dažďová voda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=89a330ad877ec57bda88fb9152d5d9cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 7:38 pm    Předmět: Citovat

nemam rada dazd, lebo vzdy ked zmoknem, tak som chora ako pes. preto radsej neriskujem, dobre sa naobliekam a bez dazdnika ani na krok, ked uz ozaj zmoknem, efekt na vlasy som si nevsimla, pridem domov a okamzite varim horuci caj Smile
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 9:54 pm    Předmět: Citovat

no teda nevim...já dneska zmokla a vypadám, jako kdybych se tejden nemyla, takže výsledek děs, jdu mejt...zplih slušnej Very Happy ale asi jak u koho Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lululinka013
81-160
81-160


Založen: 25.3.2011
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 4:16 pm    Předmět: Citovat

Hm, výsledok u mňa je taký, že mám objemnejšie vlasy a to som si ich nefénovala!!! Hmm... zaujímavé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lululinka013
81-160
81-160


Založen: 25.3.2011
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 1:06 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že každé vlasy na všetko reagujú inak... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 1:28 pm    Předmět: Citovat

Já nevím, kde bydlíš, ale ve velkých městech padají kyselé deště. To není nic zdravého, a to jak pro rostliny tak pro vlasy. Rostliny to dokáže i popálit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 2:01 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já nevím, kde bydlíš, ale ve velkých městech padají kyselé deště. To není nic zdravého, a to jak pro rostliny tak pro vlasy. Rostliny to dokáže i popálit Wink


Jop, poničené a vysušené vlasy mají taky větší objem než zdravé lesklé....tak aby ten objem nebyl způsobený "poleptáním" vlasů.....tohle bych neriskovala
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 2:04 pm    Předmět: Citovat

Navíc.....je uplně jedno jestli bydlíte ve městě nebo v lesích šumavy...... než se ten mrak nasáklej kyselým deštěm vymáčkne, tak urazí desítky-stovky kilometrů, nad Prahou nasaje ten humus a když se z něj o pár hodin později spustí déšť už bude třeba zrovna uprostřed polí někde ve vidlákově (podle rychlosti větru samozřejmě)
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 2:13 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já nevím, kde bydlíš, ale ve velkých městech padají kyselé deště. To není nic zdravého, a to jak pro rostliny tak pro vlasy. Rostliny to dokáže i popálit Wink


Tak hrozně bych to zas neviděla. Wink Že by déšť popálil rostliny? To spíš sluníčko přes tu vodu co zůstane na listech.
Déšť je na vlasy dobrý. Vždycky jsem používala vlasy místo pláštěnky a nikdy jim nic hrozného nebylo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 2:16 pm    Předmět: Citovat

Sid, tak já to nevidím jako pravidlo. Spáená kytka může být i od slunce no. Já moknu nerada, každý to hold cítí jinak Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 2:17 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
wensdy napsal:
Já nevím, kde bydlíš, ale ve velkých městech padají kyselé deště. To není nic zdravého, a to jak pro rostliny tak pro vlasy. Rostliny to dokáže i popálit Wink


Tak hrozně bych to zas neviděla. Wink Že by déšť popálil rostliny? To spíš sluníčko přes tu vodu co zůstane na listech.
Déšť je na vlasy dobrý. Vždycky jsem používala vlasy místo pláštěnky a nikdy jim nic hrozného nebylo. Wink


já bych tomu věřila...neříkám jednorázový déšť, ale tam, kde jsou ty kyselé deště časté to rozhodně na přírodě poznat půjde....
my se to dokonce učili ve škole, že kyselý déšť může při v extrémním případě zlikvidovat i strom... (ale to už jsou opravdu extrémy které nebudou aktuální v ČR)
nicméně když prší tak deštník a když náhodou zmoknu tak rovnou pod sprchu a umýt se...
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.