Zesvětlení vlasů heřmánkem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa4babcd3f2e9b13c51bf607a18b2b91Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 1:59 pm    Předmět: Citovat

vďaka určite skúsim Smile ... a ešte predsa jedna otázka - nevysušuje to vlásky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 2:35 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
vďaka určite skúsim Smile ... a ešte predsa jedna otázka - nevysušuje to vlásky?


no mě ne,ale já buď přímo do toho dám trošku, tak půl lžičky kondicionéru (mám med a heřmánek garnier) nebo po smytí dám na pár minut klasicky ten kondicionér na pár minut po celé délce vlasů.
určitě to jde i s nějakým jiným kondic. nebo maskou co máš,jenom aby byla bez silikonů, pokud budeš dávat do toho a nedávat moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 8:48 am    Předmět: Citovat

Hlášení o postupu zesvětlování Wink : protože mi heřmánková kaše vlasy nezevětlila, zkusila jsem velkou lžíci medu a šťávu asi ze dvou velkých citronů, trošičku skořice a kapku oleje a nechala 9 hodin pod folií a čepicí. Vlasy mi to naštěstí nijak nepoškodilo, ani nijak nevysušilo, ale ani nezvětlilo.
Voněly ale nádherně Very Happy Začínám teda henit ředěnou henou napůl bezbarvá a čistá, lžička kurkumy a odrosty jsou opravdu pěkně oranžové. Na další zesvětlovací pokus si počkám na léto a pořádný sluníčko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 3:51 pm    Předmět: Citovat

Čerstvě jsem zkoušela heřmánek v zábalu s medem a s bezbarvou hennou. Přijde mi, že mám vlasy už jen po tom jednom pokusu světlejší (nechala to jsem na hlavě cca 2,5h). Nezdají se ani nijak vysušené, spíš oživenější...

Bohužel jsem zjistila, že na pokožku tuhle rostlinku fakt nemůžu - i když nejsem alergik, mohla jsem se uškrábat - takže příště použiju jen jeho výluh jako oplach po umytí. Snad to bude zabírat i tak. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajussska
8-20
8-20


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 12:05 pm    Předmět: Citovat

Měla bych jeden takový trošku pochybný dotaz... Very Happy
Kamarádka chce jít na blond, pokoušeli jsme se jí to vymluvit, ale s ní to ani nehne. Dřív byla blondýna, ale vlasy jí postupem času zhnědly a teď je má něco mezi myší šedí a světle hnědou. Napadlo mě, že kdyby si to trošku zesvětlila heřmánkem, tak by se jí to líp odbarvilo a nebyla by tak moc žlutá....myslíte že by to mohlo fungovat? Question Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 12:53 pm    Předmět: Citovat

Pokud je takova ta "spinava blond", tak bych z prirodnich veci zkusila spise citronperoxid, nez hermanek ... navod, jak na nej najdes v tematu "stahovani henny/zbavovani se skvrn od henny". Nebude to tak rychle jako kdyz by to rovnou vzala peroxidem, ale je to mnohem setrnejsi a vlasy to maximalne vysusi (nic, co by nespravila osvedcena maska/vice kondicioneru/olej).

Pripadne holky referovaly pozitovne na nuvou radu od Balei, More blond, ktera taky obsahuje trosicku peroxidu, jez by mel "delat blond zarivejsi" Smile na reference se mrkni do vlakna "balea" mezi sampony Smile

Platinovou blondynku to z ni neudela, ale rozhodne (ten citronperoxid) ji pomuze barvu zesvetlit Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajussska
8-20
8-20


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2012 4:23 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Pokud je takova ta "spinava blond", tak bych z prirodnich veci zkusila spise citronperoxid, nez hermanek ... navod, jak na nej najdes v tematu "stahovani henny/zbavovani se skvrn od henny". Nebude to tak rychle jako kdyz by to rovnou vzala peroxidem, ale je to mnohem setrnejsi a vlasy to maximalne vysusi (nic, co by nespravila osvedcena maska/vice kondicioneru/olej).

Pripadne holky referovaly pozitovne na nuvou radu od Balei, More blond, ktera taky obsahuje trosicku peroxidu, jez by mel "delat blond zarivejsi" Smile na reference se mrkni do vlakna "balea" mezi sampony Smile

Platinovou blondynku to z ni neudela, ale rozhodne (ten citronperoxid) ji pomuze barvu zesvetlit Smile


díky moc Very Happy zkusím to s ní nějak probrat, i když mám podezření, že to chce zkusit jen jednou a pak se přebarvit zpátky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:28 pm    Předmět: Citovat

sasanka napsal:
holky tam jsem spala s tím medovým zábalem přes noc a musím uznat...bomba!!!...skoro mi to tu hennu stáhlo, konečky nejsou vůbec vysušené, snad mám ve vlasech i nějaký melír, pěkně to tu barvu (konečně) sjednotilo:-)...zkusim se fotnout a hodit to do galerie:-)


koukala jsem ti na fotky, ktery z medovych receptu jsi pouzila a na jak dlouho, prosim? Me to henna taky ztmavla, i kdyz to tedy byla jen vitaminova plus zlata blond Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 10:30 am    Předmět: Citovat

Tak se zase hlásím. Na jaře jsem zkoušela med, ale nic moc teda a šíleně mě z toho kousala hlava. Nakonec jsem to vydržela do léta, vlasy šisly samy.
Teď už mám zase nádherný hnědý pruh nahoře na hlavě (a pod tím ten blonďatý lehce narezlý a pod tím pokračují různé odstíny henny, nejdřív hodně zrz, pak taková dočervena z dob kdy jsem hennu zalívala horkou vodou a konce jsou zase světlé, jak jsou zničené a vyšisované).
Takže už tu hodinu sedím s heřmánkem na hlavě. Zalila jsem ho horkou vodou a nechala hodinku pod poklicí, domixla tyčákem a přidala trošku jogurtu a pár kapek citronu. Tak jsem zvědavá. Mezitím jsem to tu znova dočetla a koukám, že potom příště zkusím tu vařenou kaši.
Jsem fakt zvědavá (ale dost skeptická, mám pocit, že s tou mojí zimní nic nehne, nejlepší účinek měla Palettka odstín Mango cca na 15 minut, ale jednak 200 za lehké probarvení odrostů je dost, druhak se mi chemkovat pravidelně moc nechce, nehledě na to, že to probarvený potom v létě šišuje mnohem víc než moje vlasy, takže sjednocení stejně nedosáhnu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá říjen 18, 2013 1:01 pm    Předmět: Citovat

Mě teda heřmánek zesvětlil vlasy brutálně, sice to trvalo hrozně dlouho, ale vlasy mám po něm opravdu hodně světlé. Mám heřmánkový šampon na světlé vlasy od yves rocher a tak jednou za týden oplachuju odvarem z heřmánku...fakt to funguje, hlavně v kombinaci se sluníčkem v létě....koukněte do galerky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.