S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - SEM!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c1edfaced4f4b0cd02432aeb5f08f2a5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 5:19 pm    Předmět: Citovat

Michaela: koukám, že všude píšeš úplně nesmyslné vzkazy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

ja vidim jedinu radu a to proste sa na to vykaslat, ludia toho hovoria. ty chces dlhe vlasy a nestoji len trochu starostlivosti, ale aj usilia nenachat si nasadit do hlavy chrobakov v podobe toho, ake su tie vlasy skarede. sak snad vidis v zrkadle sama, ze to dobre vyzera, nie? a priatelovi povedz nech sa da ostrihat on, najblizsie. alebo nech si necha narast vlasy, alebo fuzy, hocico. ci sa mu to bude tiez pacit. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

ehm, michaela....mozno si sa fakt pomylila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:42 pm    Předmět: Re: S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - S Citovat

LadyMarian napsal:
Michaela_1 napsal:
esi napsal:
Asi před měsícem mi přítel řekl, že by to chtělo ostříhat (asi po ramena) a já na to pořád musím myslet... Já vím, že to jsou "jenom vlasy", ale mrzí mě to Sad Už nějaký čas přemýším nad tím, že si to nechám sestříhat nebo něco, protože už mi leze krkem, jak mi všichni říkají, že je mám zničené a jak mi padají... Pomoc!

P.S.: Asi by tady měla být nějaká jednotka rychlého nasazení, pro takové případy (něco jako dlouhovlasé S.W.A.T)


Jedina rada
Zastrihnout Idea


Jen proto že jí to "radí" ostatní...?


Jen proto ze to je pro vlasy nejlepsi reseeni a protoze by to doporucila i kdejaka kadernice. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

janah napsal:
Michaela: koukám, že všude píšeš úplně nesmyslné vzkazy Rolling Eyes




Nazor je nesmysl? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:47 pm    Předmět: Citovat

Michalea - jak to víš? Vidělas esiny vlasy naživo? Ona sama nejlíp rozhodne, co s nimi udělá.
Nehledě na to, že kdejaká kadeřnice doporučuje ve spoustě případů takové vtipnosti, že by se jeden i z útrpnosti zasmál Wink Navíc tě kadeřnice nenaučí o vlasy pečovat.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:52 pm    Předmět: Re: S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - S Citovat

Michaela_1 napsal:
LadyMarian napsal:
Michaela_1 napsal:
esi napsal:
Asi před měsícem mi přítel řekl, že by to chtělo ostříhat (asi po ramena) a já na to pořád musím myslet... Já vím, že to jsou "jenom vlasy", ale mrzí mě to Sad Už nějaký čas přemýším nad tím, že si to nechám sestříhat nebo něco, protože už mi leze krkem, jak mi všichni říkají, že je mám zničené a jak mi padají... Pomoc!

P.S.: Asi by tady měla být nějaká jednotka rychlého nasazení, pro takové případy (něco jako dlouhovlasé S.W.A.T)


Jedina rada
Zastrihnout Idea


Jen proto že jí to "radí" ostatní...?


Jen proto ze to je pro vlasy nejlepsi reseeni a protoze by to doporucila i kdejaka kadernice. Wink
Kdejaká kadeřnice taky poradí kdejakou blbost, negativních důledků podobných "dobrých rad" od kadeřnic tu máme plná vlákna. Esi má moc krásné vlasy (na vlastní oči jsem je na srazu viděl a takhle Shocked kulil oči) a poradit stříhání by jí mohl poradit snad jenom někdo, kdo nemá dlouhé vlasy rád nebo kdo jí je závidí, obě příčiny jsou dost nízké. Exclamation
Michaela_1 napsal:
Nazor je nesmysl? Laughing
Právo na názor Ti nikdo neubírá, ale taky bys měla umět přijmout oprávněnou kritiku.

