Ahoj:)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kuk.mrk
8-20
8-20


Založen: 1.12.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 11:58 pm    Předmět: Ahoj:) Citovat

Zdravím všechny z tohoto fóra..nedávno jsem jen tak projížděla internet a narazila na tyto stránky. Dost mě to tu zaujalo, protože sama mám dlouhé vlasy a mám je ráda Very Happy Nemám je sice nijak extra dlouhé podle měřítka které jsem tu objevila ( asi do půly zad ) ale to se může snadno změnit žeSmile Tak doufám že zapadnu a že budu i pro vás něčím přínosnáSmile Terka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 10:58 pm    Předmět: Citovat

Smilevítej u nás, do půlky zad je dobrej začátek Very Happy ale zapadneš s dlouhýma i s krátkýma Wink . měj se tady hezky Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 11:03 pm    Předmět: Citovat

vítej kuk mrk, roztomilá přezdívka, tak doufám, že tu nakukávat budeš často Smile

podle mě jsou dlouhé vlasy i do půli zad Smile a jaký je tvůj dlouhovlasý cíl? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuk.mrk
8-20
8-20


Založen: 1.12.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

No já než jsem objevila tuhle stránku tak jsem žila v přesvědčení že dlouhé vlasy už mám Very Happy Zatím žádný dlouhovlasý cíl nemám...momentálně mi to co mám na hlavě celkem vyhovuje Very Happy Ale jelikož docela nerada chodím ke kadeřnici tak je asi nechám růst a ať si dělají co chtějí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.