INDULONA na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=042e90eeeef02d639110ccf4f49aeb85Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rafkette
8-20
8-20


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:45 pm    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
jee, tak na celou hlavu jsem ji jeste nezkousela, to musim napravit Very Happy A davate ji na suche vlasy nebo na navlcene ci mokre?
já ji dávám , jak se mi zachce, ale myslim, že to působí stejně, takže na suché Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:50 pm    Předmět: Citovat

icelemon napsal:
Clondyk napsal:
indulonou, jakou koliv, se celkem dobře leští bleskovka... Wink Laughing


A boty taky...když jsem jezdila na vandry, nedala jsem na modrou indulonu dopustit moje kanady si chrochtaly blahem... Laughing


Tak to máš úplnou úravdu a když se do indulony káplo trochu oleje z rybiček, byla v leštění knad nepřekonatelná, no ona je dodneška... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 9:01 pm    Předmět: Citovat

Rafkette napsal:
Xandy napsal:
jee, tak na celou hlavu jsem ji jeste nezkousela, to musim napravit Very Happy A davate ji na suche vlasy nebo na navlcene ci mokre?
já ji dávám , jak se mi zachce, ale myslim, že to působí stejně, takže na suché Laughing

ok, dekuji dekuji, rozhodne vyzkousim Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 12:16 am    Předmět: Citovat

Laughing jo fakt že na boty je pořád nejlepší, ale na vlasy?ne díky Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

Mamča si koupila na pleť kakaový krém nebo to bylo s kakaovým máslem a říkala, že je fest mastný a že si s ním raději maže ruce a nohy, tak já si ho vmazávala do konečků...dokud nedošel. Ale myslím, že to je taky možnost, levná a i účinná. Tak proč ne indulona, když myslím, že ta modrá - ještě jak byla dříve v kovové tubě, tak mi docela smrděla. S olivovou jsem zatím neměla tu čest.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 1:40 pm    Předmět: Citovat

Indulonu nee.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 2:25 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak to zní zajímavě. Koneckonců jsem ochotna na ty vlasy vyzkoušet kdeco, tak možná se k tomu brzy odhodlám taky. Na ruce je indulona fajn, tak konečkům vlasům by to taky mohlo přijít vhod Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 2:40 pm    Předmět: Citovat

Honey star napsal:
Hmm, tak to zní zajímavě. Koneckonců jsem ochotna na ty vlasy vyzkoušet kdeco, tak možná se k tomu brzy odhodlám taky. Na ruce je indulona fajn, tak konečkům vlasům by to taky mohlo přijít vhod Smile

moje rec...a koneckoncu, kdyz je dobra i na boty, tak proc ne na vlasy, ze? Laughing samozrejme neplati pro ty, co s vlasky zachazi jako v bavlnce....ja uz nemam co ztratit, tak to risknu Very Happy radsi az o vikendu doma, ted nemam po ruce indulonu a na kolejich je moc lidi:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rafkette
8-20
8-20


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 3:56 pm    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
Honey star napsal:
Hmm, tak to zní zajímavě. Koneckonců jsem ochotna na ty vlasy vyzkoušet kdeco, tak možná se k tomu brzy odhodlám taky. Na ruce je indulona fajn, tak konečkům vlasům by to taky mohlo přijít vhod Smile

moje rec...a koneckoncu, kdyz je dobra i na boty, tak proc ne na vlasy, ze? Laughing samozrejme neplati pro ty, co s vlasky zachazi jako v bavlnce....ja uz nemam co ztratit, tak to risknu Very Happy radsi az o vikendu doma, ted nemam po ruce indulonu a na kolejich je moc lidi:)

Hehe, vy děláte , jako by byla indulona něakej jed Laughing Laughing Laughing Laughing Je to přírodní krém, tak s vlasy nic neudělá i kdybyste si je patlali celých 24hod Very Happy Vlasy vám neslezou a nic takovýho Laughing Laughing Laughing ani hlava neupadne Very Happy žádný negativní vliv to nemá, může jen přilepšit, nic jiného Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 4:07 pm    Předmět: Citovat

Rafkette napsal:

Hehe, vy děláte , jako by byla indulona něakej jed Laughing Laughing Laughing Laughing Je to přírodní krém, tak s vlasy nic neudělá i kdybyste si je patlali celých 24hod Very Happy

což o to, věřím, že nám to s vlasy nic neudělá a v zásadě jsem celkem pro vyzkoušení.... Ale s tou přírodností indulony si zas tak moc nejsem jistá, ve složení převažuje parafin a petrolatum - což nijak extra přírodní není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.