Jak na tento účes..?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3168bb6c6ce7641c7fdb431433c24f38Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 10:40 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že řešení bude dalece prozajičtější, je to příčesek Very Happy

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo, jak na tento účes?

Ať to zkouším jakkoliv, tak to buď vůbec nedrží, anebo vypadá příšerně. Vím, že to na fotkách pravděpodobně je paruka nebo nějaký příčesek, anebo tak něco, ale jak to udělat ve skutečnosti? Nedá mi to spát. Very Happy


Naposledy upravil Malonek dne út duben 20, 2010 8:14 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 4:09 pm    Předmět: Citovat

Malon, to vypada jako uces ukrajinske premierky Tomysenkove Laughing http://www.novinky.cz/zena/styl/168466-ukrajinska-premierka-sokuje-ucesem-shodila-cop.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

Pali napsal:
Malon, to vypada jako uces ukrajinske premierky Tomysenkove Laughing http://www.novinky.cz/zena/styl/168466-ukrajinska-premierka-sokuje-ucesem-shodila-cop.html

Ale když je ten cop blíž k čelu, tak to podle mě vypadá nesrovnatelně líp Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phoe
21-40
21-40


Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 4:39 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Nevíte někdo, jak na tento účes?
http://vykopalova.com/image/photo/vitellia_03.jpg
http://vykopalova.com/image/photo/vitellia_04.jpg
Ať to zkouším jakkoliv, tak to buď vůbec nedrží, anebo vypadá příšerně. Vím, že to na fotkách pravděpodobně je paruka nebo nějaký příčesek, anebo tak něco, ale jak to udělat ve skutečnosti? Nedá mi to spát. Very Happy

Češu něco podobného, řekla bych, ale nedootočim to okolo celé hlavy, na to chce mít vlasy opravdu dlouhéSmile Ale sčešu všechny vlasy na jednu stranu, jakoby pod ucho, upletu cop, omotám okolo hlavy a pinetkama přichytim. Konec je takovej problematickej, člověk si prostě musí vyhrát a nějak to schovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 5:30 pm    Předmět: Citovat

Phoe napsal:
Malonek napsal:
Nevíte někdo, jak na tento účes?
http://vykopalova.com/image/photo/vitellia_03.jpg
http://vykopalova.com/image/photo/vitellia_04.jpg
Ať to zkouším jakkoliv, tak to buď vůbec nedrží, anebo vypadá příšerně. Vím, že to na fotkách pravděpodobně je paruka nebo nějaký příčesek, anebo tak něco, ale jak to udělat ve skutečnosti? Nedá mi to spát. Very Happy

Češu něco podobného, řekla bych, ale nedootočim to okolo celé hlavy, na to chce mít vlasy opravdu dlouhéSmile Ale sčešu všechny vlasy na jednu stranu, jakoby pod ucho, upletu cop, omotám okolo hlavy a pinetkama přichytim. Konec je takovej problematickej, člověk si prostě musí vyhrát a nějak to schovat...

Aha, děkuju za radu, ono to je jednoduššší než jsem myslela. Já jsem se to pořád pokoušela plést jak francouzský cop Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela.K
8-20
8-20


Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 5:58 pm    Předmět: Citovat

Tento účes si občas také udělám, podobně jak bylo popsáno. A nebo taky na každé straně hlavy jeden cop, a oba je zatočím okolo hlavy a vypadá to taky dobře. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

Michaela.K:
A když děláš ten cop ze dvou copů, vypadá to zezadu dobře? Protože jak jsem to zkoušela, tak to vypadalo dost hrozně... asi mám placatou hlavu nebo co Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 7:30 pm    Předmět: Citovat

Kathory: Já si tu "tymošenkovou" dělám taky, stejně jako Míša ze 2 copů a ty dám nahoru na hlavu. Zepředu to vypadá fantasticky (asi jako tobě to sluší, mělas/máš tady tuším i nějakou fotku). No a zezadu jsem to viděla v zrcadle,vypadá to už hůř než zepředu ale lidi říkali že to vypadá vpohodě, normálně... Nikdo mi neřekl že vypadám jak debil:D (anebo si to jen mysleli:D). ale musím dávat bacha ať mi to u uší nedělá takové boule z vlasů, trčící vlasy... Zezadu to neřešVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Laughing Jj, zepředu to vypadá docela dobře, stěma boulema mám tež problém, ale to se dá trochu urovnat. Ale jak jsem to viděla zezadu, teda... Laughing No hrůza Laughing Ale jak se to natrénuje, tak to snad půjde Smile Víc se mi ale líbí z jednoho copu, ale na to potřebuju ještě tak 30 čísel navíc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.