Rostoucí nové vlasy mají odlišnou barvu? znáte?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2aeb1538a237db319f0f0e399080ad3dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 10:02 am    Předmět: Rostoucí nové vlasy mají odlišnou barvu? znáte? Citovat

Mám takový problém..je mi 22, moje přírodní barva je světle hnědá. Nedávno jsem zkoumala odrosty(barvila jsem se posledních 6 let hennou a teď 2x přírodní barvou od Korres, žádná chemie) a zjistila sem, že kratičké nové vlásky,co mi rostou jsou skoro všechny hodně tmavě hnědé, spíš černé, je to tak z 80%..Některé jsou jen centimetr, dva dlouhé , ale našla jsem pár i delších.. Trochu mě děsí, co to je. asi do deseti let sem měla blond vlasy, pak se to ustálilo na světle hnědé a od té doby změna žádná, ale teď takovej skok..Příjdu si jak blázen:) Nevím, jeslti v tom může hrát nějakou roli dědičnost, mamka má skoro černé vlasy..Nebo snad naprosto příšerný minulý rok, plný šílených nervů? Fakt nehcápu. Pokud vás něco napadne, budu jen ráda:) Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 10:09 am    Předmět: Citovat

Něco podobného se stalo mé učitelce na základce. Říkala, že jako dítě měla blonďaté vlnité vlásky, malinko jí věkem tmavly, v pubertě si je nechala ostříhat na ježka a vyrostly jí černé rovné vlasy. Asi to stříhání vystihla zrovna v době, kdy se jí měnila kvalita a barva. Mě se to zdá hodně podivné a nezvyklé, ale asi to opravdu možné je...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Něco podobného se stalo mé učitelce na základce. Říkala, že jako dítě měla blonďaté vlnité vlásky, malinko jí věkem tmavly, v pubertě si je nechala ostříhat na ježka a vyrostly jí černé rovné vlasy. Asi to stříhání vystihla zrovna v době, kdy se jí měnila kvalita a barva. Mě se to zdá hodně podivné a nezvyklé, ale asi to opravdu možné je...


Děkuju moc za odpověď. Taky mi to příjde divný a nevím, kam se obrátit:( Já byla na ježka v 15:) a vlasy mi narostly taky trochu jiný, sice barva stejná, le místo rovných vlasů vlnité.. No, pomalu už se začínám barvit víc natmavo, protože to za chvíli začne být docela vidět..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:22 am    Předmět: Citovat

Tmavnutí vlasů může také způsobovat HA, je to k neuvěření, ale je to pravda...také mám světlejší vlasy a mezi nimi dost skoro černých:) ale to stříhání také může mít vliv... mně ofina, kterou stříhám hodně často, taky roste o hodně tmavší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arwy Kraft
8-20
8-20


Založen: 13.4.2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Ivet napsal:
Tmavnutí vlasů může také způsobovat HA, je to k neuvěření, ale je to pravda...také mám světlejší vlasy a mezi nimi dost skoro černých:) ale to stříhání také může mít vliv... mně ofina, kterou stříhám hodně často, taky roste o hodně tmavší.


To mě taky napadlo, jeslti to nezpůsobuje antikoncepce, ale tu jsem vysadila někdy v listopadu a brala jsem jí jen rok, tak nevím..No, jsem zvědavá, jak to bude vypadat dál, mam asi dva měsíce ostříhanou ofinu, tak tam to asi bude nejvíc vidětSmile moc děkuju za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:16 pm    Předmět: Citovat

Také se s tím občas setkám. V dětství úplná blond, do dvaceti světle hnědá, která postupně tmavla až do černé... Máme to tak v rodině. Taťka/brat, teta blond a teď je to tmavě hnědá. Je to docela hrozné Very Happy

Na mě se zas příroda vyřádila. U mě to je tak, že posledních pár let mám vždycky na vrchu hlavy o několik odstínů tmavší vlasy než v délkách, na konečcích zas úplně světlé. Jak to roste, tak to světlá. Vypadá to jak odrosty, takže nic moc. Na druhou stranu ty spodní vlasy (jako vrstva pod vrchními) je tmavě hnědá pernamentně. Ještě tmavá být nechci, škoda, že se to tak věkem různě modifikuje. Někdy jsem docela v šoku, co vznikne na fotkách. Ale co jsem kdysi měla světlé a ztmavlo mi natrvalo, je tedy obočí.

Prý se to děje hormonálně... :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 12:24 pm    Předmět: Re: Rostoucí nové vlasy mají odlišnou barvu? znáte? Citovat

Arwy Kraft napsal:
Mám takový problém..je mi 22, moje přírodní barva je světle hnědá. Nedávno jsem zkoumala odrosty(barvila jsem se posledních 6 let hennou a teď 2x přírodní barvou od Korres, žádná chemie) a zjistila sem, že kratičké nové vlásky,co mi rostou jsou skoro všechny hodně tmavě hnědé, spíš černé, je to tak z 80%..Některé jsou jen centimetr, dva dlouhé , ale našla jsem pár i delších.. Trochu mě děsí, co to je. asi do deseti let sem měla blond vlasy, pak se to ustálilo na světle hnědé a od té doby změna žádná, ale teď takovej skok..Příjdu si jak blázen:) Nevím, jeslti v tom může hrát nějakou roli dědičnost, mamka má skoro černé vlasy..Nebo snad naprosto příšerný minulý rok, plný šílených nervů? Fakt nehcápu. Pokud vás něco napadne, budu jen ráda:) Díky.


Ja bych taky rekla, ze to sice neni uplne bezne, ale deje se to. Moje máti byla jako dite blondynka, kolem 16 mela zářivo kaštanové vlasy a od třicítky ji ty vlasy černaly. Tatík byl původně taky blonďák, pak zrezivěl a cca v 50 mu vlasy zhnědly a zšedivěly (ale to je běžné zase pro zrzavé lidi).
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 2:18 pm    Předmět: Citovat

Tak ja bych zas rekla, ze je toto zcela bezne. Jako male mi rikali Albin, pac jsem mela vlasy uplne blondate az mi prosvitala hlava Laughing pak postupne zacaly tmavnout od spodnich vlasu. Tak v deseti jsem vypadala, jako bych mela navrchu meliry. Rekla bych, ze konce a vrchni vlasy jsou vice zatezovane a slabsi (vseobecne mene kvalitni). Muze za to slunko (vseobecne svetlo), teply, suchy vzduch, pak nejake pripravky (pokud nekdo placa) a tak....podle me se tomu ani neda vyhnout....ty cerstve vlasy jsou hold zdravejsi, vitalnejsi, vyzivenejsi a proto jsou tmavsi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 2:12 pm    Předmět: Citovat

Je to hormonální, blondýny tmavnou s věkem i po dětech. Proto je tak málo starších dam, které by byly přirozeně blond.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 2:14 pm    Předmět: Citovat

Jo, no, co já bych za to dala, kdybych zrezivěla přírodně Laughing Ale jeste před pár lety, než jsem začla hennit, jsem měla furt stejnou blond, jak odmala. Ztmavla od mych asi 5let jen nepatrně.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.