Zesvětlení vlasů heřmánkem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a510e057eb9cbc3549b5770a2cbe69dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si zesvětlovala vlasy heřmánkem a výsledek byl celkem dobry.Heřmánek jsem povařila 1hodinu a až zchládl, nenesla jsem ho na celou délku vlasu, zabalila igelitem a ručníkem a tak jsem to nechala 4-5 hodin.Potom to byl teda zážitek vymyvat, ale šlo to.Umyla jsem si vlasy a spláchla je nakonec citronovou vodou.Vlasy mi to opravdu zesvětlilo, po třetím pokusu už jsem je měla až moc světlé, tak už jsem toho nechala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:21 pm    Předmět: Citovat

V jedný knížce jsem četla, že lepší na zesvětlení než heřmánek je kořen rebarbory. Teda myslím, že to tak je, nemůžu tu knihu najít, abych to si to ověřila na 100% a nikdy jsem to nezkoušela. Vždycky se udělal reveňovej koláč a bylo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
V jedný knížce jsem četla, že lepší na zesvětlení než heřmánek je kořen rebarbory. Teda myslím, že to tak je, nemůžu tu knihu najít, abych to si to ověřila na 100% a nikdy jsem to nezkoušela. Vždycky se udělal reveňovej koláč a bylo Very Happy


rebarbora je dobrá i samotná syrová, to jsou potom správné xichtíky.... a dá je také použít při tréningu s mečem.... člověk se nezraní, ale ty jelita.... Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 11:04 am    Předmět: Citovat

Jana napsal:
Já jsem si zesvětlovala vlasy heřmánkem a výsledek byl celkem dobry.Heřmánek jsem povařila 1hodinu a až zchládl, nenesla jsem ho na celou délku vlasu, zabalila igelitem a ručníkem a tak jsem to nechala 4-5 hodin.Potom to byl teda zážitek vymyvat, ale šlo to.Umyla jsem si vlasy a spláchla je nakonec citronovou vodou.Vlasy mi to opravdu zesvětlilo, po třetím pokusu už jsem je měla až moc světlé, tak už jsem toho nechala

Jestli jso blondýnka tak to projasní hodně, ale nemělo by se to vařit, pak to přesouší konečky, jelikož je v tom strašně moc tříslovin. Pozor na tu rebarboru, ta sice mírně zesvětlí, ale zabarví to do oranžova:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

K zesvětlení je potřeba heřmánek povařit jak jsem psala 1hodinu., 10min. výluh na zesvětlení nemá učinek.Vlasy mám hnědé, zesvětlila jsem je tim na medovou, pěkný odstín, žádná rezavá.Otázka zněla, jak vlasy zesvětlit, ne jak o ně pečovat s heřmánkem.To už je zase trochu jinné téma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

Jana napsal:
K zesvětlení je potřeba heřmánek povařit jak jsem psala 1hodinu., 10min. výluh na zesvětlení nemá učinek.Vlasy mám hnědé, zesvětlila jsem je tim na medovou, pěkný odstín, žádná rezavá.Otázka zněla, jak vlasy zesvětlit, ne jak o ně pečovat s heřmánkem.To už je zase trochu jinné téma.


Jani a jak casto jsi si ten vyluh delala?
Takze jsi dala klasicky hermanek a hodinu ho varila ve vrouci vode?
A kolik jsi davala hermanku na kolik vody?
Stejne se mi to nejak nezda, jak hermanek muze zesvetlit vlasy? Zesvetlit vlasy jde prece jen chemicky!!!
Ale jestli ti to fungovalo, tim lip pro nas, kdo chteji o neco svetlejsi odstin a nechteji si znicit vlasy barvenim.
Ja napriklad obdivuju barvu co ma Jenny Aniston z friends. je takova nadherne medova. A nikdy, i kdyz jsem byla u nejlepsich kadenic u nas, mi to tak nikdo tak neobarvil. Akorat mi zbyla na hlave silena spoust, takze jsem musela jit uplne nakratko Sad
To bylo slzicek. Ale uz to pomalu dorusta, takze uz jsem se zarekla ze chemie uz nikdy. Ale presto bych chtela o trosku svetlejsi vlasy, tak jsi me ted potesila, treba to bude fungovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

Kupuji heřmánek v lékárně, polovinu toho sáčku vařím v pul litru vody. Musí to být taková hustá kaše.Občas je potřeba trochu vody přilít, aby se nevyvařila.Tak to vařím hodinu, musí se to hlídat, občas promíchnout.Necedí se to.Vychladlé nanesu na vlhké vlasy, zabalím a těch 5hodin nechám na vlasech.Umyju a do poslední vody na opláchnutí přidám trochu citronu.Mužeš to tak dělat 1-2krát týdně, až do požadovaného odstínu.Dá to dost práce, ale opravdu to zesvětluje, každopádně timto so vlasy určitě nepokazíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:29 pm    Předmět: Citovat

jani, diky za tip. ted jsem si objednala z bylinkarskeho obchodu hermanek, tak uvidim. Svoje vlasy mam stredne hnede, tak treba mi to trosku zesvetli. Kdyz ne, aspon udelam neco zdraveho pro sve vlasy Laughing
Kdyz jse se k nim po tak dlouhou dobu chovala tak macessky. Je zajimavy, ze mam kolem sebe lidi, kteri porad neco s vlasama delaji, barvi je, meliruju a treba i sami doma. Ja chodila do nejdrazsich salonu a stejne mi to vlasy znicilo. mela jsem je do pul zad a musela jit nakratko. Od te doby jse nezasla ke kadernici. Uplne se mi tim znechitily, protoze mi tvrdily, ze vlasum to neuskodi, spis prospeje. A vysledek byl jaky byl. Ale to uz je jedno, je to uz za mnou. Ne nadarmo se rika, ze chybama se clovek uci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

Otázka sice nezněla, jak o vlasy heřmánkem pečovat, ale taky ne, jak si vlasy ničit.A tenhle postup je ničí úplně stejně, na to nemusíš kupovat heřmánek, na to ti stačí obyč chemický odbarvovač a vyjde tě to nastejno. Zničený přesušený vlasy nebyly cílem tohoto tématu, cílem byly vlasy zesvětlené, ne zničené. Tímto postupem si vlasy bez náležité péče pokazíš úplně stejně jako chemickou barvou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:02 am    Předmět: Citovat

To si tedy napsala pěkný nesmysl.Heřmánek obarví vlasy tak, že se na vlasu usazují světlé pigmenty a mimo jinné to i chrání vlas před UV zářením.Jinak Tě nechávám žít v tvých mylných představách, zřejmě nemáš vubec tušení, co je to chemická barva či odbarvovač, jak pusobí na vlas a co je duvodem toho, že vlasy poškozuje.Nehodlam o tom s tebou dál diskutovat.Každý ať si vytvoří vlastní názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.