Dřevěná jehlice do účesu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 54, 55, 56  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de2e5cd7238caae2c92f34b033a5a6e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

nosíte jehlice v účesu?
Ano
47%
 47%  [ 100 ]
Ne
14%
 14%  [ 30 ]
Neumím používat
29%
 29%  [ 62 ]
Připadám si jako jehelníček
0%
 0%  [ 1 ]
Umožňují mi vytvořit ležérní a šaramantní účes
8%
 8%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 211

Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 3:41 pm    Předmět: Citovat

uz som si objednala tu za 80kc, som zvedava Very Happy tesim sa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

Ehm, tak jsem si chtěla oslavit to, že vlasy povyrostly natolik, že v nich jehlicovitý předměty už slušně držej Cool , a rozhodla jsem se objednat tu dřevěnou jeholici, co po ní už tak dlouho pasu, takže jsem navštívila e-shop - a samozřejmě budu v brzké době lehčí zhruba o tisícovku (ta jehlice sama stojí stovku) -a nebejt toho , že víc peněz fakt už nemám, tak toho asi bylo ještě víc. Ty spony (i jehlice) jsou fakt nááádherný!!!! Gratulace i dík tůvrcovi! Very Happy Very Happy Very Happy
Jenom pevně doufám, že se s těma velikostma pro normální polodlouhý vlasy moje velejemný háro domluví - ale zase už ho v týhle dýlce můžu smotat nadvakrát, tak to snad nějak půjde. Už se na to experimentování fakt těším!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrhajkos1
41-80
41-80


Založen: 1.12.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 11:06 am    Předmět: Re: Citovat

Děkuji za pochvalu a těším se na spolupráci.
Musím se přiznat k jedné věci. Od chvíle, kdy jsem začal navštěvovat tento server /upozornila mně na něj moje dcera/ nevycházím z údivu nad fotkami v profilech a osobních galeriích. Takové množství krásných vlasů jsem nikdy v životě neviděl. A to, že je tolik žen s vlasy třeba po kolena, to jsem si nedovedl vůbec představit.
A teď proč to píšu. Jak bylo správně v předchozím příspěvku podotknuto, v našem eshopu jsou velikosti spon pro polodlouhé vlasy. Kdysi jsme větší modely dělali, ale byly tak pracné a málo úspěšné, že jsem od toho upustil. Nicméně tady jsem zjistil, že si do svých normálně dlouhých vlasů /do pasu a pod/ vlastně nemůžete nic vybrat, protože je všechno malé a pochybuji, že jinde na trhu někde něco podobného je. Proto Vám chci nabídnout otestování velkých modelů. Vyfotím je, zveřejním na stránkách a těm, které budete mít zájem je pošlu k otestování. Když budou vyhovovat, domluvíme další, pokud ne, odešlete je buď zpět k nám, nebo kamarádce. Je to o důvěře. Samozřejmě bych rád, kdyby jste se mohly o tomto testování informovat a já případně podle komentářů upravím velikosti i tvar tak, aby modely ve finále vyhovovaly co nejvíce. Při testování nikdo nebude nic platit a je jen potřeba s modely opatrně zacházet, aby se nepoškodily.
podotýkám, že váha i toho největšího kusu nepřesahuje 20 gramů i s jehlou.

Tak už je to tu.... http://www.hpstylstudio.cz/cs/eshop/17 Smile Wink


Naposledy upravil petrhajkos1 dne st prosinec 16, 2009 9:47 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 11:26 pm    Předmět: Citovat

Petře, na Karlově mostě jsem si koupila jehlici do vlasů (takovou tu kroucenou) a sponku (v e-shopu má čislo 305). S jehlicí jsem naprosto spokojena, užasně drží, učes mi vydržel bez jakýchkoliv úprav celý den. Se sponkou se ještě učím pracovat. Wink Děkuji, skvělá práce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2009 7:07 am    Předmět: Citovat

To je ale náhodička, taky mám z Karlova mostu tu kroucenou. A plánuju 310ku Laughing Zkoušela jsem ji tam, myslím, že mi sluší a sedí ze spon nejlíp, ale když já měla tehdy jen na tu jehlici Rolling Eyes , tak jsem nemohla utrácet a od tý doby jsem se nedokopala tam vyrazit Embarassed ...

Jo, a koukala jsem na ty maximodely (i když to se mě ještě hódně dlouho netýká a kdo ví, jestli tedy vůbec někdy bude Rolling Eyes ), a krásný. Zvlášť ta tmavě červená (Petr ji pojmenoval tuším "obláček") se mi od pohledu líbí. No jo, je to ten styl jako ta má vyhlídnutá 310ka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 7:19 pm    Předmět: Citovat

Já mám 310ku z e-shopu - a je fakt super! I na mejch jemnejch vlasech moc hezky drží, (když si jí tam dám nějak rozumně - ale asi po dvou prvních nepříliš zdařenejch pokusech už jsem si našla ten správnej grif Very Happy Wink ). Ta kroucená jehlice je taky úžasná a drží (už jsem se na ni chystala dlouho, ovšem poslední kapka byla fotka v tvojí galerii, Meadow). A když už jsem byla v tom objednávání, rovnou jsem vzala i další krasavici, u který jsem si říkala, že by mohla na jemnejch a ne moc dlouhejch vlasech držet -(tuším 301 to byla, takový to jako esíčko, teď to nestíhám hledat) - a taky je překrásná a drží. Až začnu po prázdninách žít trochu míň hekticky a dostanu se souvislejc na net, určitě dám do svý galerky fotečky.
Ještě jednou díky tvůrcům, fakt paráda!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Ta kroucená jehlice je taky úžasná a drží (už jsem se na ni chystala dlouho, ovšem poslední kapka byla fotka v tvojí galerii, Meadow).


Fakt? No to mě těší Wink Ona je fakt super. Jo, a teď mě napadlo, že (třeba to tak není, ale) možná nejsem sama, koho nenapadlo s tou jehlicí otáčet, když ji zasunuju - to jsem se dověděla až od Petra Hájka soukromě, že se to má a že to pak líp drží, že je ta jehlice na to otáčení dělaná - je to fakt vykoumaný. Neumím to tak vysvětlit jako on Embarassed , ale vyzkoušela jsem a můžu potvrdit, že to drží ještě líp - už vždycky při zapichování otáčím Laughing . Tak snad jste bystřejší než já a bylo vám to jasné odjakživa, ale i tak to sem hodím, kdybych v tom náhodou nebyla sama Rolling Eyes Wink Laughing

Jinak Titanie, na fotečky se těším!!!


Naposledy upravil Meadow dne pá srpen 14, 2009 8:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem hned musela vyzkoušet, jak ji vlastně zasunuju. A zjistila jsem, že intuitivně maličko pootočím - a teď jsem pro srovnání zkusila zatočit důkladnějc, a fakt se zdá, že drží ještě líp (ale předtím taky držela bez problémů). Takže Tobě, Meadow, i Petrovi moc díky za tip! Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

Za mě - rádo se stalo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrhajkos1
41-80
41-80


Založen: 1.12.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 10:53 pm    Předmět: re Citovat

Děkuji za pochvalu, snad objevíte i další fígle , které jsme do našich spon zabudovali proto, aby Vám sloužily co nejlépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 54, 55, 56  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.