S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - SEM!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e92d850e43bc32682fe39a0447ca1b0cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sisssa
161-320
161-320


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

Ludia pomozte mi prosim Sad uz asi dva mesiace chodim na toto forum a zacala som sa o vlasky velmi starat, kupila som si prirodnu kozmetiku, presla som na hennu a olejujem si aj konceky, doprajem im kazdy vecer masaz s vlasovou vodou....uz sa mi aj zdali byt zdravsie, plne zivota, po dlhom case ale problem je, ze ich mam spostupnene, co mi kadernicka spravila este minuly rok a neviem ako si ich zastrihavat, ked ich chcem dlhe a zaroven v jednej dlzke, strasne ma sucasny stav irituje Crying or Very sad A este aj konceky sa mi rozdvojuju a teda uz naozaj neviem co s tym.
Mam chut sa ostrihat na dlzku ramien, ale zaroven to nechcem!! Dakujem za precitanie vylevu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ostružina
0-7
0-7


Založen: 28.2.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

sisssa napsal:
Ludia pomozte mi prosim Sad uz asi dva mesiace chodim na toto forum a zacala som sa o vlasky velmi starat, kupila som si prirodnu kozmetiku, presla som na hennu a olejujem si aj konceky, doprajem im kazdy vecer masaz s vlasovou vodou....uz sa mi aj zdali byt zdravsie, plne zivota, po dlhom case ale problem je, ze ich mam spostupnene, co mi kadernicka spravila este minuly rok a neviem ako si ich zastrihavat, ked ich chcem dlhe a zaroven v jednej dlzke, strasne ma sucasny stav irituje Crying or Very sad A este aj konceky sa mi rozdvojuju a teda uz naozaj neviem co s tym.
Mam chut sa ostrihat na dlzku ramien, ale zaroven to nechcem!! Dakujem za precitanie vylevu.

Ahoj, mám podobný problém jako ty Confused. Já si je každé 2 měsíce nechávám o kousíček zkrátit, dokud se nedostanu na stejnou délku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisssa
161-320
161-320


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

Ostružina napsal:
sisssa napsal:
Ludia pomozte mi prosim Sad uz asi dva mesiace chodim na toto forum a zacala som sa o vlasky velmi starat, kupila som si prirodnu kozmetiku, presla som na hennu a olejujem si aj konceky, doprajem im kazdy vecer masaz s vlasovou vodou....uz sa mi aj zdali byt zdravsie, plne zivota, po dlhom case ale problem je, ze ich mam spostupnene, co mi kadernicka spravila este minuly rok a neviem ako si ich zastrihavat, ked ich chcem dlhe a zaroven v jednej dlzke, strasne ma sucasny stav irituje Crying or Very sad A este aj konceky sa mi rozdvojuju a teda uz naozaj neviem co s tym.
Mam chut sa ostrihat na dlzku ramien, ale zaroven to nechcem!! Dakujem za precitanie vylevu.

Ahoj, mám podobný problém jako ty Confused. Já si je každé 2 měsíce nechávám o kousíček zkrátit, dokud se nedostanu na stejnou délku


Hej, ved to chcem aj ja, lenze teraz mam take obdobie, ze ma ide z toho porazit, pohlad do zrkadla ma rozculuje. Nesmiem chodit okolo kadernictiev, lebo urobim nejake unahlene veci... Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

sisssa napsal:
Hej, ved to chcem aj ja, lenze teraz mam take obdobie, ze ma ide z toho porazit, pohlad do zrkadla ma rozculuje. Nesmiem chodit okolo kadernictiev, lebo urobim nejake unahlene veci... Mad

Nič s tým nespravíš. Bohužiaľ. Robím to úplne rovnako ako Ostružina. Začínala som od ofiny, potom postupkou a teraz postupne zastrihávam dĺžky. Najhoršie je to, že predné vlasy sa štiepia ďaleko viac ako zadné a potrebujú častejšie strihať. Keď ich nestrihám, lámu sa, a tým opäť skracujú. Ani tak ani tak. Ide ma z toho j****ť s prepáčením. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 11:13 pm    Předmět: Citovat

Já to řeším taky tak... Bohužel jsem taky narazila na kadeřnici, která si pod pojmem "lehounce prostříhnout, aby na sobě neležely všechny konce" představila to, že mi má vrchní vlasy nechat 8cm dlouhé a spodní po lopatky... Evil or Very Mad Takže teď už dlooooouho nechávám dorůst, jednou za čas si nechám zastřihnout délku a zbytek roztřepených konců zkouším vystříhávat sama malými nůžtičkami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 5:28 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
... Najhoršie je to, že predné vlasy sa štiepia ďaleko viac ako zadné a potrebujú častejšie strihať...


