INDULONA na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=153a01feee4d9a9db70958852dfbaffcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

U moře jsem si na mokré slané vlasy dávala olivovou indulonu, docela dost (je ale podstatně lehčí a méně mastná než klasická modrá) a po uschnutí paráda, lesklé, vlnité a splihlé až po třech dnech. Celkově mi mořská slaná voda svědčí i na vlasy (až na vysušování), ale díky té induloně nebyly vůbec suché, běžně po mytí bych si ji na hlavu nedávala ani za nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 7:28 pm    Předmět: Re: wonder Citovat

shanti napsal:
Kaisha napsal:
Juice Lee napsal:
ja sem někde četla že modrá indulona je super na kudrnate vlasy tak sem to zkusila,namazala si hodne ruce a vmačkala do morých vlasů...když se to nepřežene tak se mi ěkně kroutily a nebyly to takové krepáče jak někdy bývají...mam ji po ruce tak napíšu složení: Petrolatum,Aquq, Lanolin, Paraffinum Liquidum, Cholesterol, Parfum.....já se v tom moc nevyznám tak mi to někdo přeložte esu budete tak hodníSmile


Paraffinum Liquidum je v podstatě ropa...ale je to obsažené v mnoha přípravcích. žádné bingo to ale není, Možná je fakt lepší to sádlo nebo nějaký olej...
ahoj holky,jsem tady nova,ctu a hltam vase prispevky..omluvte me ,jestli pisu nespravne..ale dnes jsem zakoupila pripravek wonder a koukam,ze tam je taky paraffinum liquidum a ted sem se tady docetla,ze jde o ropu?to me vubec netesi.-(

A proč tě to netěší? Já nevím, ale ropa vlasy zanáší, jako třeba silikony? Škodí jim nějak? Kdyžtak mě někdo poučte, já na ní neshledávám nic pro vlasy závadného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 7:52 pm    Předmět: Re: wonder Citovat

Kataska napsal:
A proč tě to netěší? Já nevím, ale ropa vlasy zanáší, jako třeba silikony? Škodí jim nějak? Kdyžtak mě někdo poučte, já na ní neshledávám nic pro vlasy závadného...

Ohledně Paraffinum liquidum a jiných ropných produktů mám tyto informace: "Minerální olej vytváří jemný film na povrchu pokožky, tak se toxiny, vlhkost a jiné pokožkou vyprodukované látky nemohou dostat na povrch. Pokožka nemůže normálně dýchat, ani kyslík se nedokáže dostat přes buněčnou membránu."
Z toho bych usuzovala, že Paraffinum liquidum vadí vlasové pokožce, ale vlasům jako vlastně mrtvé tkáni by nemuselo.
Osobně se snažím ropným produktům co nejvíce vyhýbat - jednak proto, že nejsou lidskému tělu vlastní, a taky proto, že se jedná o fosilní zdroje (přestože je mi jasné, že se jistě daleko víc ropy spálí ve formě pohonných hmot).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delancey
21-40
21-40


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 10:04 pm    Předmět: Citovat

Nemastia sa po tom vlasy?
Asi to nedávate až ku korienkom, však?
Ja mám tiež problém s rozštiepenými končekmi a tiež sa mi vlasy často krepujú, tak uvažujem o tej Indulone, mám teda skúsiť modrú či olivovú? Vrch vlasov mám skôr mastnejší, hlavne na temene, a dĺžky a konce zas presušené a krepovité Sad
Ďakujem za odpovede Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 4:38 am    Předmět: Re: wonder Citovat

Herminka napsal:

Ohledně Paraffinum liquidum a jiných ropných produktů mám tyto informace: "Minerální olej vytváří jemný film na povrchu pokožky, tak se toxiny, vlhkost a jiné pokožkou vyprodukované látky nemohou dostat na povrch. Pokožka nemůže normálně dýchat, ani kyslík se nedokáže dostat přes buněčnou membránu."
Z toho bych usuzovala, že Paraffinum liquidum vadí vlasové pokožce, ale vlasům jako vlastně mrtvé tkáni by nemuselo.
Osobně se snažím ropným produktům co nejvíce vyhýbat - jednak proto, že nejsou lidskému tělu vlastní, a taky proto, že se jedná o fosilní zdroje (přestože je mi jasné, že se jistě daleko víc ropy spálí ve formě pohonných hmot).

