Henna a přírodní blond, světlé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f676c809fb18d0228c6501448610122Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 5:16 pm    Předmět: Citovat

Kaisha: teď koukám do složení vitamínové bezbarvé od Hennecolór (kterou už rohodně nepoužiju) a Lawsonia tam je, sice až na posledním místě, ale je. A světlé vlasy odlesky nebo tónování prostě chytají výrazněji než tmavé vlasy Sad
Když jsem si kdysi na vlasy plácla zlatou blond hennu z DM (asi na hodinku), tak jsem byla světle rezavá a nepustilo to ani náhodou, odrůstala dva roky. Asi záleží na vlasech, moje využijí i sebemenší barvící potenciál nebarvící či jinak slabé henny Smile
Jinak to tmavnutí může být kopřivou, která je v té vitamínové taky obsažená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

Mám hroznou radost z toho, co se mi včera povedlo, a tak se s tím prostě musím pochlubit Laughing
Cca 2 měsíce zpátky se mi podařilo pomocí smíchání zlaté blond a sahary od logony zamaskovat odrosty, které mám po melíru...no a poslední dobou jsem došla k názoru, že se mi henna už dost vymyla, a melíry zas vykukujou...tak jsem včera na hlavu plácla zas zlatou blond Smile zatím jsem vždycky nechávala hennu na hlavě max 2hoďky, včera jsem nějak nevnímala čas, a nechala skoro 4.... po smytí jsem do vlhkých vlasů vetřela hooodně velký množství kokosáku(po tomhle barvení se mi sice vždycky pěkne lesknou, ale jsou zaroveň i celkem vysušené - i když do směsi přidávám olej) a nechala přes noc. Ráno jsem se vzbudila, a šla vlasy umýt...jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že mám vlasy jak světlou mrkvičku Laughing (večer jsem vlasy v suché podobě neviděla). Nějak jsem nečekala, že i při delsím působení by zlatá blond mohla udělat tohle, když zatím vždy šla jen do medových odlesků Laughing
Po umytí vlasů po kokosákové kůře už tak moc zrzavé nebyly, a postupně přes den se barva pořád mění, jak oxiduje, a zdá se, že nakonec od mé původní nebude zas tak daleko Smile takže spokojenost, vlásky se mi úžasně lesknou, jsou heboučký, a já mám pořád tendenci si do nich šahat Embarassed Laughing krom toho jsem po pečlivém průzkumu odrostů zjistila, že už je mám cca 7cm dlouhé, juch Very Happy třeba se jednoho dne zase propracuju k své barvě vlasů Smile
Taak jsem si vylila srdíčko, sice nic zajímavého, ale nikdo z rodiny a ani přítel moje nadšení pro dlouhé a pokudmožno zdravé vlasy nesdílí, takže nemám komu sdělit svou radost, aby pochopil... Smile tak doufám, že neva Smile

(ještě by to nejspíš chtělo ospravedlnění, proč píšu do tohohle tématu - délky mám melírované, odrosty hoodně světle hnědé, přes léto zrzavotmavě blond Smile )
_________________
Do not complain that the road is long...Be happy that you can walk on it.
W.Freiheit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 1:28 pm    Předmět: Citovat

Gratuluju! Prima, že Ti to takhle vyšlo ( a že se mrkvičková barva zpacifikovala!) Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 3:04 pm    Předmět: Citovat

Titanio, moc děkuju, upřímně jsem ani nečekala, že ten můj příspěvek někdo bude číst.... Embarassed Smile
_________________
Do not complain that the road is long...Be happy that you can walk on it.
W.Freiheit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

starlight napsal:
Titanio, moc děkuju, upřímně jsem ani nečekala, že ten můj příspěvek někdo bude číst.... Embarassed Smile



já ty nejdelší příspěvky čtu nejradši Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 8:48 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
starlight napsal:
Titanio, moc děkuju, upřímně jsem ani nečekala, že ten můj příspěvek někdo bude číst.... Embarassed Smile



já ty nejdelší příspěvky čtu nejradši Very Happy


No samozřejmě, já také nejradši čtu ty nejdelší Razz jo a gratuluju ke skvělýmu výsledku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 6:53 am    Předmět: Citovat

Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladynka
8-20
8-20


Založen: 1.3.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 10:01 am    Předmět: špinavý blond + hena Citovat

Chtěla jsem vás moc poprosit o radu. Chci si obarvit vlasy (spíš zregenerovat) henou z DMka, zatim jsem si vlasy neikdy nehenovala. Mám vlasy v barvě špinavý blond, jdou lehounce do zrzava. Co by mi mohl ve vlasech udělat odstín zlatá blond? Moc děkuju za odpovědi! Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 10:04 am    Předmět: Re: špinavý blond + hena Citovat

Ladynka napsal:
Chtěla jsem vás moc poprosit o radu. Chci si obarvit vlasy (spíš zregenerovat) henou z DMka, zatim jsem si vlasy neikdy nehenovala. Mám vlasy v barvě špinavý blond, jdou lehounce do zrzava. Co by mi mohl ve vlasech udělat odstín zlatá blond? Moc děkuju za odpovědi! Very Happy Smile


že by zlatavé odlesky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 10:23 am    Předmět: Citovat

Nebo taky zrzavý pomeranč... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.