Zrz a šedivění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44c1a6f1a0d6b5838edde7a840f75300Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rawen
321-600
321-600


Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 410

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 3:41 pm    Předmět: Citovat

Moje maminka měla za mlada zrzavo/mahagonové vlasy. Později začaly tmavnout, teď už je má víceméně opravdu jen hnědé a začaly trochu šedivět. Bude jí padesát. Krom toho je má úžasně husté a kvalitní, přestože jí jich už taky hodně vypadalo.
Nikdy si je ale nebarvila, takže nějaké poškození chemii se nikdy nekonalo. I Teď používá jen sem tam hennu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 7:03 pm    Předmět: Re: Zrz a šedivění Citovat

Nicole napsal:
Celý život mě to zajímá a nedaří se mi najít odpověď. Jak vlastně šediví zrzaví lidé ? Slyšela jsem, že hodně pozdě a pomalu. Ale to je jen takové "jedna paní povídala". Máte o tom někdo nějaké poznatky ? Já nemám ve svém okolí srovnání, celá rodina je hodně tmavovlasá/myšecí.

Švagr je také zrzek - má 52 let a jeho zrz postupně světlá - ale šediny to asi nejsou , vypadá ted spíš jako blonďák. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

Táta to mel naopak - na starych fotkach zamlada vypada blondate, potom zrezivel, pred asi deseti lety mu haro zhnedlo a nakonec zesedivel. Ale jeste tedka porad neni uplne sedivy. Furt je to 50:50.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, to je super škála Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 9:02 pm    Předmět: Citovat

No, a matka byla jako decko b,ondata, kolem 16 kastanove hneda, kolem triceti ji haro zcernalo a poslednich cca 8 let barvi na nejruznejsi odstiny červené, ted i s melirama. Zatim nejlepsi kombinace byla rubinove cervena s blond prouzky, ktere se misty rozpily do ruzove... Laughing

To jenom my dve ze segrou jsme trapne barvo-stálé Very Happy Tak obe pomahame prirode..
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 9:27 am    Předmět: Citovat

Dlouho, dlouho jsem přemýšlela nad někým zrzavým šedivějícím, ale pořád mě napadali jenom samí mladší lidé nebo děti. Až jsem si konečně vzpomněla na známé mojí mamky, ti jsou oba do zrz a šedivějí tak nějak přiměřeně věku a normálně bych řekla. Prostě stejně jako zbytek populace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 12:05 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem tápala v paměti - jo, kamarádka z tancování, které je 31 si tuhle stěžovala, že vždycky měla zrzavé vlasy. Před cca 4 lety zatoužila mít je ještě zrzavější, a tak je barvila. Teď se chtěla vrátit ke své barvě, a k její nelibosti zjistila, že podle fotek už to není ta barva, co mívala předtím - teď je spíš hnědá, než zrz.
Takže buď se jí ty vlasy prostě změnily kvůli chemickým zásahům, a nebo je to tedy ten přirozený vývoj.

Jinak můj strejda byl úplnej blonďák, zhruba v 50ti mu vlasy zbělaly. úplně. Stejně je to sranda, že je někdo pepř a sůl (to se mi líbí) a někdo bílej Smile Přírodo, přírodo Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.