predstaveni :)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53db9fa901822206c64b17a13ea3961fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
amalka22
0-7
0-7


Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 10:40 am    Předmět: predstaveni :) Citovat

Tak ja se tedy predstavim, trosku (jsem desne stydliva) Very Happy , proc jsem se prihlasila, protoze jsem na tyhle fajn stranky narazila a mela jsem pocit, ze k tomu mam co rict ( a ze chvala bohu teda nejsem posahana)Smile Zaujaly me otazky typu kam ke kadernici - nebyla jsem asi rok, spis dva a pocity mam uplne stejne - typu ze na me koukaji, proboha proc mam na hlave neco tak nemoderniho a chtelo by to smiknout aspon na lopatky a sestrihat a ofina je moderni..... a ja jak jsem desne stydliva a hrozne nerada se hadam se bojim, ze kdyz budou tlacit tak kyvnu jen proto, aby uz byly zticha ovsem je mi jasne, ze toho budu zoufale litovat (ale vickart uz stejen nepujdu, takze jak asi za cvili budu vypadat; nehlede na to, ze doma si o zastrizeni taky nereknu, protoze jsou vsichni stejneho nazoru jako kadernice, tuhle s tim uz prisel i muj kamarad, ze teda co takhle udelat neco s vlasama). Dlouhe vlasy mam proste proto, ze jsem je chtela. Dalsi byla otazka s bussinesem, no to o tech televiznich moderatorkach je pravda, ale musim rict, ze sice nepracuju v bussinessu, ale bezne chodim v drdolu nebo culiku, takze nejsem nijak free, oblekam se bych rekla dost seriozne. Coz je udajne ten problem, jsem prilis seriozni a drdol to jeste podrthuje, takze bych to mela zkratit, abych je nosila rozpustene a pusobila na muze pritazlive, protoze udajne s tim, co mam na hlave vypadam jednak nepritazlive (ani rozpustene) a za druhe jako prilis silna osobnost, ktera nepodleha modnim trendum, tudiz se ji ostatni boji. Tak jsem hrozne rada, ze jsme narazila na stranky, kde se muzu podelit o nazor, ze snad jde o to, jaka jsem a ne co mam na hlave (a kdyz tam mam neco, co jsem vzdycky chtela, tak se toho prece nebudu vzdavat), ne? Dost mi to tu pomohlo, takze jsem prestla sbirat odvahu zajit ke kadernici a neco se sebou udelat a zustat proste takova jaka jsem, protoze jsem tak spokojena (kdyz se nemkomu nelibim, at se na me nediva, ze ano Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 10:58 am    Předmět: Citovat

Ahooooj, já nejsem pošahaná, já sem střelená Mr. Green
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 11:05 am    Předmět: Citovat

to já jsem pošahaně střelenej Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy Rolling Eyes
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 11:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj vítej na dlouhých vlasech.
Není nic lepšího než být sám sebou! Máš pravdu, že lidi se tě budou trochu bát a že budeš vynikat, ale dá se na to zvyknout. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 11:35 am    Předmět: Re: predstaveni :) Citovat

amalka22 napsal:
Dost mi to tu pomohlo, takze jsem prestla sbirat odvahu zajit ke kadernici a neco se sebou udelat a zustat proste takova jaka jsem, protoze jsem tak spokojena (kdyz se nemkomu nelibim, at se na me nediva, ze ano Very Happy )


Tak to je super. A kadeřnici vůbec neřeš, já jsem nebyla u kadeřnice už snad i nějakých dvacet let a nijak divně si kvůli tomu nepřipadám... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.