Už zase:)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1fb293b4438a72f90210b0020baded48Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
andreon
8-20
8-20


Založen: 26.12.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 8:16 pm    Předmět: Už zase:) Citovat

Zdravím!!
Tak už jsem zase neodolal nátlaku ostatních a nechal jsem se ostříhat Crying or Very sad , i přesto že jsem vždycky chtěl dlouhé vlasy a ted už jsem dokonce byl na dobré cestě Rolling Eyes . Potřebuju radu od někoho, kdo měl stejný problém. Jak odolat tomu věčnému přemlouvání at už se konečně jdu ostříhat!? Určitě to někdo znáte. Abych teda řekl pravdu, tak ty vlasy opravdu nevypadaly nijak zvlášt esteticky Laughing , tak ale vždycky doufám, že se to nějak časem zlepší. Nebo snad ne a ostatní mají pravdu? Doufám že mně někdo poradí. Ještě jednou všechny zdravím...
Zatím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 8:44 pm    Předmět: Citovat

Ty, nechal bych promluvit skoro Ďáblova advokáta: jestli Ti fakt neslušely dlouhé, a jestli se to ani Tobě nelíbilo, tak pryč s tím....... a jestli se Ti to líbí na ostatních, můžeš si najít dlouhovlasé okolí Smile


(... vím, co říkám, dlouhé vlasy mi faakt nesluší, a na nedostatek dlouhovlasého okolí si, uchm huhmmm, nemůžu stěžovat Smile)

Jinak je tu někde vlákno na to, jak odolat stříhání, snad nějaký moderátor napoví.

Vítej u nás!
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

No moderátor napoví, leč si není zcela jist, jestli bylo na mysli toto vlákno s názvem Nutí vás se ostříhat

andreone, jak máš na mysli, že vlasy nevypadaly esteticky? My na škole měli jednoho kluka, nechal si narůst vlasy a je fakt, že vlasy měl buď umaštěný, nebo jakýsi přeschlý a neučesaný, dredovitý...že to opravdu moc pěkný nebylo... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 8:33 am    Předmět: Citovat

andreone, jestli jde o to, že vždy podlehneš tlaku okolí a necháš se radikálně ostříhat, tak jediným řešením je pevně se rozhodnout a nenechat se ovlivnit. Což se snadněji vydrží, když má člověk nějakou podporu (např. tady Wink ), je potřeba vydržet poměrně dlouho, protože to roste bohužel dlouho... Rolling Eyes .
Jestli je problém to, že o dlouhých vlasech sníš, ale máš dojem, že Ti nebudou slušet, pak bych radila zkusit nechat narůst a uvidíš. Měla jsem z Tvého příspěvku dojem, že sis dlouhé vlasy nechával narůst, ale nikdy nedosáhl vysněné délky, protože Tě vždycky přemluvili na radikální stříhání v nějaké přechodné délce a Tys měl dojem, že Ti to s touto délkou vlastně nesluší, a nevíš, jak bys vypadal s těmi vysněnými delšími... Takže je-li to pravda, tak je myslím důležité vědět, že někdy je potřeba "prorůst" určitým obdobím, kdy Ti ta určitá přechodná délka fakt nesluší... takže je třeba nehodnotit v polovině snažení a vydržet.
Jinak souhlas s Janie ohledně péče - dlouho nečesané a nemyté delší vlasy dobře nevypadají, a taky s Aha - jestli objektivně nesluší vysněná délka, nelíbíš se v tom sám sobě a krátké vlasy Ti sluší, nech krátké, člověk si přece nechává narůst dlouhé vlasy nebo se ostříhat, aby se v tom cítil dobře a aby mu to slušelo, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andreon
8-20
8-20


Založen: 26.12.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 4:43 pm    Předmět: Citovat

