Baví vás "krášlení se"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb876d773041016bf7b79d4e917eb83eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:25 pm    Předmět: Citovat

neumím to, asi spíš znamená - nejsem na to zvyklá, takže nemám ten grif
když se chci namalovat , tak mi to zabere půl hodiny a tuhle jsem si uvědomila, že vlastně ani nemám čím se malovat Smile

ale někdy, když tomu dám čas, tak mám pak pocit, že je to pěkný a že si se líbím, ale maluju se tak málokdy, že si už ani malovátka kupovat nechci - většinu jich pak za 2 roky vyhodím, když je najdu v šupleti

ale registrace tady na DV mě postupně formuje - tím, že jsem se začala starat o vlasy a vidím výsledky, tak jsem došla i k tomu, že bych se mohla starat o pleť a časem třeba pochytím další holčičí fígle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:29 pm    Předmět: Citovat

njn, to chápu, ale jak si řekla, jde o zvyk..

já jsem nikdy neměla dlouhé vlasy.. teď mám, naučila jsem se o ně pečovat, česat.. a tak to bylo v 15ti i s malováním.. prostě jsem to postupně zkoušela, na plesy, večer někam.. a pak jsem si zvykla a nic na tom prostě není Wink jasný, že bez zkoušení se to člověk jen tak nenaučí no.. ale stejně jako s vlasama to chce mít trpělivost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:39 pm    Předmět: Citovat

třeba časem se to zlepší
ve 30 už tomu moc nadějí nedávám Smile ale přece ještě mě čeká pár let, kdy budu chtít být hezká
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninka
81-160
81-160


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tak mňa teda "skrášľovanie samej seba" baví Laughing Okrem samozrejmej starostlivosti o pleť, vlasy a pod. rada experimentujem aj s rôznymi účesmi a aj s farbičkami. Na bežný deň nosím jemný denný make up, to je už taká rutina. Myslím, že sa mi celkom darí, pretože ja sama vidím, že ním zakryjem čo potrebujem a zvýrazním čo chcem, ale na druhej strane to nie je nijak preplácané (usudzujem podľa toho, že moji chlapčenskí kamaráti sa koľkokrát čudujú, že som vôbec namaľovaná Laughing ). Inak zbožňujem plesy a podobné akcie, tam sa môžem s tým líčením pohrať a pridať aj na intenzite...
A čo sa týka tvrdení, že sedenie pred zrkadlom je plytvaním času, tak k tomu len toľko, že poznám aj oveľa horšie hltače času - napr. taký Internet
Wink
_________________
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
Eleanor Roosevelt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 7:05 pm    Předmět: Citovat

yama napsal:
třeba časem se to zlepší
ve 30 už tomu moc nadějí nedávám Smile ale přece ještě mě čeká pár let, kdy budu chtít být hezká


prosimtě, nikdy není pozdě začít Wink a stačí to vzít zlehka.. nějaký ten pudr, řasenka.. a postupně přidávat třeba podle nálady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 9:47 am    Předmět: Citovat

Když to tady čtu, dámy, některým z vás závidím. Někdy bych taky (čistě z lenosti) chtěla do světa vyletět jen tak. Ovšem s flekatým xichtem, kde má pleť snad všechny vady (pigmentace, póry, žilky, kruhy kolem očí atd.) to prostě nejde. Vypadám jak po hrozivé nemoci a opravdu mi vadí tak běhat mezi lidmi. Navíc mám samozřejmě nevýrazné oči, protože jsem světlý typ. Takže i na odběr krve vstávám dřív, abych provedla nejnutnější údržbu.
Ale zase mám narozdíl od některých štěstí, že je líčení mým velkým koníčkem (nejen). Takže mě to aspoň baví Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 11:23 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Když to tady čtu, dámy, některým z vás závidím. Někdy bych taky (čistě z lenosti) chtěla do světa vyletět jen tak. Ovšem s flekatým xichtem, kde má pleť snad všechny vady (pigmentace, póry, žilky, kruhy kolem očí atd.) to prostě nejde. Vypadám jak po hrozivé nemoci a opravdu mi vadí tak běhat mezi lidmi. Navíc mám samozřejmě nevýrazné oči, protože jsem světlý typ. Takže i na odběr krve vstávám dřív, abych provedla nejnutnější údržbu.
Ale zase mám narozdíl od některých štěstí, že je líčení mým velkým koníčkem (nejen). Takže mě to aspoň baví Laughing


Tak podle tohoto bych taky neměla vyletávat do světa jen tak s řasenkou Very Happy Sice jsem psala, že nic zvýrazňovat nepotřebuju, ale taky mám divnou pleť, ne vyloženě jebáky, ale spíš flíčky na bradě a tak, v létě mizí ale na podzim se zas objeví a straší tam až do léta, akorát že s makeupem nebo pudrem si připadám strašně nepřirozeně a to obě rekvizity umím použít tak, že je to na pleti neznatelné i zblízka, jen mám pak pocit, že mám na obličeji masku a že to nejsem já, tak radši běhám po světě flekatá a žilkatá Wink když to člověk ignoruje, tak to pak ignoruje i okolí a kolikrát pak slyším, že mám hezkou pleť a to si pak myslím, že je to sakrasmus Smile a asi je Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 11:56 am    Předmět: Citovat

silky: tak jsem schválně do galerie dala fotky s makeupem (komplet - pudr, stíny, řesenka) a bez
u mě si mí mužové mysleli, že se namaluju než vylezu z koupelny a to jen proto, že mám tmavé řasy a zvláštně vystínovaná víčka už od přírody

Nicole: Díky bohu, že tě to baví. Aspoň tady máme odbornici Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 1:35 pm    Předmět: Citovat

No, já se skoro nelíčím, pečovat o sebe mě baví, ale vyžívám se spíš v různých krémech, maskách a tak. Maximálně použiju nějaký tónovací krém a přepudruju. Řasenka se mi vždycky drolí, tak jsem začala doma barvit. Teď zvažuju, že bych si pořídila nějaké zdravíčko a možná přirozeně barevnou rtěnku pro "speciální" příležitosti. Obdivuju ty, které se každé ráno líčí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 1:56 pm    Předmět: Citovat

Já se krášlím ráda Smile ale vzhledem k tomu, že nemám ráda stíny, takže oči, nebo spíš řasy většinou zvýrazním řasenkou a jsem, k mé radosti, majitelka celkem dlouhých řas, takže jejich zvýraznění plně postačí Smile

No a jsem spíš ouchyl na rtěnky Very Happy Embarassed akorát málokdy dostanu odvahu vyjít v nějaké výrazné ven.. Confused takže se mi barvičky doma pěkně kupí ale odhodlání nikde :-/

A jinak samo makeup, pudr a tvářenku Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.