Anketa:Ostrihat,Neostrihat??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8375cc877b257948aeef821acac004ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mam sa ostrihat nakratko?Alebo nechat to tak?
Ostrihat
26%
 26%  [ 8 ]
Nechat tak ako to je
73%
 73%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 11:15 pm    Předmět: Citovat

Nestříhat, nůžky ti neutečou, ty můžeš v případě nouze použít vždycky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 7:40 am    Předmět: Citovat

Tak som sa rozhodol.Vlasy ostavaju na mieste.Nebude sa nic menit.. Laughing Laughing Laughing Chybalo by mi to.Chodievam na koncerty ak su neake,a tam by som sa potom nudil.
Mozno v buducnosti,ked budu fakt uplne riedke,budem zvazovat ostrihanie sa..Ale teraz to nie je az tak kriticke aby som musel zvazovat tak vazny krok. Laughing Laughing Laughing
Vsetkym,co ste mi radili a podporovali ma,uprimne dakujem a prajem,aby ste nikdy neprepadli takej myslienke ako ja v tejto teme.. Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 7:42 am    Předmět: Citovat

Woky napsal:
Já za sebe tedy můžu říct, že pokud mě se někdy zvýší čelo jako Tobě, tak DV rozhodně shodím. Mě dlouhé vlasy v kombinaci s vysokým čelem připadají opravdu hrozné.
Já tedy doufám, že u mě převládnou tátovi geny (dostatek vlasů i v šedesáti) Smile a ne po dědovi (pleš již po třicítce). Sad


Tak ty mas pekne vlasy.Ja som take vzdy chcel mat..Ale holt,geny su geny...Co som si vsimol,ani moje sesternice z otcovej strany nemaju neako extra kvalitne vlasy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 7:43 am    Předmět: Citovat

citace:
Jo, ještě k tomu, že někomu přijdou extra krátké vlasy na mužích sexy, mě tedy ne, určitě mi přijde mnohem víc sexy prošedivělý muž ve středním věku, který má z vlasů culík, i když už je jich míň, než někdo, kdo má na hlavě prořídlý tenisák...


A vies,ze toto bol,vlastne aj je moj ciel??Neostrihat sa ani keby sa co stalo..Ani keby som mal mat jediny vlasok na hlave..Ale ked cloveka to potom stve,ked kuka na svoju ´´hrivu´´ ze v akom stave je..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 4:43 pm    Předmět: Citovat

muj pritel ma nejdelsi vlasy 2mm...spis 0mm....ma vyrazne kouty a proto se radeji holi.
Jemu hola hlava slusi si myslim, ale znam chlapi co to udelali a vypdaj komicky.

Kdyz si byl schopen vypestovat si vlasy takto dlouhe, tak se ti libi dlouhe vlasy a mel bys u toho zustat Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 5:50 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:
muj pritel ma nejdelsi vlasy 2mm...spis 0mm....ma vyrazne kouty a proto se radeji holi.
Jemu hola hlava slusi si myslim, ale znam chlapi co to udelali a vypdaj komicky.

Kdyz si byl schopen vypestovat si vlasy takto dlouhe, tak se ti libi dlouhe vlasy a mel bys u toho zustat Cool


To mas pravdu.Ja by som vyzeral moc mlado keby som tak vyholenu hlavu.A bol by to brutal nezvyk pre mna.

Svoje vlasy mam rad,ale ako kazdeho,aj mna obcas hnevaju..Skludnuje ma myslienka,ze su chlapi,co su na tom este horsie.Maju omnoho menej vlasov a vyzera to blbo..A stale si hovorim,ze dufam ze takto nedopadnem.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 3:06 pm    Předmět: Citovat

To je dobře, žes to nechal! Very Happy Řeknu ti, byly doby, kdy jsem byla toho názoru, že chlap by se měl ostříhat, když mu začnou vlasy víc padat. Ale teď už si to nemyslím. Třeba jeden kamarád začíná mít taky trochu zvýšené kouty a čelo, a stejně mu to sluší a je zajímavější, než když byl ostříhaný nakrátko - to vypadal jako pako.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

ja si myslim,ze vlasu mas dost a takhle ti to moc slusi!!Mam ale takovy pocit,ze tobe by sluselo i hooodne nakratko...mas pekny oblicej,tak ti bude sluset vsechno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 11:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem právě zažila podobné rozhodování, tedy asi nás čeká. Jeden člen rodiny ztratil za půl roku asi polovinu vlasů (v 29 letech !). Dneska jsem aplikovala záchrannou hennu aspoň na kvalitu atd. a musela jsem vzít 15 čísel. Bolelo mě to, měl vlasy do půli zad Crying or Very sad Jenže má hroznou životosprávu, stará se o ně špatně, tak to šlo s vlasy rychle dolů Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 12:12 am    Předmět: Citovat

Every man loses some, or most of his hair at some stage in his life - some quicker than others - but it happens to most men. It's good to grow it long while a man is young and has hair all over his head, not only on the sides and back.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.