Zdravím!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f59fdbb49efddb9f51a56cdb52073123Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Loosyth
0-7
0-7


Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 10:52 am    Předmět: Zdravím! Citovat

Ahoj, tak jsem se po zmínce jednoho známého o DV rozhodla zaregistrovat Smile.
Pokud něco o mě chcete vědět, pak (ne)věřte, že jsem uzavřená, neochotná a nespolečenská bytost se sklonem k morbidnímu humoru, která ráda melancholicky filozofuje o světě a společnosti minulé, současné i budoucí Smile.
Chtěla bych se rovnou zeptat (nevím, jestli tu někde už takový dotaz není, pokud ano, omlouvám se), jestli se musí roztřepené vlasy jedině ostříhat, nebo je ještě nějaká šance, že by jim nějaký méně či více zázračný prostředek pomohl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, Loosyth, popis sebe samé se mi velmi zamlouvá, mám to velmi podobné Very Happy

K odpovědi na Tvou otázku - většina lidí tady by řekla, že jediná záchrana je stříhat. Já bych "léčbu" zničených konečků přirovnala tak trochu k businessu zdravotnictví, tj. snažíme se léčit, ale nevyléčit. Takže je můj názor v tom, že mnoha přípravky můžeš zpomalit jejich další třepení, ale neeradikuješ ho. Například hennou (klidně i bezbarvou), nebo používáním olejů. Ale na úplné spraví jen a pouze odstřihnout Smile

Jinak vítej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 4:04 pm    Předmět: Citovat

Loosyth, vítej!

Rozdvojené, poničené konečky se zpět nikdy nezacelí....
všeobecně je tady spokojenost s olejíčkem od Reelé a promazáváním konců vlasů oleji (jojobový, kokosový, makadamiový, meruňkový...je jich spousta, jak již zmínila Kathory..
Na kvalitu vlasů je výborná vitamínová henna, jednak krásně voní a vlasy jsou po ní tlusté, drsnější, pevnější..takže tu vřele doporučuji Smile

Co nemá moc dobrý vliv na mé vlasy a ponočené konečky je jejich česání Sad to mi vlasy praskají jedna báseň, ať už je češu umyté či suché...

Hodně štěstí, ať něco zabere!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loosyth
0-7
0-7


Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 9:43 am    Předmět: Citovat

Děkuji za rady!
Používám nějaký šampon s výtažkem růží a jojobou, ale určitě zkusím i tu hennu. Doufám, že aspon malý pozitivní výsledek se objeví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 10:15 am    Předmět: Citovat

Šamponů je celá řada na trhu, od bio, přírodních až po chemické...za zmínku určitě stojí lávová zem, se kterou je tady taky spokojenost. Já s ní mám zkušenosti po delším používání spíš negativní, ale kdž k ní přidám vajíčko, tak je zase fajn Smile
A vlasy máš barvené nebo nebarvené?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loosyth
0-7
0-7


Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

Lávová zem? Kde se to dá sehnat?
Nebarvené, kdybych se barvila, to už bych si rovnou mohla zahrát na skinheadku...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 12:05 pm    Předmět: Citovat

o lávové zemi vlákno zde http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=839,
tak to pročti a uvidíš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loosyth
0-7
0-7


Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

Jo jo, děkuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Loosyth! Vítej u nás - jako doma, jako doma (a podle Tvéhu popisu sebe sama bych si tipla, že zapadneš jedna báseň Very Happy Wink Cool ).

Lávovka je prima - možná nesedne úplně každýmu, ale dost lidem (včetně mě) jo. Jinak roztřepený konečky je asi fakt nejlíp pro začátek ustříhnout, aby vlásky zbytečně nezatěžovaly a netřepily se dál a dál - a vzápětí můžeš začít makat na prevenci - prima je již zmiňovanej olejíček od Reelle, nebo nějakej jinej, přírodní olejíček do konečků, jednou za čas hodit třeba kuchyňskej zábal (mrkni na vlákno Vlasov zábaly domácí výroby), mně pomáhá i (také již zmiňovaná) henna - ale někomu zase víc vyhovujou různý chemický masky. Chce to chvíli zkoušet, co se zrovna Tvým vlasům nejvíc líbí a po čem vzkvétají. Wink Držím palce, ať si svoji ideální vlasopéči najdeš co nejdřív. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Loosyth,taky tě mezi námi vítám Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.