Revalid - sampon, balzam, kondicionér, kapsle
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7d4b3e9eafabbad8b5a0fe60f5617c76Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 5:46 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
Ilona, včera som si v lekárni kupila sampon a balzam Clorane s mangovým maslom na suché a narušené vlasy a dnes si robím ricinový zábal so zltkom a brezovým výluhom tak som zvedavá co to spraví a dakujem za rady len neviem či si mozem dať ten casting Idea
PS: ale predsa jednu kladnu vec som postrehla že mi uz nepadaju vlasy Very Happy


S Catingem nemám žádnou zkušenost, ale teoreticky by to měla být šetrná barva, když neobsahuje amoniak . Pokud máš vlasy hodně narušené, myslím, že ti odstín chytne intenzivněji než na vlasy zdravé. Držím pěsti, ať ti to s barvením dobře dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

dnes som si robila ten ricinový zábal, vlásky po opláchnutí stále tvrdé a drsné-nerozcesatelne nepomohol ani ten nový mangový balzam ale po vyschnutí vyzeraju uz celkom pekne dokonca aj mamina si to všimla Smile takže s tým ricinovým zábalom budem pokracovať a ten casting ked aj chyti tmavsie moc mi to nevadí lebo moje vlasy su dosť tmavé a aspon mi to zjednotí korienky len sa ho stále bojim dat na vlasy i ked tu na stránkach som citala že niektoré baby ked im nejako neziaduco chytila henna tak si na to šupli chcem. farbu a bolo to ok, ale ja som sa zatial neodvázila Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chudobka
8-20
8-20


Založen: 8.6.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 4:02 pm    Předmět: Kapsle Revalid Citovat

Ahoj holky,

nikde jsem nenašla samostatné téma na tabletky Revalid, tak doufám, že nezakládám duplicitní Smile.
Nedávno jsem si koupila na radu lékárnice to velké tříměsíční balení, mají se jíst tři tabletky denně (haha, pravidelnost, to je pro mě) a vlasy by měly narůst přímo bleskově, prý se mají zkvalitnit a přestat padat. Jj, jsem "mikádnice" a chtěla bych se znovu zařadit mezi vás dlouhovlasé a to co nejdřív.
Berete některá? Jaké s tím máte zkušenosti? Pomohlo to?
Já beru teprve týden, ale žádnou změnu (kromě toho, že se docela nadýmám) Confused nepozoruju. Začínám mít trochu strach, že to jsou vyhozené peníze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 4:43 pm    Předmět: Citovat

ahoj, tak mne revalid celkom pomohol, ale ziadne zazrakysa nekonali, akurat boli vlasy menej suche a nechty sa zregenerovali tiez. pouzivala som aj tu kuru revalid, v tube, na vlasy. ale podla mna je to dost predrazene
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 4:00 pm    Předmět: Citovat

ahojky, skúsenosti s revalidom žiadne? Smile dajte niečo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

revalid kapsle, fajn, ale drahe. revalid kura nic moc a draha Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 6:53 pm    Předmět: Citovat

tanka dík za skúsenosti Smile a ktovie aký je ten krém alebo balzam, má ho niekto a je pokojný alebo je to priemer Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anya
0-7
0-7


Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 8:25 pm    Předmět: Citovat

me vYHOVUJE,ALE JE PRAVDA ZE A VELMI POSKOZENE VLASY TO NENI.NA TO BYCH TI Z LEKARNY DOPORUČILA PANTHENOL(NE PANTHEHAIR)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2009 8:52 pm    Předmět: d Citovat

po dlouhý dobe jsem šampon znovu vyzkoušela a musím říct, že jsem spokojená, vlásky lesklý a myslím, že i pevný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

Mamka mi teď ten šapmon Revalid dala a musím říct že je super! Vlasy mám po něm úplně krásný, strašně moc lidí si všimlo rozdílo a chválili mi vlasy, což mě uplně hrozně potěšilo Smile takže revalid- bomba!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.