Já si toho taky všimla. Já je nechávám růst a odstřihnu je po nějaké době, mám naštěstí to štěstí, že mě se třepí jen tak do 1 cm a víc už ne. Teda zatím, musím to zaklepat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Babu
321-600
321-600


Založen: 8.7.2008
Příspěvky: 380

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

Tak me uz par dnu drzela strihaci manie a byla jsem rozhodnuta se nechat ostrihat nejak vic radikalneji ... kdyz uz jsem byla u kadernice, tak jsem ji rekla o svem zameru a pak i to, ze toho nejspis budu za par dni litovat ... rekla mi, at to necham na ni, ustrihla mi tak dva cm, vzala to hezky do rovna, vlasy kolem obliceje mi trochu sestrihala britvou do postupna ... a ja jsem tedka silene stastna, ze mam takovou uzasnou kadernici, no a jak se rika "vlk se nazral, ale koza zustala cela" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 12:40 pm    Předmět: Citovat

ja si myslim, ze by si skecna mala postupne zastrihavat vlasky dorovna.....a pak az to bude rovne, tak klidne, jestli nechcem sama, tak muze chodit jen kazdy 4 mesic na podstrizeni konecku - to podstrihnout zduraznit kadernicic(radeji) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

Babu napsal:
Tak me uz par dnu drzela strihaci manie a byla jsem rozhodnuta se nechat ostrihat nejak vic radikalneji ... kdyz uz jsem byla u kadernice, tak jsem ji rekla o svem zameru a pak i to, ze toho nejspis budu za par dni litovat ... rekla mi, at to necham na ni, ustrihla mi tak dva cm, vzala to hezky do rovna, vlasy kolem obliceje mi trochu sestrihala britvou do postupna ... a ja jsem tedka silene stastna, ze mam takovou uzasnou kadernici, no a jak se rika "vlk se nazral, ale koza zustala cela" Laughing


Kadeřnice, co má rozum ? Zázrak ! Tu si drž Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2009 10:31 am    Předmět: Citovat

Ostružina napsal:
sisssa napsal:
Ludia pomozte mi prosim Sad uz asi dva mesiace chodim na toto forum a zacala som sa o vlasky velmi starat, kupila som si prirodnu kozmetiku, presla som na hennu a olejujem si aj konceky, doprajem im kazdy vecer masaz s vlasovou vodou....uz sa mi aj zdali byt zdravsie, plne zivota, po dlhom case ale problem je, ze ich mam spostupnene, co mi kadernicka spravila este minuly rok a neviem ako si ich zastrihavat, ked ich chcem dlhe a zaroven v jednej dlzke, strasne ma sucasny stav irituje Crying or Very sad A este aj konceky sa mi rozdvojuju a teda uz naozaj neviem co s tym.
Mam chut sa ostrihat na dlzku ramien, ale zaroven to nechcem!! Dakujem za precitanie vylevu.

Ahoj, mám podobný problém jako ty Confused. Já si je každé 2 měsíce nechávám o kousíček zkrátit, dokud se nedostanu na stejnou délku


Koukám, že nás tenhle problém má víc, taky teď zastřihuji jen spodní vlasy a nechávám dorůst ty sestříhané...přijde mi to nekonečné čekání! Občas mám taky nutkání to ustřihnout někde u ramen, ale zase už jsem zvyklá na vlasy do půli zad...jenže mi přijdou takové splihlé, jak jich tam ke konci je už málo...utěšuju se tím, že teď na jaře a přes léto to rychle poroste, a vlasy radši nejčastěji svazuju nebo splétám, abych je moc nepozorovala a neudělala nějakou ukvapenost Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.