S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - SEM!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=14bedad2997616d603a14e65d8681b39Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

esi to mi odľahlo Very Happy 5cm nie je nič hrozné,to je rozdiel oproti skrátenie pod ramena Laughing pokiaľ chceš skrátiť o 5cm a máš pocit že to vlásky potrebujú tak hurá do toho,to veľmi rýchlo dorastie späť,mna strihali na jesen o 11cm a už to dorástlo spať dokonca je to o trošku dlhšie,podstrihnuté vlasy rastú rýchlejšie a vyzerajú lepšie takže ak si dlho nestrihala tak to nie je až taký zlý nápad to len to pod ramená znelo strašidelne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 6:07 pm    Předmět: Citovat

Tak 5 cm, to je niečo úúúúplne iné, ja som nedávno zastrihla o 7 a už to dorastá a zatiaľ omnoho zdravšie Wink ale pod ramená nee Crying or Very sad
Návrat nahoru
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

Po ramena to ne! To bych neudělala, ale sestříhat to chci, takže to asi bude vypadat hodně krátké, myslela jsem i na ofinu a taky na nějakou šílenou kreaci ze vzteku, ale to mě po chvíli naštěstí přešlo Embarassed Laughing
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 6:28 pm    Předmět: Re: S.O.S.:Když na vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání- Citovat

esi napsal:
Asi před měsícem mi přítel řekl, že by to chtělo ostříhat (asi po ramena) a já na to pořád musím myslet... Já vím, že to jsou "jenom vlasy", ale mrzí mě to Sad Už nějaký čas přemýším nad tím, že si to nechám sestříhat nebo něco, protože už mi leze krkem, jak mi všichni říkají, že je mám zničené a jak mi padají... Pomoc!

P.S.: Asi by tady měla být nějaká jednotka rychlého nasazení, pro takové případy (něco jako dlouhovlasé S.W.A.T)
Já si hlavně myslím, že by Tě měl mít rád takovou jaká jsi a určitě musel od začátku vědět, že Ti na vlasech záleží. Jsou věci, ve kterých přeci není možné ustupovat, vždyť takhle by za chvíli mohl klidně přijít s nějakým dalším nepříjemným požadavkem. A Tvé vlasy jsou prostě nádherné, určitě jsi jim věnovala léta péče, byla bych jich strašlivá škoda. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 7:18 pm    Předmět: Re: S.O.S.:Když na vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání- Citovat

Woky napsal:
esi napsal:
Asi před měsícem mi přítel řekl, že by to chtělo ostříhat (asi po ramena) a já na to pořád musím myslet... Já vím, že to jsou "jenom vlasy", ale mrzí mě to Sad Už nějaký čas přemýším nad tím, že si to nechám sestříhat nebo něco, protože už mi leze krkem, jak mi všichni říkají, že je mám zničené a jak mi padají... Pomoc!

P.S.: Asi by tady měla být nějaká jednotka rychlého nasazení, pro takové případy (něco jako dlouhovlasé S.W.A.T)
Já si hlavně myslím, že by Tě měl mít rád takovou jaká jsi a určitě musel od začátku vědět, že Ti na vlasech záleží. Jsou věci, ve kterých přeci není možné ustupovat, vždyť takhle by za chvíli mohl klidně přijít s nějakým dalším nepříjemným požadavkem. A Tvé vlasy jsou prostě nádherné, určitě jsi jim věnovala léta péče, byla bych jich strašlivá škoda. Wink


To nebyl pozadavek, jen to tak nejak naznacil... Asi me to vzalo moc, zbytecne...
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

To padání může být stresem nebo také štítnou žlázou.S tím stresem to mám taky.Teď mám před maturou a jsem zralá na blázinec,v noci se mi zdá,že jsem před celou komisí rupla,nemám skoro vůbec hlad,mám pocit,že nic nestíhám Crying or Very sad Crying or Very sad k tomu všemu mi ještě nejdou NSZ Crying or Very sadz toho všeho asi budu za chvíli plešatá nebo budu vypadat jak Rákosníček a jeho 3 chlupy v 1 řadě Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 7:28 pm    Předmět: Citovat

jklumpik napsal:
To padání může být stresem nebo také štítnou žlázou.S tím stresem to mám taky.Teď mám před maturou a jsem zralá na blázinec,v noci se mi zdá,že jsem před celou komisí rupla,nemám skoro vůbec hlad,mám pocit,že nic nestíhám Crying or Very sad Crying or Very sad k tomu všemu mi ještě nejdou NSZ Crying or Very sadz toho všeho asi budu za chvíli plešatá nebo budu vypadat jak Rákosníček a jeho 3 chlupy v 1 řadě Confused


