dlouhe vlasy jako stranka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
blá blá blá Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Razz ty seš prostě nejubrblanější členka Very HappyVery HappyVery Happy Wink viď??

nene, mistr v brblání jsem tady já Cool Laughing Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Předloni na podzim jsem cestoval mezi svými bydlišti. V Roudnici n.L. ke mě do kupé přistoupila pozadečková dlouhovláska a řekla mi o DV, po 10 minutách ve Hněvicích zase vystoupila.
Tak jsem se sem podíval a zaujalo mě jedno z prvních témat, kam jsem se dostal, "Černá listina kadeřnic" a šokovalo mě, že se takové věci mohou vůbec dít. Tak jsem se zaregistroval a zůstal tady.
Profil jsem ale vyplňoval postupně a i ikonku jsem tam dal až s velkým odstupem. Tehdy mě přivítala Dana slovy: "Já jdu přivítat nového člena a koukám, že tu tak nový nejsi..."
Tu dlouhovlásku, která mi o DV řekla, jsem tu ale nikdy nenašel, asi není mezi registrovanými.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

Tak když jsem tuto stránku našla poprvé tak to bylo asi víc jak před dvěma roky-ale to jsem zde byla pouze jako anonymní "host". Nakonec mě to natolik zaujalo že jsem měla přečtená všechna témata a chtěla jsem se zkusit zapojit do diskuze. Straaašně jsem se styděla. Bylo to fakt děs napsat mezi stálé členy nový dotaz pod svým jménem Very Happy Panovala tady taková rodinná atomosféra-všichni se dokonale znali-a proto jsem se bála jim to tady narušovat Wink No a teď už je ze mě taky jedna ze "starších" členů a je to moc fajn. Sice už tolik neexperimentuju jako na začátku-ostatně vše už mám vyzkoušené Laughing ale spousta věcí mě pořád stejně zajímá. Myslím že tyhle stránky jsou strašně návykové a nejde se jich vzdát. Prostě členkou budu až do posledního dne a doufám že ten nikdy nenastane Exclamation Jsem zvědavá kam se s vlasama dopracuji za pár let, jestli tedy vůbec někam Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 8:19 am    Předmět: Citovat

Já jsem dlouhévlasy našla díky googlování černé henny. Přiznám, že se mi hned nechtělo registrovat, ale pak mě nalákalo množství témat a informací. Přivítala mě Daniela a vím, že to byl moc fajn pocit, když vás někdo tak mile přivítá a pozve k diskuzi.
Wink
A taky jsem se konečně ocitla mezi "svými" - dlouhovlasáči. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem googlila dlouhé vlasy a vyplivlo to tyhle stránky. Už nevím, jak dlouho tu jsem, ale určitě zůstanu. Zaregistrovala jsem se kvůli galerii a měřítku příspěvků Wink a hlavně jsem chtěla vidět, co to má Adél na hlavě za zázrak, když to tak všichni opěvovali. Musím uznat, že nezklamala...ba předčila má očekávání Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

tuto stránku som našla asi pred pol rokom ked som mala vlasy podstrihnuté o 5 cm a mierne šokované z jednej vlasovej súťaže. najskôr som sa tu asi 3 dni rozhliadala ale chcela som sa dostať aj do galerii tak som sa prihlásila.
Ako prvá ma privítala Sidonia, za čo ďakujem lebo to naozaj poteší.
Momentálne ani po pol roku som sa nedostala ku koncu na fore (čitam každú jednu temu od začiatku lebo dufam, že všetko mi niečo dá) Konečne sa dostávam k téme "regenerace a péče"
Tieto stránky prospievajú nie len mojim vláskom ale aj duši, takže vám všetkým dakujem a hlavne adminovi že dostal taký skvelý nápad!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:41 am    Předmět: Citovat

Stránky jsem objevila v listopadu 2008 a s registrací otálela jen chvíli Smile . Vřelým uvítáním jsem byla mile zaskočena - dostala jsem v krátkém sledu několik zpráv (od Tondy, Wokyho, Janie a Ilony).

Moje první otázka do fóra byla o zastřihování, protože to bylo téma, co mě hodně trápilo... Dlouhé vlasy chci od nepaměti, ale všichni mě přesvědčovali, že mám moc jemné vlasy a že dlouhé mít nemůžu, chodila jsem na kluka. Pak jsem si kolem patnácti-šestnácti prosadila aspoň trochu svou a nosila aspoň mikádo. No a pak jsem chtěla delší, jenže jsem se nikam moc nedostala přes to zastřihování - kadeřnice vždycky odstříhly všechno, co mi narostlo Evil or Very Mad . Jednou mi i ruply nervy a nechala jsem se znova ostříhat na kluka. Od té doby jsem měla zas vlasy na mikádo/na ramena (podle toho, jestli jsem měla po zastřihování nebo před ním Sad ) . Tak jsem to nechala růst bez zastřihování, ale v létě 2008 se mi hrozně roztřepily a trhaly, tak jsem šla zas na mikádo Rolling Eyes Evil or Very Mad . No, a tady jsem zjistila, že se můžu stříhat sama, o kolik chci, jak často chci a hlavně tak, aby to vyhovovalo mým vlasům a mým záměrům s nimi, ale neměla moc odvahu. Na otázku o zastřihování mi odpovídala Daniela. Nakonec jsem teď v únoru sebrala odvahu a zastřihla si sama centimetr a jsem s tím moc spokojená!!! Už žádné kadeřnice! Laughing

No a jinak jsem tu už vyčetla věcí, to by člověk nevěřil kolik... Cool Díky vám všem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.