Sunar na vlasy :)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 4:56 am    Předmět: Sunar na vlasy :) Citovat

Kupila som sunar pre Leonka, ale robi mu zle.Vlastne mam celu krabicu, on spapal len jednu davku, ak to bolo hrozne Na skatuli je napisane, ze sa do musi spotrebovat do 4 tyzdnov od otvorenia. Kedze to on papat nebude, nemam v okoli ziadnu mamku, ktorej by sunar bodol a vyhodit je mi to luto, tak ma napadlo, co by sa stalo, keby som to skusila namiesat do nejakeho zabalu na vlasy alebo rozrobit a preliat nim haro po umyti. Ved su tam same ziviny, zaklad je susene kravske mlieko. Nemate s tym niekto cirou nahodou skusenost? Laughing Alebo to vyskusam a potom dam vediet?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 7:16 am    Předmět: Citovat

Na vlasy bych to asi neplacala, bala bych se, ze tu bude lepit. Ale treba by z toho sel udelat marcipan. Nebo si tom muzes davat do kafe misto mlika (to mame vyzkouseny Smile ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sweet
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 8:40 am    Předmět: Citovat

Laughing já bych ho snědla, děsně mi to chutná Embarassed , když byl mlaďoch ještě mimi, tak pil Bebu a ta taky byla moooc dobrá (jsem to ale matka, co...takhle ujídat dítěti potravu)....po složení jsem nepátrala, proto mě překvapuje, to kravský mlíko, to by přece děti do 1 roku neměly, tak jsem z toho zmatená

a nebo si z toho uplácej ten falešnej marcipán, co se dělá ze sušenýho mlíka, ten je taky moooc dobrej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 9:44 am    Předmět: Citovat

Tanka ked to vyskušaš tak mi daj vedieť. Doma mám 2 škatule mliečka od Hami a neviem čo s tým (vyhrala som to v súťaži) mna napadlo či by sa to nedalo pridať do kupela (ved aj kleopatra sa tušim kupala v kozom mlieku tak ja by som sa v sušenom Razz ) Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 9:54 am    Předmět: Citovat

Koupat by se v tom rozhodně dalo. Já přidávám do vany buď mléko nebo syrovátka. Kůže je potom krásně hebká. Ale na ty vlasy nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 9:56 am    Předmět: Citovat

jou a mam aj srvatku, hehe, tak uz neviem co z toho vymyslim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

No, já si myslím, že by to mělo být něco podobného jako syrovátka, ne?? A když je to jídlo pro mimi, tak by ti po tom vlasy vypadat neměly. Já bych to zkusila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 3:36 pm    Předmět: Citovat

Mńam mňam - Sunárek - já bych udělala také marcipán! Na vlasy je ho škoda! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

a date mi niekto na ten marcipan recept, lebo ja ho nemam. a neda sa z neho spravit aj nieco ako kinder cokolada?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trillian McMillan
8-20
8-20


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 7:46 pm    Předmět: Citovat

Marcipán
20 dkg sušeného polotučného mléka
20 dkg moučkového cukru
3-4 lžičky oleje
3-4 lžíce pšeničného sirupu
trochu teplé vody (asi 30-50 ml)

Oleje se dá dát více, pokud se chce vyrobit vláčnější hmota, tak i dané množství v polévkových lžicích, namísto čajových lžiček; místo pšeničného sirupu (já osobně ho třeba absolutně nemohla sehnat) se dá použít i jiný, já použila kukuřičný a taky to šlo... Sirup se nabere, nechá se stéct (neotírá se prstem), nabere se nová lžíce a zase se nechá stéct. A s tou vodou opatrně, mnohdy se to množství ani nezdá. Když jsem tenhle marcipán dělala prvně, tak jsem do moc husté směsi dala "trochu" vody a nestačila jsem se divit, jak tekutý to najednou je... Zahušťovala jsem to věky, neudržela jsem poměr surovin a byl z toho tak trochu blevajz.=c)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.