Pro začátek...

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8b20f66fa06700c617404b2a3aaa93a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shadow
0-7
0-7


Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 7:12 pm    Předmět: Pro začátek... Citovat

Ahojky Smile Nedávno jsem se rozhodla nechat dorůst vlasy, které jsem si z touhy po změně nechala ostříhat... Vlasy mám poměrně kvalitní, dost těžké a husté, hodně tmavě hnědé... Zaujala mě přírodní kosmetika, co se týče tělové, tak tu mám vyřešenou, ale co se týče vlasové, tak se v tom množství vůbec nedokážu orientovat, co z toho je vážně kvalitní, druhá věc je henna. Takže, poradíte někdo šampon, který by hezky myl, ale nepřesušoval, dodal lesk, objem... příp. zkušenosti s Kiss My Face, Cannaderm, Lavera atd.... K té henně, z období barevných chemických experimentů už jsem vyrostla, svoji přírodní barvu mám celkem hezkou, ale takový spíš chladný odstín, můžu použitím barvy s hennou docílit trochu teplejšího odstínu, např. čokoládově hnědá nebo odlesky dozlata, poradit přip. značku a odstín. Vím, že to je hodně individuální, ale možná by někdo se stejným typem vlasů poradil. Nebojím se toho, že by mi po henně chytly nějak extrémně, ale přecijen, po červeném odstínu moc netoužím... Rolling Eyes Takže za případné rady a zkušenost předem díky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

ahoj Shadow, vítej u nás Smile
vlasy taky nechávám dorůstat, dávají si teda na čas, ale snad se dočkám vysněné délky Smile

Vlasové kosmetiky je opravdu spousta a každému vyhovuje něco jiného, mě z přírodní kosmetiky nejvíc vyhovuje Lavera a Logona, Cannaderm jsem vůbec nezkoušela, od Kiss My Face jen balzám na rty..každý tady doporučuje po svých zkušenostech něco jiného, co sedne jednomu, nemusí sednout druhému...zkus pročíst šamponové vlákno Smile

A pokud chceš vyzkoušet hennu, tak si můžeš dát třeba vitamínovou od Hennecolor, nebo bezbarvou od Logony či DM...pokud nechceš dočervena tak si můžeš třeba pořídit Lush hnědou, nebo si vybrat z nabídky Hennecolor (ale jelikož chci svou původní barvu ponechat, tak s tady těmi barevnými nemůžu moc poradit)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 10:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj... k té henně - jestli máš hodně tmavou hnědou, tak by henna mohla vyjít dobře, protože ti nebude dělat rudou záři, ale právě hezký teplý odstín a odlesk, narozdíl od světlovlasejších lidí(k nim se můžu zařadit i já, na mě je henna taky dost výrazná)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.