INDULONA na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95a9e1011d995d1ec4830e9ee51701b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 12:16 pm    Předmět: Citovat

já jsem hledala tady na stránkách nějakou pomoc na přesušené kudrliny.. uvažuji i o nějakých těch vajíčkách nebo olejích, ale protože sem měla po ruce indulonu, vyzkoušela sem Very Happy před spaním sem si trochu vetřela do nejsusších míst, zapletla do copu a ráno umyla... a bylo tu super Smile díky za radu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: so březen 13, 2010 5:03 pm    Předmět: Citovat

Já používám modrou indulonu na vlasy. Když se mi zdají suché, tak je prostě namažu trochou indulony. A zdá se mi, že to pomáhá, jsou pak takové hydratované a myslím, že je to chrání. Ale když to přeženu, tak jsou ty vlasy potom takové... jak navoskované.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

Já si dnes koupila olivovou indulonu a chci zkusit masku: kokosák, vajíčko a indulona, tak jsem zvědavá, jak to dopadne Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 3:50 pm    Předmět: Citovat

Hm hm.. Tak hotovo. Konečky jsou asi lepší, ale celkově vlasy stejný. Tak to budu dávat jen na konce, kdyz bude potřeba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 4:08 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Hm hm.. Tak hotovo. Konečky jsou asi lepší, ale celkově vlasy stejný. Tak to budu dávat jen na konce, kdyz bude potřeba Smile

já dávám občas (teď už tolik ne, už se to spravilo) jen indulonu na konce do copu a nechávám si to klidně i přes noc, klidně den dva, pak je tepr znát výsledek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 4:11 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
Majdal_e_e_nka napsal:
Hm hm.. Tak hotovo. Konečky jsou asi lepší, ale celkově vlasy stejný. Tak to budu dávat jen na konce, kdyz bude potřeba Smile

já dávám občas (teď už tolik ne, už se to spravilo) jen indulonu na konce do copu a nechávám si to klidně i přes noc, klidně den dva, pak je tepr znát výsledek Wink


Jo jo Smile asi to tak taky budu praktikovat, na celé délce vlasů to u mě asi nemá cenu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 4:13 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Jo jo Smile asi to tak taky budu praktikovat, na celé délce vlasů to u mě asi nemá cenu Smile

tak já měla hlavně ty ostatní vlásky docela pěkný, jen ty odbarvené delší vlasy potřebovaly péči.. ale není dobré to používat pořád, lepší střídat s kokosákem třeba, nebo jinými oleji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 4:23 pm    Předmět: Citovat

tak já měla hlavně ty ostatní vlásky docela pěkný, jen ty odbarvené delší vlasy potřebovaly péči.. ale není dobré to používat pořád, lepší střídat s kokosákem třeba, nebo jinými oleji Wink[/quote]

No já právě dala Indulonu, kokosák a vejce dohromady. A tak nějak výsledek nic extra Very Happy Ale u konečků je asi znát, žejsou lepší, jen nevím, zda je to kokosákem, nebo indulonou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyImagine
41-80
41-80


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 7:45 am    Předmět: Citovat

no toto... Smile to mě moc zaujalo, takže za chvíli půjdu otestovat modrou indulonu na konečky,pak je dost zničený a vysušený... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2010 11:41 am    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
No já právě dala Indulonu, kokosák a vejce dohromady. A tak nějak výsledek nic extra Very Happy Ale u konečků je asi znát, žejsou lepší, jen nevím, zda je to kokosákem, nebo indulonou Very Happy


to mi přijde teda dost zbytečný... buď kokosák nb indulonu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.