Káva, kafe, kafíčko
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=11eab6d9e0544eb7a56b5d2b014707feZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké kafe obvykle pijete?
Espresso
40%
 40%  [ 39 ]
Překapávaná
8%
 8%  [ 8 ]
French press
6%
 6%  [ 6 ]
Český turek
16%
 16%  [ 16 ]
Jiný způsob přípravy
28%
 28%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 96

Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 4:32 pm    Předmět: Citovat

To o tom studiu mi taky hodně lidí říkalo Smile Nevím, uvidím. Zatím si vystačím se svou vlastní pamětí a výdrží. Ale myslím, že mi postačí guarana nebo maté Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 4:34 pm    Předmět: Citovat

Já piju obyč rozpustný nescafe s mlíčkem a chutná mi nejvíc Razz Very Happy
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

Já se zase naučila rozlišovat kafe/čaj jako drogu a jako pochoutku. Vždycky po zkouškovém mám tak dva týdny až měsíc detox, a pak zase kafuju i čajuju Smile Ale jen pro chuť Smile S nástupem dalšího zkouškového většinou kafe odkládám a vrhám se na čaje. A těsně před zkouškama je zase prokládám smrťákama. Ale tose dá dělat jen chvíli, jinak by mi to odrovnalo jak chuťové buňky, tak i zbytek Bonemíny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 7:48 pm    Předmět: Citovat

Já mám ráda kávu pro chuť. Jinak mě totiž nijak zvlášť nepovzbuzuje. Prostě mi lahodí chuť i vůně kávy. Mám ráda i čokoládu s kávovou náplní nebo kávovou zmrzlinu.
Kávu piju doma překapávanou fair trade a venku zásadně espresso s kapkou mléka. Ovšem nesmí být plnotučné, to mi není dobře.
Nesnáším takové ty obrovské americké kelímky "koktejl s kávovou příchutí" nebo ta sláďa páďa se sirupy a přichutěmi.

Bonemína: Do Masné jsem léta chodila minimálně jednou týdně na jídlo a dlooouhý posez. Ovšem po rekonstrukci se zvýšily ceny, zmenšily porce a velmi zhoršila kvalita jídla. Před týdnem jsem tam byla naposledy - bohužel Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Kafčo si dám taky ráda. Mívám období, kdy si aspoň jedno denně dám a mívám období, kdy si třeba měsíc nedám jedinný hrnek.
Mám ráda rozpustné i turka, podle toho, na co je zrovna chuť Smile
Když rozpustné, tak s mlékem a doma míváme Douwe Egberts (nebo jak se to píše) a teď jsme začali hodně kupovat Carte Noire (výborné, doporučuju).
Turka teď máme Davidoff-taky kvalitka Smile A to si dělám bez mléka a klidně silnější Smile
No a když si chci dát kafe ve škole, tak klasika z automatu za 8kč. Nic extra, ale vyzunknu ho během přestávky a dobré Smile
No a nikdy nesladím. Do kafe prostě cukr nee (jsem hodně na sladké, ale do čaje a kávy mi to nějak nesedí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 8:50 pm    Předmět: Citovat

Kačory - no tak guarana mi byla na velké kulové během zkouškového. Nepozorovala jsem žádné účinky, akorát se mi chtělo víc spát (ale to se mi chce během tohoto období normálně) Laughing . No a maté - tp už je pak jedno, jestli kofein, nebo thein...


NIcole - a ta rekonstrukce byla někdy nedávno? Ja byla v Bejglu naposled asi pred 3/4 rokem a spokojena, jako vzdy Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 9:10 pm    Předmět: Citovat

Asi kolem září, myslím. Prostě jak se tam objevily ty polstrované lavice a kočky na stěnách.
Před týdnem jsme jim dali poslední šanci. Čokoládový cheesecake, který byl vždycky jeden z nejlepších ve městě, byl teď přímo nechutný. Místo krémového Philly cheese byl snad z české kostky tvarohu, hrudkovitý a byly v něm krupičky něčeho jako špatně rozpuštěné granko, chuť někam utekla a porce vypraná na 90C. Kamarádka měla hummus, porce byla poloviční a nastavená bagel chipsy. Šel kolem nás hamburger, taky vypraný na 90C. Škoda, no Crying or Very sad Personál se tam taky změnil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 9:13 pm    Předmět: Citovat

Kocky na stenach?Tam uz neni to fajne drevo a Ladovy obrazky?? No jestli mi tam zprasili i Bailey's cake, tak je kousnu Mad Sad TO je škandál. Ja v Praze nemohla najít slušnou kavárnu kromě tohohle..
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 9:19 pm    Předmět: Citovat

Ladu dali k ledu Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 9:31 pm    Předmět: Citovat

To je divné, my tam byli naposledy někdy v zimě a přišlo mi vše při starém, dokonce ani nehráli tuctuchudbu, ale příjemný jazzík. Je pravda, že zákusek jsem si nedávala, ale absenci modrotiskových forem na stěně bych snad zmerčila... Confused Zajdu tam v nejbližší době na kontrolu. Jestli to ale změnili, tak mají smůlu a udělám si trucpodnik Bonemina Bagel u sebe doma! Twisted Evil

Ale Morgyš má pravdu, kam budem chodit na kafe a dlouhý podřist, abysme tam neutratily majlant a nebylo to tam ošklivé? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.