši ty peníze utratím za něco lepšího:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.