tak tedy dobrý večer

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cc255dcc1e9d9e3472703ffcba0a9e87Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sussanah
8-20
8-20


Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 9:43 pm    Předmět: tak tedy dobrý večer Citovat

Dobrý večer, tak nacházim alespoň trochu odvahy se vám představit. Našla sem vás když sem hledala nějaký jednoduchý drdol co by mi mamka mohla případně vytvořit na ples a díky mojí zvědavosti sem to tu začala procházet celé a zalíbilo se mi tu.
Dneska navíc poprvé zkouším masku na vlasy podle jednoho z vašich domácích návodů, mamka sedí vedle mě a směje se, sem zvědavá jak dopadnu, ale když tak vidím ty hřívy na vašich fotkách, tak bych o vlasy přijít neměla... Smile Snad se mi díky těmhle stránkám podaří přijít na to, jak si vlasy co nejlíp opečovávat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 9:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Sussanah a vítej u nás! Very Happy Ať se Ti tu líbí! A držím palce, ať jsi s výsledkama po masce spokojená. Cool S tím drdolem to ale možná bude horší - tady totiž najdeš tolik krásnejch drdolů, že asi bude problém si vybrat na ten ples jenom jeden z nich. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 11:53 pm    Předmět: Citovat

Vítej u nás! Taky držím palce, aby maska vyšla na výbornou, jaká to byla? Mimochodem máš v ikonce krásnou potkanku, koukám, že potkanomilců je na DV.cz dcoela dost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sussanah
8-20
8-20


Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 6:03 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za uvítání a milá slova. Smile
Maska dopadla dobře, šla umýt a vlasy po ní sou úplně úžasný, asi to budu pravidelně opakovat. byla vytvořena z medu, žloutku a mlíka. Smile
A děkuju i za myšku, byla moje zlatíčko ikdyž už mě opustila. no zlatíčko, ďábel to byl... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 8:51 pm    Předmět: Citovat

Sussanah napsal:
Děkuju za uvítání a milá slova. Smile
Maska dopadla dobře, šla umýt a vlasy po ní sou úplně úžasný, asi to budu pravidelně opakovat. byla vytvořena z medu, žloutku a mlíka. Smile
A děkuju i za myšku, byla moje zlatíčko ikdyž už mě opustila. no zlatíčko, ďábel to byl... Very Happy


Ahoj, ať se Ti u nás líbí, kamarád ven vozil fretku, ležela mu na klobouku, hlavičku ve pedu, ocásek hiozený na straně klobouku a kdo nevěděl, že je živá, tak se pak pěkně vyděsil, když zjistil, že nevšední ozdoba klobouku na něho mrká asem tam i prská... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sussanah
8-20
8-20


Založen: 27.1.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 8:59 am    Předmět: Citovat

Fretky sou užasný, jednu sme si s mamkou chtěly pořídit, ale nakonec z toho sešlo kvůli specifickému parfému co mají. Very Happy a místo fretky se u nás zabydlel potkan Very Happy
ale asi před dvěma týdny sem viděla na zastávce pani s obrovskou bílou fretkou jak jí venčí na vodítku, nemělo to chybu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.