S tou maturitou to mam podobne... A stitna zlaza? To me nenapadlo, mam s ni problemy...
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

ofinku presne som chcela teraz aj ja,ale kaderníčka ako keby sa bála púšťať do tak dlhých vlasov,som povedala že premýšľam nad ofinou a ona že..tak ked len premýšľaťe tak to niééé,to prídťe ked sa rozhodnete Laughing Laughing ,som zírala ale ofinka sa mi začala fest páčiť,len ja premýšľam nadnou preto že mám dosť chudú tvár a vysoké čelo a ty na fotkách vyzeráš že máš peknú okrúhlu tváričku,mala si už niekedy ofinu či by ti išla?lebo to sakramensky dlhoo dorastá ked ti nepôjde k tvári,ale chápem tú túžbu po zmene mna akosi tiež teraz opantala ved preto som sa aj vybrala ku kaderníčke,zafarbila ma..teda nič prevratné len v podstate zjednotila farbu a dala tomu popolavejší odtien kedže som vraj studený typ,aj tak to nie je popolavé henna predsalen robí svoje Laughing červený pigment z vlasov len tak nedostane..možno je tá túžba po zmene daná aj tým že sa už blíži jar nie? Very Happy a priateľ to ešte umocnil Very Happy ale na takých dlhých vlasoch si treba všetko riadne premyslieť,ked dôjde do kaderníctva krátkovlasá žena je jej fakticky jedno čo jej spravia na hlave leb to rýchlo dorastie,odrastie môžu strihať znova ale u dlhovlások náprava trvá roky..skúšala si trebars makeover na účesy alebo ako sa to volá,to kde dáš svoju fotku a môžes si zmeniť účes tak aj zistíš či by ti sekla ofina,alebo čo tak zmeniť radšej farbu ako strih?to je trošku menej prevratná zmena lebo pokiaľ farbu nezmeníš moc radikálne a iba nejakým šampónom alebo prelivom tak sa vymyje ale tvoja túžba po zmene bude upokojená Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esi
161-320
161-320


Založen: 10.3.2008
Příspěvky: 189

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

Elli napsal:
ofinku presne som chcela teraz aj ja,ale kaderníčka ako keby sa bála púšťať do tak dlhých vlasov,som povedala že premýšľam nad ofinou a ona že..tak ked len premýšľaťe tak to niééé,to prídťe ked sa rozhodnete Laughing Laughing ,som zírala ale ofinka sa mi začala fest páčiť,len ja premýšľam nadnou preto že mám dosť chudú tvár a vysoké čelo a ty na fotkách vyzeráš že ....


No, mozna je to opravdu i tim jarem a tak:D Od noveho roku u me vsechno nabralo takovy novy lepsi smer. Asi je to vsechno se vsim Wink

Take jsem premyslela, zkusit si nejdriv pohrat s fotkou a vlasama na PC, jak bych vypadala... Uvidim. Tu ofinu jsem mela asi do 6 let, ale to byla takova ta klasicka, rovne strizena holcickovska ofina, vypadala jsem jak meloun... Very Happy Jinak, mas asi fajn kadernici, takovych moc nenajdes si myslim, podle toho, co slycham Smile
_________________
Az na konci pozname, jak jsme meli zacit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

esi napsal:
Jinak, mas asi fajn kadernici, takovych moc nenajdes si myslim, podle toho, co slycham Smile


veru je to poklad Laughing dnes som u nej bola prvýkrát ale už budem chodiť iba k nej,ma zbavila predstavy že všetky kaderníčky sú potvory Laughing síce povedala svoj názor na extrémne dlžky ale rešpektovala moje želanie a tým že mi pozrela na končeky a povedala že teraz ešte nebudeme strihať ma dorazila Laughing no fakt mám radosť že som na nu natrafila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.