INDULONA na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9dbab1ae6894e2fca9d17cbe2006f4e0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Revelate
161-320
161-320


Založen: 29.5.2008
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 4:09 pm    Předmět: Citovat

Rafkette napsal:

Hehe, vy děláte , jako by byla indulona něakej jed Laughing Laughing Laughing Laughing Je to přírodní krém, tak s vlasy nic neudělá i kdybyste si je patlali celých 24hod Very Happy Vlasy vám neslezou a nic takovýho Laughing Laughing Laughing ani hlava neupadne Very Happy žádný negativní vliv to nemá, může jen přilepšit, nic jiného Very Happy


Smile)) to je tak vždycky, když se má zkusit něco, co člověk důvěrně zná, k jinému účelu než obvykle;) pamatuju se, jak jsem s nedůvěrou přistupovala k vajíčkům do domácích masek na vlasy - a ejhle, super! do indulony půjdu hned, jak se mi vlasy budou zdá sušší. Náhodou jsem v koupelně objevila, že těch indulon máme asi šest Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

Revelate: tak to koukej zuzitkovat Laughing Babicka jich ma taky pozehnane, stryc jim to nosi z prace, tak jim taky najkou zaberu, prece se tam nebudou jen tak susit Very Happy Ale z tou prirodnosti bych si taky zas tam jista nebyla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

Já už kdysi indulonu párkrát zkoušela a na mých vlasech nedělala dobrotu. I obyčejné doma škvařené sádlo bylo o dost lepší (a levnější Smile ) než tenhle krém. Takže za sebe nedoporučuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rafkette
8-20
8-20


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

V tu měsíčkovou moc nevěřim, něak se mi nelíbilo složení, ale olivová je bez chyby !!! Very Happy jsem ji oddaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 6:25 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Já už kdysi indulonu párkrát zkoušela a na mých vlasech nedělala dobrotu. I obyčejné doma škvařené sádlo bylo o dost lepší (a levnější Smile ) než tenhle krém. Takže za sebe nedoporučuju.


No,kdyby mi někdo dal vybrat,co si mám dát na vlasy, mezi indulonou a sádlem,tak radši beru taky sádlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 12:04 am    Předmět: Citovat

Gaia napsal:
Bonemína napsal:
Já už kdysi indulonu párkrát zkoušela a na mých vlasech nedělala dobrotu. I obyčejné doma škvařené sádlo bylo o dost lepší (a levnější Smile ) než tenhle krém. Takže za sebe nedoporučuju.


No,kdyby mi někdo dal vybrat,co si mám dát na vlasy, mezi indulonou a sádlem,tak radši beru taky sádlo.


taky si s tou indulonou nejsem jistá - parafín a jiní "kamarádi" - to není podle mě dobrá volba kromě bot Wink sádlo je výjimečná věc, s tou bych neváhala rozhodně, pokud bych si měla něco vybrat... pravda ale je, že jsem s indulonou přišla do styku hodně dávno - to ještě byly i takové ty dvoubarevné krémy Marina nebo tak nějak Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 8:03 am    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
taky si s tou indulonou nejsem jistá - parafín a jiní "kamarádi" - to není podle mě dobrá volba kromě bot Wink sádlo je výjimečná věc, s tou bych neváhala rozhodně, pokud bych si měla něco vybrat... pravda ale je, že jsem s indulonou přišla do styku hodně dávno - to ještě byly i takové ty dvoubarevné krémy Marina nebo tak nějak Embarassed


Pivoňko, já si myslím, že to je celkem jedno, jak dávno jsi přišla do styku s Indulonou, složení bude furt stejný. Ony i ty varianty s měsíčkem a pod. se už prodávají taky drahně let a nepředpokládám, že by měnili recepturu. A když, tak určitě něco okrajového v tom složení, o parafínu, který je jednou z podstatných složek, jsem skálopevně přesvědčená, že ten se určitě nemění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

ja sem někde četla že modrá indulona je super na kudrnate vlasy tak sem to zkusila,namazala si hodne ruce a vmačkala do morých vlasů...když se to nepřežene tak se mi ěkně kroutily a nebyly to takové krepáče jak někdy bývají...mam ji po ruce tak napíšu složení: Petrolatum,Aquq, Lanolin, Paraffinum Liquidum, Cholesterol, Parfum.....já se v tom moc nevyznám tak mi to někdo přeložte esu budete tak hodníSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 2:44 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že koncům je stejně jedno, co na ně dáváme. Hlavně teď v zimě jde o ochranu. Já si občas večer, když mám mastné ruce od krému máznu do konců a hotovo. Možná to jedno nebude těm, kdo hledí na přírodu, ale jinak je to fakt asi jedno. Hlavně, že to chrání a nevysušuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

Když je vám to jedno,tak budiš,lepší asi něco,než nic,ale já radši jojobák a když se to nepřežene,tak na vlnitý vlasy mi dělá stejnou službu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.