Dermatolog

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b002aba75a28827ec7fdac49366174eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 11:37 pm    Předmět: Dermatolog Citovat

Mám na vás na všechny prosbičku. Moje dermatoložka přešla na soukromou praxi (nechtělo se jí dohadovat se s pojišťovnama). Tudíž teď sháním nového lékaře/lékařku. A absolutně nemám ponění, kde mám někoho dobrého splašit. Kdybyste tedy znali někoho, kdo ještě přijímá pacienty a zároveň to není ignorant, dejte mi vědět. Budu vám vděčná. A abych nezapomněla pouze v Praze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: út listopad 25, 2008 11:53 pm    Předmět: Citovat

Já bych o jedné věděla, je to na poliklinice v Kartouzské (Praha 5), akorát si nepamatuju jméno, se zítra zkusím zeptat mámy, chodí tam taky, tak to pak dopíšu. Ale je tam jen jedna, tak by se dala najít i bez jména. Já toho od ní moc nepotřebovala, ale poradila mi dobře a hlavně to, co mnoho doktorů předtím ne a přitom to bylo celkem jasné. Máma je s ní spokojená a další lidé, kterým jsem ji doporučila, také.

edit: Takže to vypadá, že se jmenuje Martina Benáčanová Čermáková.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:09 am    Předmět: Citovat

Co je špatného na soukromé praxi? Já soukromého revmatolofa a gynekologii a nikdy jsem ještě nic neplatila. Asi mám dobrou pojištovnu Confused
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:21 am    Předmět: Citovat

Ono je rozdíl mezi soukromou praxí a ještě něčím jiným, co je ještě soukromější, kde se zpravidla doplácí. Soukromou praxi má většina doktorů na poliklinikách.
A předpokládám, že ve výše zmíněném případě jde právě o to možnost, kde by se doplácelo.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:45 am    Předmět: Citovat

Aha, s tím jsem se ještě nesetkala. Děkuji za vysvětlení. Jinak kožní doktorku znám v Dejvicích, jak se jmenuje nevím, musela bych se jít kouknout. Zdála se mi lepčí něž ti kožaři před tím, co sme u nich byla..
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

Ono jde právě o to, že si za návštěvu účtuje 200 a léky si člověk hradí sám, což zas vyjde na několik stovek a pak už je to moc.
Jinak Succubo děkuji, zkusím jí a kdybys mi Wensdy koukla na jméno té v Dejvicích, byla bych taky ráda. Je to pro mě blíž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.