Baví vás "krášlení se"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6325a2f3d891da883e3e0363ba211f35Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 5:14 pm    Předmět: Citovat

haha, tak mě i kdyby to nebavilo,tak to budu muset dělat, takže je to vcelku jedno.... ale malování beru jako takovou nutnost, která mě tolik neotravuje. někdy mi zabere pět minut, někdy dýl... tužka, stín a řasenka, konec. tělo si mažu, jak nejčastěji to jde... protože jinak mám suchej svíravej a svrbivej pocit, takže to radši vždycky krémikem přetáhnu, taky se mi líbí, jak člověk pak víc voní.... ale občas taky nejsou síly Very Happy nohy, no to sou kapitola, nechci to moc holit žiletkou, ale ke strojku než se člověk dokope... takže občas sou stavy, kdy doufám, že se nebudu muset svlíknout před někym z kalhot.... doma je to ok, drahej na mě šahá minimálně Rolling Eyes taky se teď moc nevidíme.. ot.... Very Happy ostatní ochlupení - podpaží často, to je otázka minuty při sprše, a bívra tak jednou týdně, častěji by to i bolelo....
na ksicht krém, olej, bambucký... musim po umytí, na den to ráda nemám a nějak to rozchodim, ale večer po umytí pravidelně, hrozně mi stahuje okolí nosu a svrbí obočí, takže mazat čímkoliv, ale musim....
peeling když se mi dostane pod ruku, neberu ho jako samozřejmost, stejně tak voda a pod. mýdlo na ksicht mám buď přírodní glyceriňák od lavey (tím nejdou ale smýt oči), nebo gel od oriflamu, ten zas při častym vysušuje.... takže střídám.
jinak se snad jinak nezkrášluju, obočí trhám průběžně při malování, když je tam co vyrvat... řasy občas mírně zastřihnu, líp se líčej. toť asi vše?
a masku na ksicht jen když ňoumu, a ňoumu jen po sprše (v krajním případě, ale už to moc často nedělám), nebo po napaření, což je časově náročný, takže jednou za uherák Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
Danko, taky mám pocit, že čím jsem starší, i bych takové věci dělala, ale nejsem na to asi ten správný typ Smile a co se týče nakupování...už jsem při slově obchod se obsypu..do nedávné doby jsem ještě nakupování (ale s mírou) měla ráda, zejména oblečení, v poslední době se obchodům vyhýbám jak jen to jde Laughing

Jj, mám podobný postoj k obchodům. Je ironie, že kolikrát mě musí přemlouvat přítel, abych si šla něco na sebe koupit, když to potřebuju, a abych to nevzdávala v prvním obchodě, kde nic nemají. Když mě to tak nebavíííí Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 5:30 pm    Předmět: Citovat

Tak přesně taková jsem taky Very Happy Dokopat se do obchodu je pro mě nadlidskej úkon, nakupování oblečení nenávidím z celýho srdce. Pořád něco zkoušet, svlíkat, oblíkat a zase dokola, jsem z toho celá spocená a vzteklá Embarassed Smile Většinou chytnu pro jistotu hned první věc a mažu pryč Smile No a když nemají to co chci, tak na to kašlu a dál nesháním Very Happy
Hotovo, nakoupeno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 5:36 pm    Předmět: Citovat

Allean napsal:
... Většinou chytnu pro jistotu hned první věc a mažu pryč Smile ...

Jo a pak si doma nadávám, že to není to, co jsem si představovala a že jsemneměla být tak zbrklá Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak Very Happy Very Happy Very Happy A většinou to pak hodím do skříně a nenosím...a když se po sto letech dokopu do obchodu, že to napravím a něco si koupím, často to dopadne stejně.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Jo, tak jsem naprosto stejný případ! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Nakupuju hodně přes katalogy. Jinak bych asi se svými požadavky musela chodit polonahá Laughing Takže si uvařím čajík, vyložím nožky na křeslo, bafnu katalog a jdu nakupovat Cool

Co se týče péče, beru to tak, že to prostě je třeba, tak to dělám. Nějaké baví - nebaví mě ani nenapadlo. Prostě je to pro mě normální součást života. Na zdejší luhy a háje o sebe pečuju hooodně, na západná poměry to pořád ještě není úplně dokonalé. Ale tady jsem za exóta Rolling Eyes

Taky bych chtěla být chlap. Každá by mě chtěla. Byl bych čistý, oholený (hádejte...), navoněný, zdravé dlouhé vlasy, vkusně oblečený, čisté boty...jééé, já se chci !! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Jeee tak co se týče nákupů tak su v obchodě pořád:DAle jinak si dávám většinou jen řasenku a konec.Nemyslím si že bych se měla dělat jinou než sem.To se pak vedle mě někdo probudí a lekne se.To teda ne,jen ať pěkně ví,jak vypadám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:35 pm    Předmět: Citovat

Tak to by mě zajímalo co všechno Nicole děláš, že jsi tu za exota Smile myšleno v dobrém a čistěze zvědavosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

To bude ale seznam:
Holím sakumprásk. Musím, mám moc divoký hormon.
Peeling
Masky
Denní krém, noční krém, oční krém, tonizační voda, čistící gel
Kondic. řasenka
Balzám na rty
bělení zubů (ne denně)
Pedi + mani (včetně lakování)
Deodorant, parfém
Líčení (komplet všechno - profesionální deformace)

A určitě jsem na něco zapomněla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.