sněžení..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d559b659e188574f3a87beacea31ccffZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte rádi sníh a vše okolo toho?
Ano
53%
 53%  [ 32 ]
Ne
6%
 6%  [ 4 ]
čeho je moc toho je příliš..
15%
 15%  [ 9 ]
Už nemůžu to bílé sfinstvo ani vidět..
25%
 25%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 60

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:22 am    Předmět: Citovat

kalakai napsal:

páč tady nahoře aspon nemáme povodně Smile a jaro a léto jsou tady nádherné Wink


V tom případě neremcat.. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:23 am    Předmět: Citovat

Já mám sních uáda Laughing Laughing no a co, že měsíc sněží, vždyť je zima a ta trvá přece měsíce tři... a skanudjeme sníh - je - prí - ma, sníh - je - prí - ma, sníh - je - prí - ma, sníh - je - prí - ma, Laughing Laughing Laughing Laughing

ale uznávám, já sníh v životě neodklízela, akorát jsem párkrát ometala auto, kdoví, co by to se mnou udělalo když bych to musela dělat denně Laughing

a docela mě vytáčí lidi, co si myslí, že když se v lednu na dva dny oteplí, tak už to je jaro Evil or Very Mad Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:29 am    Předmět: Citovat

Já mám sníh ráda, chumelení mi nevadí. Ale tady v Brně to nikdy nevydrží Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:51 am    Předmět: Citovat

Já měla sníh ráda, dokud jsem bydlela na vesnici. Co jsem zase zpět v Praze, tak mi leze krkem Rolling Eyes . Naklouzaný chodníky,břečka, každou chvíli dostane člověk spršku od auta.
Kdyby ty blbci aspon ty chodníky nechali být. Když jsou jen zasněžený, tak je to ok, ale pak na to prdnou sůl - rozmrzne to. Je to břečka, která se večer změní v náledí Evil or Very Mad .

Jo na vesničce to byla krása. Romantika. Vždycky jsme museli podsypávat auto aby se vůbec vyjelo Laughing . Občas se nešlo ani do školy, protože nejezdil bus. S bráchou jsme věčně stavěli nějaký iglú. Bobovalo se - byla sranda.
Chjo , chybí mi to. Mam z toho ted, max tak depku.

Ať si je sníh na horách. Když budu po něm toužit, tak si tam zajedu. Městům by se měl vyhejbat.
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:53 am    Předmět: Citovat

Mokre bile sfinstvo pada mi za limec,
cvrty mesic v kuse furt prosinec.
Vecer odhazu, namazu zada,
rano se zbudim, zas kurwa pada.

Tak asi tak, deti moje. Je to fajne par dni, ale ne cely mesic. Kdyby se dala Ostrava prestehovat kaj do tepla, tak to udelam Very Happy Jedine plus je momentalne to, ze nemusime odklizat snih z chodnika a kolem celeho baraku, bo by nam navlhly zdi. Ou je.
A vubec nejhorsi je momentalne pocasi typu - v noci mrzně, pres den je nad nulou, takze vsude chlistacka tak po kotniky. Zboznuju solanku.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:01 am    Předmět: Citovat

Bittersweet napsal:
Kdyby ty blbci aspon ty chodníky nechali být. Když jsou jen zasněžený, tak je to ok, ale pak na to prdnou sůl - rozmrzne to. Je to břečka, která se večer změní v náledí Evil or Very Mad

jo, tohle taky nechápu... ve sněhu se sice jde blbě, ale po náledí hůř Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:03 am    Předmět: Citovat

teda nevim jak vy, ale my tu s malinkou přestávkou máme sníh už třetí měsíc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 10:03 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

A vubec nejhorsi je momentalne pocasi typu - v noci mrzně, pres den je nad nulou, takze vsude chlistacka tak po kotniky. Zboznuju solanku.

No tak tomu ale neříkám sníh, že jo. To mi taky vadí. Btw mám od soli úplně zničené nové boty. Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 11:01 am    Předmět: Citovat


Ještě někdy mám takové nápady, že odmetu sníh i sousedům. Laughing Jen jsem naivní v tom, že čekám, že to nějak zlepší jejich náladu. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 11:06 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:

Ještě někdy mám takové nápady, že odmetu sníh i sousedům. Laughing Jen jsem naivní v tom, že čekám, že to nějak zlepší jejich náladu. Sad


Já chci bydlet vedle tebe... Laughing Ale ne, odmetání mě baví, když je to prašan, je to pohoda. Ale onehdá nachlápal takový těžký mokrý sníh a muž byl nachlazený, tak jsem šla odhazovat já. To teda bylo trošku jako za trest... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.