Aha, děkuju za vysvětlení, to jsem nevěděla. Mě osobně teda wonder a indulona na vlasy vysloveně sednou, na rozdíl od přírodních olejů, které spíš škodí. Kdyby to mělo podobná negativa jako silikony, tak bych to asi nepoužívala, ale přijde mi to prostě jenom jako jiný druh mastnoty.
Co se týče toho filmu na kůži, mám zkušenost, že moje kůže indulonu bleskurychle vcucne a další den je zase suchá, takže si myslím, že na suchou kůži je skvělá a je možné, že na normálně mastné kůži ten film zůstává, protože se třeba nevstřebá... domněnka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 4:42 am    Předmět: Citovat

Delancey napsal:
Nemastia sa po tom vlasy?
Asi to nedávate až ku korienkom, však?
Ja mám tiež problém s rozštiepenými končekmi a tiež sa mi vlasy často krepujú, tak uvažujem o tej Indulone, mám teda skúsiť modrú či olivovú? Vrch vlasov mám skôr mastnejší, hlavne na temene, a dĺžky a konce zas presušené a krepovité Sad
Ďakujem za odpovede Smile

Nene, ke kořínkům ani náhodou Smile Asi bych začala nějakou lehkou, nejmíň mastná je podle mě měsíčková a podle toho jak ti sedne, tak přidávat "těžší kalibr", třeba tu olivovou, pak je o něco mastnější ještě rakytníková. A dávala bych to zásadně do mokrých vlasů, myslím, že suché by to nenasákly a zůstaly by mastné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 9:19 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Delancey napsal:
Nemastia sa po tom vlasy?
Asi to nedávate až ku korienkom, však?
Ja mám tiež problém s rozštiepenými končekmi a tiež sa mi vlasy často krepujú, tak uvažujem o tej Indulone, mám teda skúsiť modrú či olivovú? Vrch vlasov mám skôr mastnejší, hlavne na temene, a dĺžky a konce zas presušené a krepovité Sad
Ďakujem za odpovede Smile

Nene, ke kořínkům ani náhodou Smile Asi bych začala nějakou lehkou, nejmíň mastná je podle mě měsíčková a podle toho jak ti sedne, tak přidávat "těžší kalibr", třeba tu olivovou, pak je o něco mastnější ještě rakytníková. A dávala bych to zásadně do mokrých vlasů, myslím, že suché by to nenasákly a zůstaly by mastné.


a když to aplikuji na mokrý vlasy mám to potom po nějaké době smít nebo to mužu na těch vlasech nechat do dalšího mití vlasu Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

Pawluška: no já jsem to nechávala s tím, že se to vsákne a vsáklo, jen je potřeba to nepřehnat, protože když se nevsákne, tak je to nejspíš hnus a musí se to smýt - si myslím, ještě se mi to naštěstí nestalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 12:52 am    Předmět: Citovat

Idulonu mám velmi ráda, má opravdu ineverzální použití. Od oličování pleti i očí), po péři o vlasy. Zatím jsem skoušela zábal pouze na konečky před mytím. Byly pak hezky jemné Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yourcandy
41-80
41-80


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 1:10 pm    Předmět: Citovat

Idulona je prima, mazala jsem s ní prdelky oboum mým mimískům a kam se na to hrabal drahý dětský značkový krém ! Doktorka říkala,že se s ní promázavají i exzemy a jizvičky, že je skvělá.A i já si občas,když mám pocit,že ty konečky vlasů mám sušší, trošku malinko vetřu a už to nesmívám..je to lepší než nějaký vlasový vosk nebo krém.Nesmí se to přehnat to je jasné Smile Takže já DOPORUČUJI 1***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.