dlouhe vlasy jako stranka
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9ff1485396dc3be9ba83d2e4396e6e4eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 7:35 pm    Předmět: dlouhe vlasy jako stranka Citovat

jak jste sem přišly kdo vás přivítal
jak jste se z někým skamarádily
jak jste něco nevjeděly
tady to můžete psát také můžete psát onějákém konkretním uživateli s kterým se kamarádíte Laughing
trapasy na této stránce nad kterámi se ted zasmějete Laughing
konflikty tady na stránkách
nebo něco jiného o stránce Laughing
ahoj
kiki
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 5:00 am    Předmět: Citovat

No když jsem , celkem náhodně, našel tyto stránky, tak jsem byl asi desátým členem, který se přihlásil a i ze začátku to tu bylo fajn, všichni jsme se virtuálně znali navzájem a pilně přispívali do stránek, které Admin stále nějak předělával, upravoval. Vzpomínám, jak jsme byli na sebe hrdí, že je nás, kupříkladu 100... No a pak nám připravil obrovské překvapení, z malých, takových normálních, stránek , nám ukázal novou verzi, která je s menšími obměnami tato a z ní se nyní stává celkem velká stránka, hodně navštěvovaná a zajímavá. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 9:31 am    Předmět: Re: dlouhe vlasy jako stranka Citovat

Ráda na to vzpomínám. Hledala jsem nějaký vlasověci a našla tyhle stránky. I když byly teď už "staršího data", byly boží. Nevím, tenkrát mě asi nikdo nepřivítal, už si to nepamatuju. První se mě ujala moje Renča... Vlítla jsem sem s chemií a neměla ani potuchy, co to znamená přírodní kosmetika. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zokynka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 10:51 am    Předmět: Citovat

Já jsem o těchto stránkách četla už dřív někde na jiném foru, ale doména dlouhevlasy.cz mi přišla nějaká úchylná (v té době jsem měla krátké vlasy). A nedávno jsem si řekla, že bych se měla začít hýbat a našla jsem inzerát na orientální tance u nás ve městě, které vyučovala nějaká Damayanti. Tak jsem to jméno zadala do vyhledávače a našlo mi to zdejší Damayanti, tak jsem koukala, jestli by to mohla být ona a při té příležitosti mě zaujalo barvení hennou, tak jsem zde zůstala a už mi to nepřipadá úchylné, naopak je to moc přátelský server a už jsem i měla přátelské setkání s Valkirou a bylo to moc fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 2:03 pm    Předmět: Citovat

zokynka napsal:
Já jsem o těchto stránkách četla už dřív někde na jiném foru, ale doména dlouhevlasy.cz mi přišla nějaká úchylná (v té době jsem měla krátké vlasy). A nedávno jsem si řekla, že bych se měla začít hýbat a našla jsem inzerát na orientální tance u nás ve městě, které vyučovala nějaká Damayanti. Tak jsem to jméno zadala do vyhledávače a našlo mi to zdejší Damayanti, tak jsem koukala, jestli by to mohla být ona a při té příležitosti mě zaujalo barvení hennou, tak jsem zde zůstala a už mi to nepřipadá úchylné, naopak je to moc přátelský server a už jsem i měla přátelské setkání s Valkirou a bylo to moc fajn Smile
to je zajímavá historie stránek...kdo sem vlastně první přišel a přihlásil se?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 4:27 pm    Předmět: Citovat

Admin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 5:27 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Admin.


Je málo absolutních pravd,..... ale s touto polemizovat nebudu Very Happy
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 5:43 pm    Předmět: Citovat

já jsem se sem přihlásil a jen koukal, co se tu děje a strašně jsem se styděl.......noa to dělam pořád Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 6:06 pm    Předmět: Citovat

Ká - akorat se min stydis a ´vic kecas, co? Razz Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ká - akorat se min stydis a ´vic kecas, co? Razz Laughing


blá blá blá Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Razz ty seš prostě nejubrblanější členka Very HappyVery HappyVery Happy Wink viď??
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.