Retro aneb doby dávno minulé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fee4fdd9363b9f135c94a8765314b3faZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 9:03 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ó ano, já v minulosti prakticky žiju. Nic pod rok 95 neposlouchám. 80tky a metal to je moje. Ovšem na druhou stranu ta pestrobarevná hrůza, co se teď vrací to je děs a běs. Nechápu, že to nikomu nepřišlo trapné už tehdy. A už vůbec ne, že to někdo nosí teď znovu Shocked Ale vlastně, je to moderní, tak se to nosí. Že to vypadá blbě, na tom přece nezáleží Wink Rolling Eyes

Mysl´ˇs módu 80' nebo 60' a tak? Smile Ale vzhledem k tomu,že píšeš že se to vrací,tak asi 60'...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 9:55 pm    Předmět: Citovat

Myslím ty předem vytahané hadrovité šatečky se žlutými puntíky a balonkovými rukávky, fialové pančuchy s balerínou a obrovské zelené korále. Ale taky dlouhá trička s pružným lemem s rozjásanými potisky, jedovatě růžová a "svítivě" žlutá. Takže asi od obého trochu. Třikrát fuj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 11:14 pm    Předmět: Citovat

Hmm, také jsem asi ustrnula ve starších dobách, tak 60. - 70. léta - Doors, Led Zeppelin, Deep Purple, Hendrixe, Velvet underground, Patti Smith, Rolling Stones, Pink Floyd anebo i Dylana, Joan Baez, ...80. léta nemám ráda, a vůbec nemám ráda popík, a to dokonce ani třeba ABBU, i když je to asi profesionálně dobře udělaná muzika, ale zkrátka mi to nějak leze na nervy.
Přesto občas objevím něco nového (či oproti výše uvedeným klasikům relativně nového), co vůbec není špatné - např. mnou už zde někde opěvovaný Jeff Buckley, Waltari či System of a down, což mě přesvědčuje, že je stále ještě na světě spousta dobré muziky, jen na ni narazit.

A módu 80. let, která teď letí, taky nesnáším, a ze všeho nejvíc legginy s nějakým vytahaným trikem s netopýřími rukávy :blink: Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 11:18 pm    Předmět: Citovat

Ona móda 80. let teď letí? Ani jsem si nevšimla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 1:08 pm    Předmět: Citovat

Weroniko, tak to sama určitě nejsi, i když jsi možná ve třídě jediná (to já byla taky, až když jsem vylítla ze školy - jako po matuře, ne že mě vyhodili - tak jsem si rozšířila obzory a našla lidi na své vlně Smile
šedesátky se mi líbí asi ze všeho nejvíc, jak hudba, tak styl oblékání, účesy... Smile
The Beatles jsou moje Real love, Deep Purple, ACDC, Mamas & Papas atd. atd...
Co mi moc nesedí jsou nové předělávky starých dobrých hitů, loni například pro mé uši hrozná verze Hotel California... Nikdo to nenahrál líp než Eagles.
Naproti tomu některé cizí písničky přezpívané do češtiny jsou někdy velice vydařené. Mám ráda texty Jirky Grossmana.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 1:15 pm    Předmět: Citovat

osminka napsal:
Ona móda 80. let teď letí? Ani jsem si nevšimla.

Osminko, vrací se a krutě Very Happy
Styl oblékání 80tek se mi nikdy vůbec nelíbil, ani filmy z té doby - typu Vekslák, Kamarád do deště. Nevím proč si tu dobu pamatuju jako šedivou (navzdory zářivě růžovým pruhovaným elasťákům chlapců z Olympicu Laughing )
I když zase ne všechno se mi nelíbilo, to bych kecala. jsem ročník 83 a díky staršímu bráchovi jsem si prošla všema kapelama 80.tých let. Prototyp s Daliborem Jandou, Turbo, Tublatanka, Europe... hm... Smile
P.S. Snad se zapomene vrátit móda pánské trvalé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 3:20 pm    Předmět: Citovat

hankabar - a co teprve trvalá u žen - to byla šílenost - vlasy v temeni krátké a natrvalené, kolem uší a vzadu na hlavě spuštěné delší prameny, taktéž natrvalené - všechny holky vapadaly jak pudlice s dlouhýma ušima - a co teprve, když takhle paráda začala odrůstat.... Laughing Laughing Laughing

Naposledy upravil ilona dne po únor 02, 2009 3:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 3:25 pm    Předmět: Citovat

Ilčo, jo, to taky považuju za zločin proti přírodě Very Happy Ještě když pak začaly chodit v těch copánkovejch tlustejch čelenkách... Vždycky když v TV dávají Možná přijde i kouzelník, tak očima hltám to publikum a náramně se bavím Very Happy (a až do nedávna jsem byla ráda, že taková móda v oblékání už není)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 3:33 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
osminka napsal:
Ona móda 80. let teď letí? Ani jsem si nevšimla.

Osminko, vrací se a krutě Very Happy


Jj, je to tak, teď už možná ta hlavní vlna trochu opadla, ale bylo to teda dost šílené, člověk pomalu nikde nesehnal nějaké rozumné hadry. Rolling Eyes

hankabar napsal:

P.S. Snad se zapomene vrátit móda pánské trvalé...


Teď jsem viděla chlápka, neměl ted sice přímo trvalou, ale "deku" a ještě nahoře to kratší odbarvené a zbytek černý... No to byla fakt "nádhera"... Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
hankabar - a co teprve trvalá u žen - to byla šílenost - vlasy v temeni krátké a natrvalené, kolem uší a vzadu na hlavě spuštěné delší prameny, taktéž natrvalené - všechny holky vapadaly jak pudlice s dlouhýma ušima - a co teprve, když takhle paráda začala odrůstat.... Laughing Laughing Laughing


No vidíš, a mně se to tenkrát strašně líbilo, akorát jsem nikdy nedosáhla toho, aby ty moje vlasy tak vypadaly! Very Happy Kadeřnice vždycky stvořila něco zcela mimo mé představy! A když to odrůstalo, to byla fakt mňamka, nahoře tmavé rovné mastné odrosty, dole světlý chemlon! Konec konců, moje galerie je toho důkazem! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.