Líčení na ples
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=766269442bb30b540c197b84c757260eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zelenomodré oči,jaká barva očních stínů?
růžová
0%
 0%  [ 0 ]
fialová
31%
 31%  [ 6 ]
meruňková
36%
 36%  [ 7 ]
šedá
31%
 31%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 19

Autor Zpráva
Marsik
8-20
8-20


Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 12:11 pm    Předmět: Citovat

Díky moc,je fakt,že člověk aspoň na ten ples chce vypadat pěkně.No,napsala jsem si do poradny,a tam mi daly radu...šaty domodra,stíny domodra,max. stříbrné linky,rtěnku do lososova a malinko zvýraznit tváře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 6:46 pm    Předmět: Citovat

A jak to teda uděláš? Smile já se v poslední době jen líčím řasenkou, občas si dám nějaký transparentní podklad od Lavery pro sjednocení barvy a rty přemáznu balzámem a hotovka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marsik
8-20
8-20


Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

No,jak to udělám.Je fakt,že modrá barva patří mezi mé nejvíc oblíbené.Ale s šatama to je vždy problém,pač maj jedině bledě modré a když je člověk světlej typ,tak to k sobě moc nesedne.Tak sázím na to,že v tý půjčovně budou mít nějaký tmávě modrý. Smile A tím pádem mé líčení bude spočívat v podkladovém make-upu,modré stíny a rty jenom přejedu leskem.No,snad to bude vypadat decentně.Jak já miluju tyhle akce. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.