Tmavé vlasy a henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=154e6655fd1bb9823b1fa526509d55e0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 11:39 am    Předmět: Citovat

ahoj Tree a akú hennu používaš a ako to myslis že je moc videt? aký odtien ti to hadže se sa ti to nepaci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

před rokem jsem chtěla čistou hennu k nápravě hodně poškozených vlasů ale když si dám čistou hennu, nebo barvu, ve které je většina množství henna(tzn. nějaký červený odstín) tak mi to úplně změní barvu vlasů ze světlejší kaštanové na tmavě červenou a to nechci. Myslela jsem tenkrát, že se mi jen změní nádech ze studené hnědé na teplou a zčervenají odlesky ale ve skutečnosti je to mnohem větší rozdíl, hlavně po dlouhodobějším používání.
jinak měla jsem hennu Lush, Logonu a nějakou hennu z tureckého obchodu v praze, ale tam je sodium picramat. Ted jsem dostala Logonu hnědou, červenou už nechci. Napravené vlasy mám, netřepí se mi, nelámou, tak budu tento stav pokračovat s hnědou.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 5:42 pm    Předmět: Citovat

Tree-mne radili dat si od Logony praskovu Hneda umbra že je to jedna zmala hnedej ktora nejde do zrz cize je to studena hneda farba a najlepsie zevraj kryje sediny ale este som neskusala a ty mas tu hnedu umbru? daj potom vediet ako to dopadlo Smile

http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=379
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

Já mám teď doma tmavě hnědou 100% hennu a prodavačka říkala, že když to nechám po smíchání s vodou aspoň tři hodiny odstát, nejlépe přes noc, tak jak píšou na obalu, tak pak henna opravdu chytně hnědě, ale když se nenechá odstát a napatlá se hned, tak je do červena. Nevím, co je na tom pravdy, zatím jsem ji na hlavu nedávala, ale každopádně ji nechám odstát přes noc, protože červenou teda nechci. No uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

kocky potom poreferujte ako vam to chytilo Smile drzim palceky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

tak mi dneska přišla ta Rajasthani tmavěhnědá henna,už se nechává uležet Laughing Tak zítra poreferuju jaká je Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsem fakt zvědavá, na to odležení té henny, já si dala půl na půl hnědou s černou, je to tmavé,ale do červené to jde a to mě štve. kdyby byly v tom trochu rezavé odlesky, to by nevadilo, ale ty červené ke mě moc nejdou. Tak dejte holky vědět. jsem zvědavá. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 7:15 pm    Předmět: Citovat

kačorek napsal:
Tak to jsem fakt zvědavá, na to odležení té henny, já si dala půl na půl hnědou s černou, je to tmavé,ale do červené to jde a to mě štve. kdyby byly v tom trochu rezavé odlesky, to by nevadilo, ale ty červené ke mě moc nejdou. Tak dejte holky vědět. jsem zvědavá. Laughing
a ty máš tu rajasthani nebo jinou? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, no já jsem si poprvé dala Dmkovou, za šest hodin jen zregenerované a teď z Hennecolor. Ta byla o poznání lepší, ve skříni čeká LUSH, už se nemůžu dočkat a asi ji nechám odstát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

Mám rajasthani hennu a včera jsem přes noc hennovala, měla jsem ji 13 hodin, nechala jsem ji celý den odležet, stejně mi chytla trochu do hnědočervena, tmavě hnědá to tedy není. Nu což, jsem spokojená a mám skvělý pocit, že si ty vlasy neničím chemickými barvami, naopak že jim prospívám. A když jsem v lednu naposledy barvila permanentní chemickou barvou, tak to také měla být tmavě hnědá a chytilo mi to úplně stejnou barvu jako tahle henna Surprised Možná ještě víc do červena Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.