Naposledy upravil Woky dne út srpen 18, 2009 9:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
ja vidim jedinu radu a to proste sa na to vykaslat, ludia toho hovoria. ty chces dlhe vlasy a nestoji len trochu starostlivosti, ale aj usilia nenachat si nasadit do hlavy chrobakov v podobe toho, ake su tie vlasy skarede. sak snad vidis v zrkadle sama, ze to dobre vyzera, nie? a priatelovi povedz nech sa da ostrihat on, najblizsie. alebo nech si necha narast vlasy, alebo fuzy, hocico. ci sa mu to bude tiez pacit. Twisted Evil


Napsala sem ti nazor. A pritelovi nechat ostrihat vlasy? jo ja mu je ostriham sama.On je za moc rad. Protoze dokazu odhadnout co komu sedi a co by komu pomohlo. Ja uz totiz strihala vic lidi a vim co zabyra na vlasy. Nechces li si nechat poradit, tak nenech. Je to tvoje vec. Ale kvuli tomu nemusis takto prehnane reagovat. Vis ono je pro vlasy dobry, kdyz je nechas zastrihnout minimalne konecky. A vlasy budou vypadat lepe. A pro dalsi rust to pro ne bude uzitecnejsi.A ty si spis chce nechat na pozdeni a pak prijit o jeste vetsi kus vlasu. Ale to je tvoje vec. Chtela si radu ja ji napsala.


PS: Tvoje vec, zdali ti stoji za to hronzne vypadajici dlouhe vlasy a nemit strpeni a nebo zastrhnute,ale na delsi trvani pekne vlasy ktere ti sice dorostou o neco pozdeji ale budou vypadat lepe i pak az ti budou dorustat ty zastrizene. Holt je to tva volba.
Jestli se ti to nelibi ze ti napisou lidi ten nejlogictejsi napad a div mi za to nevynadas ze ti reknu nazor.asi vis sama vse nejlepe a nemusis si vytvaret kvuli tomu diskuzi. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Michalea - jak to víš? Vidělas esiny vlasy naživo? Ona sama nejlíp rozhodne, co s nimi udělá.
Nehledě na to, že kdejaká kadeřnice doporučuje ve spoustě případů takové vtipnosti, že by se jeden i z útrpnosti zasmál Wink Navíc tě kadeřnice nenaučí o vlasy pečovat.


Jezisi kam jsem to vlezla, jestli nerozumis slovu Nazor.Tak je to tvuj problem.

OMG Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela_1
81-160
81-160


Založen: 25.5.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 10:00 pm    Předmět: Re: S.O.S.: Když vás někdo nebo vy sami nutí ke střihání - S Citovat

Woky napsal:
Michaela_1 napsal:
LadyMarian napsal:
Michaela_1 napsal:
esi napsal:
Asi před měsícem mi přítel řekl, že by to chtělo ostříhat (asi po ramena) a já na to pořád musím myslet... Já vím, že to jsou "jenom vlasy", ale mrzí mě to Sad Už nějaký čas přemýším nad tím, že si to nechám sestříhat nebo něco, protože už mi leze krkem, jak mi všichni říkají, že je mám zničené a jak mi padají... Pomoc!

P.S.: Asi by tady měla být nějaká jednotka rychlého nasazení, pro takové případy (něco jako dlouhovlasé S.W.A.T)


Jedina rada
Zastrihnout Idea


Jen proto že jí to "radí" ostatní...?


Jen proto ze to je pro vlasy nejlepsi reseeni a protoze by to doporucila i kdejaka kadernice. Wink
Kdejaká kadeřnice taky poradí kdejakou blbost, negativních důledků podobných "dobrých rad" od kadeřnic tu máme plná vlákna. Esi má moc krásné vlasy (na vlastní oči jsem je na srazu viděl a takhle Shocked kulil oči) a poradit stříhání by jí mohl poradit snad jenom někdo, kdo nemá dlouhé vlasy rád nebo kdo jí je závidí, obě příčiny jsou dost nízké. Exclamation
Michaela_1 napsal:
Nazor je nesmysl? Laughing
Právo na názor Ti nikdo neubírá, ale taky bys měla umět přijmout oprávněnou kritiku.


Oo tak tohle byl nejsmyslnejsi nazor co jsem kdy slysela. Laughing no coment. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.