Napiště vaše zkušenosti aneb seminární práce na téma henny!!

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fd0b6c22c8b12d89a9d017c446bd60d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sasanka
8-20
8-20


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 2:08 pm    Předmět: Napiště vaše zkušenosti aneb seminární práce na téma henny!! Citovat

Zakládám toto nové téma ohledně henny především kvůli tomu, že nechci zdouhavě procházet jednotlivé témata a "pirátsky" kopírovat nápady a názory jiných lidí, proto každého, kdo na toto narazí, prosím, aby si našel aspon chvlí a napsal mi své bud letité či zatím počáteční zkušenosti s barvení vlasů hennou!!!

Vaše zkušenosti a rady zpracuji do své seminární práce, která bude(doufámSmile velmi obsáhlá co se týče působení henny na vlasy. V budoucnu také plánují ji zveřejnit na net:)

opět znovu předem děkuji všem za příspěvky!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 4:51 pm    Předmět: Citovat

Sasanko, ono ty jednotlivé zkušenosti podle mě vydají každá na seminární práci... Cool Třeba Titania píše působivé a velmi výstižné příspěvky už tak značně obsáhlé, já místy také, nebo Morganna a to mě teď jenom tak nahodile napadlo - přece to tady nebudeme překopírovávat Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sasanka
8-20
8-20


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

dobre;) beru to jako povolení pracovat se všemi názory uvěřejněnými na tomto fóru:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

Sasanko - pokud jde o moje příspěvky, klíďo si posluž, jako doma. Wink A jinak, pokud vládneš angličtinou, jsou výborný stránky www.hennaforhair.com - ta paní je na hennu fakt odbornice a má to hodně přehledně zpracovaný i s fotkama, dost věcí mám od ní ( i když já třeba většinou nepraktikuju to, že se namíchaná henna nechává odstát). Cool
Tak ať se Ti seminárka povede! Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 4:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

dovolim si toto vlakno uzavrit, protoze tech zkusenosti je u nas ve foru stovky a stovky prispevku, staci to jen projit.

Povoleni pracovat s nazory uverejnenymi na DV by ti mel dat jak jejich autor (pokud bys prezentovala cely jeho prispevek, ne jen jeho cast - tam ale musis uvest autora tak jako tak), tak provozovatel webu, tzn. ja Smile A ja Ti ho rad dam, pokud bude dlouhevlasy.cz uveden mezi citovanymi zdroji a pokud budes veskere nazory od nas prevzate jako takove i prezentovat.

Pripadne tvoji seminarku zde pak radi uverejnime.

a.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.