Hodně zacuchané vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ba4fda3b3cfccf688cdd9809de4aee5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sammaela
0-7
0-7


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:41 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Káťa napsal:
Tree napsal:
hmmm,fakt nevim Shocked


Já také ne... však se s tím potýkám celý život ...


mě to tak neva no,ale věřim že někoho kdo má hladký vlasy to musí rozčilovat. v mým křoví se nějaký ten dredík ztratíSmile


dredík sem dretík tama....mám jemné vlasy a rády se cuchají...a to brutálně...no a několikrát se mi nevím jak podelo zaplést do nich hřeben a ten dostat ven....zlatý rozčesávání dredíků Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

Musím se poradit Wink Mám rovné jemné vlasy a přednedávnem když jsem si hledala roztřepené konečky tak jsem našla vlasy, které normálně měli uzlík!!! Jeden vlas a byl zauzlovaný takhle jsem jich našla 15 a nevím jak je to možné! Musela jsem je ušmiknout i když uzlík byl v polovině vlasu. Jsou jemné a rovné tak jak to? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

nevim jakto,ale ja obcas taky takovy uzlik najdu Laughing ale nijak me to netrapi,asi je to prirozene stejne jako trepeni konecku a urcite pujde o mechanicky proces Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

podle mě to bude způsobeno elektrizováním nebo něčím takovým...Když sežehnete vlasy tak se vám také zauzlují tak jestli to nebude mít něco společného Confused Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 2:21 am    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
Musím se poradit Wink Mám rovné jemné vlasy a přednedávnem když jsem si hledala roztřepené konečky tak jsem našla vlasy, které normálně měli uzlík!!! Jeden vlas a byl zauzlovaný takhle jsem jich našla 15 a nevím jak je to možné! Musela jsem je ušmiknout i když uzlík byl v polovině vlasu. Jsou jemné a rovné tak jak to? Shocked


To se mi při hledání střapečků taky stalo, naštěstí byly uzlíky až u konečků, takže šmik a hotovo... Horší je, že máme potkaní holčičky, které vlasy rády cuchají, ňuchají, dredují...zkrátka si z nich dělají hnízdo Rolling Eyes Navíc milují vůni přírodních šampónů a vlasových vod, takže po umytí čumákují, okusují pokožku hlavy a provádí další "libůstky" Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black.Mahony
41-80
41-80


Založen: 1.9.2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 6:34 pm    Předmět: Slepené a zacuchané vlasy Citovat

Prosím o radu...v sobotu mi zmokly vlasy a neuvěřitelnym způsobem se zacuchaly a slepily. Na půlce hlavy mám ted takovej tvrdej zacuchanej, slepenej chuchvalec a vůbec si s tím nevím rady. Zkoušel jsem to namočit, umýt šamponem, prostříkal jsem to olejem, ale ty vlasy jsou jak slepený lepidlem a vůbec nepovolý. Žádám o radu, jestli neexistuje nějaký speciální přípravek, který by ty vlasy "rozlepil", nebo co s tím mám dělat...takhle to vypadá, že budu muset jít na ježka, protože ty vlasy mám slepený už nahoře u kořínků až po celé délce.. Sad ...děkuji za každou radu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:35 pm    Předmět: Citovat

ajééje, to je nepříjemné Sad
Já měla něco podobného, když jsem po plesu (skoro "dotvrda" zlakovaný účes od kadeřnice) jela na soustředko, nestihla si umýt hlavu a hned ten první večer nás vyhnali ven do lesa, vrátili jsme se nad ránem, já špinavá, mokrá, zacuchané vlasy ještě z předchozího dne, ale už jsem byla úplně mrtvá, takže umývání jsem musela ještě odložit. Po těch dvou dnech hrozného zacházení jsem je nemohla rozčesat-vzadu na týle se mi udělal obrovský nerozčesatelný chomáč a rozčesávala jsem to pak týden (a už jsem se taky viděla na ježka Rolling Eyes )
Nakonec jsem to zvládla tak, že jsem poprosila přítele, ať mi s tím pomůže, nastříkala jsem to kondicionérem ve spreji, strčila mu do ruky řídký hřeben a vysvětlila jak na to. Sama bych to nezvládla, protože si dozadu nevidím. Vyškubala jsem sice hodně vlasů, ale stříhat se nemuselo Very Happy
Takže co ti můžu poradit-popros někoho, ať ti s tím pomůže. Fakt to půjde líp tomu, kdo na to vidí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
ajééje, to je nepříjemné Sad
Já měla něco podobného, když jsem po plesu (skoro "dotvrda" zlakovaný účes od kadeřnice) jela na soustředko, nestihla si umýt hlavu a hned ten první večer nás vyhnali ven do lesa, vrátili jsme se nad ránem, já špinavá, mokrá, zacuchané vlasy ještě z předchozího dne, ale už jsem byla úplně mrtvá, takže umývání jsem musela ještě odložit. Po těch dvou dnech hrozného zacházení jsem je nemohla rozčesat-vzadu na týle se mi udělal obrovský nerozčesatelný chomáč a rozčesávala jsem to pak týden (a už jsem se taky viděla na ježka Rolling Eyes )
Nakonec jsem to zvládla tak, že jsem poprosila přítele, ať mi s tím pomůže, nastříkala jsem to kondicionérem ve spreji, strčila mu do ruky řídký hřeben a vysvětlila jak na to. Sama bych to nezvládla, protože si dozadu nevidím. Vyškubala jsem sice hodně vlasů, ale stříhat se nemuselo Very Happy
Takže co ti můžu poradit-popros někoho, ať ti s tím pomůže. Fakt to půjde líp tomu, kdo na to vidí Wink



To jsi teda trpělivá , já bych to nejspíš po pár dnech vzdala a použila nůžky. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Tak mít slepený chuchvalec na hlavě se mi podařilo naposledy před třemi měsíci a už nikdy víc Rolling Eyes Twisted Evil Běda jestli se mi ještě někdy k hlavě dostane lak na vlasy a tupírovací hřeben Twisted Evil Rozčesat to vůbec nešlo, i když jsem do toho napatlala nevím kolik oleje. Tak jsem s tím šla pod sprchu, umyla to jemně šamponem a dala na to strašně hodně kondicionéru, smyla a pak ještě jednou kondicionér. Sice to bylo pořád ještě trochu zacuchané, ale s trpělivostí to šlo naštěstí rozčesat (ale česla jsem až suché vlasy). Před dalším mytí jsem se vláskům omluvila hennou a zábalem z oleje a myslím, že omluvu přijali a už se na mě zase smějí Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

Jo, ten můj kondicionér byl od Alverde, takže přírodní, ale je opravdu dobrý. Pokud ale nemáš nic proti silikonům, tak bych vlasy namočila, nechala chvilku v turbanu a pak do nich vetřela nějakou silikonovou masku - třeba od L´oreal, po nich ty vlasy vždycky klouzaly...jinak nevím, co poradit Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.