LR cosmetics
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=22166bb37fa8cd00185d0e062dbec576Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monty
8-20
8-20


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 2:37 pm    Předmět: LR cosmetics Citovat

ahojte ma niekto z vas skusenost s produktmi LR Cosmetics? Question
http://www.lr-slovak.com/produkty.php?ids=902&title=Udo+Walz
uvazujem ze si kupim sampon pre posilnenie a lesk a tiez kuru Smile .... len neviem ci s tym budem spokojna vzhladom na to kolko to stoji Rolling Eyes ... poradte rychlo plssss budem vam vdacna naozaj... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 6:25 pm    Předmět: Citovat

poznám pána ktorý túto kozmetiku predáva, skúšal ma nahovoriť na nejaké ich výrobky (parfémy, aloe nápoj, ....) ale odradila ma tá cena, na niektoré veci povedal že ich má odskúšané na sebe ale treba to používať aspon 2-3 mesiace kým sa prejavia účinky. no ceny vychádzali zhruba na 800 sk a viac niektoré veci aj 1600.
podla mna velmi drahé a nie 100% prírodné. možno sú to výrobky naozaj účinné ale tá cena..... Sad
dúfam, že sa ozve niekto kto má s nimi skúsenosť
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monty
8-20
8-20


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 6:35 pm    Předmět: Citovat

no práve tie výrobky sú dost drahe, Sad preto ked uz tak by som chcela nejake info od niekoho kto tieto vyrobky uzival... a pre studentku to naozaj nie je lacna zalezitost... neviem asi stavim nakoniec na sampony a kondicionery od dolivy, redken, kerastase.. uvidim teda... poprezeram si este fora... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 4:28 pm    Předmět: Citovat

Tahle kosmetika tu byla populární před pár lety. měla jsem pouze řasenku ( kamaradka tuhle kosmetiku svého času prodávala) - a zdálo se mi, že cena rozhodně neodpovídala kvalitě - t.j. předražené jako hrom!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monty
8-20
8-20


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

dakujem za odpoved... jj viem ze cena je draha... dnes som si kupila panthenol uvidime ako mi pomoze... zacnem tym a uvidim co bude dalej...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devero07
0-7
0-7


Založen: 17.3.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 2:31 pm    Předmět: lr cosmetics Citovat

Ahojda děvčata, ... na samém začátku jsem měla stejný názor, jako vy. Zdálo se mi to drahé, nikdo mi k tomu nic neřekla a tak jsem první katalog zahodila do kouta. Později jsem jela na seminář a až na něm jsem se dozvěděla, že mají věci pro zdraví!!! Jelikož jsem byla v té době hodně nemocná a brala jsem ve svých 25letech nějakých 6 druhů prášků a problémy se neustále jen stupňovali, tak jsem se rozhodla to vyzkoušet.Po celou dobu nemoce jsem zkoušela plno i jiných věcí, navštívila i léčitelé a plno dalšího - jediné co mi pomohlo od všeho bylo právě LR. Člověk si to musí vyzkoušet sám, aby uvěřil. Začala jsem si nakupovat plno výrobků od lr a jsem naprosto spokojená. Dokonce i na svojí svatbě jsem byla nalíčená dekorativní kosmetikou od LR a výborně mi celé nalíčení drželo. Kvalitu poznáte!!! Velmi to pomohlo i mojí rodině a okolí ....

Edit admin> Příspěvek zkrácen, měl charakter skryté reklamy. Pro umístění reklamního sdělení nás kontaktujte na admin@dlouhevlasy.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

No já mám taky ten názor, že je to předražené a cena neodpovídá. Kámoška tuhle kosmetiku má a zas tak dlouho taky nevydrží a nějakou viditelnější kvalitu nevidím. Já používám teďka akorát jejich podklad pod stíny a ten je teda moc dobrej. Ale upřímně třeba Mary Kay se vyplatí určitě víc. Je to taky dražší kosmetika, ale já mám tu zkušenost, že mi všechno vydrží hróóóózně dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devero07
0-7
0-7


Založen: 17.3.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

Na svatbě mě líčila druhá mistrině v make-upu a ta právě pracuje s touto dekorativní kosmetikou od LR. Nedám na ní dopustit, mají bezkonkurenční makeupy a za ten já jsem si vždycky připlatila. U lr hlavně upřednostňuji věci na zdraví - Aloe Veru a Colostrum, mojí rodině to velmi pomohlo a stále víc a víc se mi to potvrzuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 5:05 pm    Předmět: Citovat

LR je teda opravdu drahá sranda , pár věcí jsem od nich kdysi vyzkoušela, a není to špatné, ale opravdu předražené.
Na co ale nedám dopustit je ten jejich make-up, ten je fat úžasnej.
Měla jsem různé značky make-upů (Maxfactor, Astor, Loreal, Rimmel, a ještě pár na který si nevzpomenu), dokonce jsem ted před pár měsíci z nouze koupila zase v drogerce v akci cca za 250,- maxfactor....no za chvilku byl pryč Confused . Kdežto ty LR mi vydží skoro rok, a kryje prostě bezkonkurenčně.
Snad nedělám reklamu, jiný věci mě tak nenadchly, ale ten Make-up jo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 5:42 pm    Předmět: Citovat

Od LR jsem měla parfém Harém. Je to napodobenina Angelu od Thierry Muglera - na mě voněl krásně, vydržel i dlouho. Cena 700 ,- Kč, 50 ml. Angel je Angel. Nicméně tato kopie je celkem zdařilá. Posledních pár mililitrů parfému změnilo barvu, ale voní pořád stejně.
Dále sjem měla kelímek pod oční stíny. Ten je výborný a bez něj nedám ani ránu. Vydržel mi dva roky. Ke konci poněkud ztvrdnul, ale i tak dobrý. Cena cca 300 Kč. ten si asi pořídím znova.
Jinak mě tam fakt nic moc nezaujalo a celkově mi taky přišel nepoměr mezi kvalitou a cenou. Až na tyto dvě věci
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.