Anketa:Ostrihat,Neostrihat??
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mam sa ostrihat nakratko?Alebo nechat to tak?
Ostrihat
26%
 26%  [ 8 ]
Nechat tak ako to je
73%
 73%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 2:48 pm    Předmět: Anketa:Ostrihat,Neostrihat?? Citovat

Potrebujem sa rozhodnut:Mozno to je krute,ale zacinaju mi liezt moje vlasy na nervy.Vpredu zacinam mat pomenej vlasov,tak uvazujem o razantnom kroku.Ako ste si vsimli,zacal som to riesit aj celenkou.Lenze toto riesenie nezakryje informaciu genov...Nakolko som clovek nerozhodny,potreboval by som od vas poradit,uprimne.CO by mi pristalo viac,ostrihat sa nakratko,alebo nechat vlasy ako su??Pri kritike budte prosim uprimni,objektivni..Dakujem vam vsetkym..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

Tuhle otázku jsem si v lednu položil taky, jestli ostříhat nebo ne-e a co vyhrálo nemusim říkat. Zase když ostříháš, tak je to jako kdybys utek z boje, ještě máš vlasů doooost, to mi věř Wink
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

Já bych taky řekla, že na stříhání je vždycky času dost. Ono ti to těch vlasů stejně nepřidá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:35 pm    Předmět: Citovat

Já bych taky nestříhala. Ostřiháním nakrátko zvyšujícímu se čelu stejně nepomůžeš, tak proč se zbavovat něčeho, co máš jinak rád.

Možná by vizuálně pomohlo nestahovat vlasy z čela, ale naopak tam hodit nějakou lehoučkou ofinku, podle mě by Ti mohly slušet takové ty "záclonky" (ale nejsem odborník na vizáž). A je taky otázka, zda by Ti to vyhovovalo (mně ofina rozčiluje, proto jsem ji nechávala dorůst).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:43 pm    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
Tuhle otázku jsem si v lednu položil taky, jestli ostříhat nebo ne-e a co vyhrálo nemusim říkat. Zase když ostříháš, tak je to jako kdybys utek z boje, ještě máš vlasů doooost, to mi věř Wink


No to mas pravdu,uz teraz pri tej predstave sa citim ako keby som utiekol z boja..Diki za povzbudenie. Laughing Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Já bych taky řekla, že na stříhání je vždycky času dost. Ono ti to těch vlasů stejně nepřidá.


Mozno mas pravdu,ale clovek potom ma menej starosti..Zasa na druhej strane,chybalo by mi to... Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Já bych taky nestříhala. Ostřiháním nakrátko zvyšujícímu se čelu stejně nepomůžeš, tak proč se zbavovat něčeho, co máš jinak rád.

Možná by vizuálně pomohlo nestahovat vlasy z čela, ale naopak tam hodit nějakou lehoučkou ofinku, podle mě by Ti mohly slušet takové ty "záclonky" (ale nejsem odborník na vizáž). A je taky otázka, zda by Ti to vyhovovalo (mně ofina rozčiluje, proto jsem ji nechávala dorůst).


Mozno nepomozem,ale dopomozem,aby ta ´´plesinka´´ nebola taka.
Ofinku??Heh to si neviem predstavit.Aj mne vadi ked mi pada ofina do oci.. Laughing Laughing Laughing A tiez sa ju snazim nechat dorast...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 4:25 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Ofinku??Heh to si neviem predstavit.Aj mne vadi ked mi pada ofina do oci.. Laughing Laughing Laughing A tiez sa ju snazim nechat dorast...


Tím víc bych to viděla na NEZKRACOVAT. Jestli Ti vadí kratší ofina (jako mně Smile ), tak s kratším sestřihem vlasů celkově budeš mít i kratší ofinu a tudíž si nepomůžeš. A nebo bys musel jít zas až na ježka nebo skoroježka, abys neměl ofinu v čele... Můj názor je: Nech to, jak to máš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Deather666 napsal:
Ofinku??Heh to si neviem predstavit.Aj mne vadi ked mi pada ofina do oci.. Laughing Laughing Laughing A tiez sa ju snazim nechat dorast...


Tím víc bych to viděla na NEZKRACOVAT. Jestli Ti vadí kratší ofina (jako mně Smile ), tak s kratším sestřihem vlasů celkově budeš mít i kratší ofinu a tudíž si nepomůžeš. A nebo bys musel jít zas až na ježka nebo skoroježka, abys neměl ofinu v čele... Můj názor je: Nech to, jak to máš.


Ja som prave mal umysly ist na 3-5 mm jezka.Myslis ze je to takto ok??takze nemam to menit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

Já bych to fakt nechala, jestli vlasy s věkem prořídnou, stane se to s krátkýma stejně jako s dlouhýma (si myslím) a zatím to není nijak katastrofální.
Ale jako vždy platí, že konečné rozhodnutí je na Tobě (to jsem pomohla,že Rolling Eyes ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.