Meadow to odhadla dobře Smile, nikdy jsem se nedostal k takové délce jakou bych chtěl. A to jak jsem psal, že to vypadalo blbě, tak jsem nemyslel, že bych měl vlasy nějak moc mastné nebo něco takového. Prostě měly takový "divný tvar" Very Happy a byly strašně husté. Vlastně jsme nevěděl jak si s nima poradit, protože jsem dřív delší vlasy nikdy neměl. Jednou jsem si je nechal docela dost prostříhat, aby nebyly takové husté, ale připadalo mně to pak ještě horší, jsem to měl jak nějakou helmu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

Vidíš a já hustovlasům závidím Embarassed
Nejhorší je to mezidobí, kdy vlasy už nejsou krátké, ale do délky mají ještě daleko. Chápu, že spousta lidí ztratí trpělivost...leze to do pusy a nedrží to formu a vůbec. Ale když vydržíš, i vlasy budou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

Tak tady bych se zastala jedné věci. Mně nesluší dlouhé, myšleno tak, že je to oproti délce na ramena, kterou jsem vždycky nosila. Ta mi sedí ze všech nejvíc, stokrát víc než to, co je teď. A už vůbec nemám na dlouhé kvalitu. Strašlivě jemné a řídké, konce se krepatí a jsou suché. Ale dlouhé vlasy byl vždycky můj sen a chtěla jsem si ho splnit. A cítím se o dost víc fajn a částečně i spokojená.

Mluvím o tom proto, že jsem si všimla, že je dost lidí, kteří mají velký rozpor v tom, v čem se cítí dobře a co jim sluší. Mám to totiž úplně stejně, například v modě. Takže bych částečně upustila od toho, co se udává jako hlavní - slušet - a víc bych nadzvihla to - cítit se fajn. Jasně, že je nejlepší, když je obojí, ale bohužel tak to nemohou mít všichni. A zda si vybrat, tak si stokrát raději vyberu, abych se cítila přirozeně a dobře, i za cenu, že to nebude úplně špička mého projevu a vzhledu.

Přeji hodně štěstí v růstu a nenechej se ovlivnit okolím. Buď víc průbojnější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 10:20 pm    Předmět: Citovat

andreon napsal:
a byly strašně husté. Vlastně jsme nevěděl jak si s nima poradit, protože jsem dřív delší vlasy nikdy neměl.


Tak hustotu taky závidím, ale věřím, že i s tím mohou být problémy. Jinak já mám totálně krátkovlasé nejbližší okolí, taky jsem nevěděla, jak s delšíma, nikdo mi nepředal "základní dlouhovlasé informace", tak mi pomohlo, že jsem tu pročetla a stále pročítám kde co a dověděla jsem se spoustu věcí, učím se tu Smile , takže mohu doporučit číst a číst, nějak si to přebírat pro sebe a své vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj andreone, vítej u násSmile. Jestli chceš mít dlouhé vlasy, nezbývá, než být trpělivý a vydržet to. A především se o ně starat, aby byly pěkné a čisté, protože tím se vezme jeden argument zastáncům stříhání. Když budou mít zase řeči, že už je máš dlouhé a vypadá to blbě (což je ovšem velmi subjektivní, a záleží, co máš kolem sebe za lidi a jakou vyznávají módu), tak jim řekni, že víš, že to v této fázi vypadá blbě, ale zkrátka chceš zkusit delší vlasy, takže to budou muset vydržet. Jestli chceš zjistit, jak ti to bude slušet, musíš to nejdřív nechat narůst. Možná by se ta přechodná fáze, kdy to všude trčí a nemá to žádný pořádný tvar, dala překonat nošením nějaké látkové čelenky, šátku nebo čepice. Hustota nevadí, naopak, husté vlasy jsou krásné, jen vydržet to dorůstání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

daniela ma pravdu, ak chces dlhe vlasy, tu fazu dorastania musis nejako vydrzat a byt moc trpezlivy. tiez som si presla fazou ked moje vlasy nemali ziaden tvar ani strih, vsetky vlasy boli rozne dlhe. nedaj sa ovplyvnit okolim, ak si myslis, ze sa budes lepsie citit s dlhymi vlasmi tak to skus. Wink

Naposledy upravil janullla dne čt leden 01, 2009 10:35 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.