Biolage-čistá příroda

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 7:11 pm    Předmět: Biolage-čistá příroda Citovat

Krásný den, večer všem přeji Smile chtěla bych se vás zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s touto kosmetiou http://eshop.kadernictvi-pardubice.cz/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=18&stromhlmenu=18 ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 8:16 pm    Předmět: Re: Biolage-čistá příroda Citovat

skarma007 napsal:
Krásný den, večer všem přeji Smile chtěla bych se vás zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s touto kosmetiou http://eshop.kadernictvi-pardubice.cz/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=18&stromhlmenu=18 ? Smile


to znám - to mají v hair city kadeřnictví spolu s matrix řadami...tedy pokud to není přímo matrix...rozhodně to čistá příroda nebyla, ale jejich olejíček stejné řady na masáž hlavy a regenraci vlasů byl moc příjemný...nebo spíše ta masáž? šampon i kondiš mi z řady biolage připadal průměrný, za tu cenu...ale určitě se najdou i příznivci této značky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 4:24 pm    Předmět: Citovat

mne absolutne nevyhovovali. šampon mi vlasy nejako divne presušil a balzam či čo to bolo zas zmastil a s prírodou to tiež moc spoločného nemá. už len táto veta z netu sa mi nepáči: aktivní přírodní složky jsou doplněny expertizou laboratoří Matrix a patentovaným komplexem ceramidů. ale to bude na vine asi moja osobná antiaptia k Matrixu Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.