Vlasy psychologem...
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5dba53324b9d03fef69845f9c11f3833Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 06, 2011 9:33 pm    Předmět: Vlasy psychologem... Citovat

Dlouho jsem přemýšlela, kam tento příspěvek napsat, až jsem se rozhodla založit nové téma, protože lidí, kterým vlasy a péče o ně pomohly z psychických i jiných problémů bude asi více...

Mám nějakou neodolatelnou potřebu tuhle ódu na vlasy zapět. 8 let jsem trpěla poměrně těžkými poruchami příjmu potravy...střídavě anorexie a bulimie.... neminula jsem tehdy jedinou výlohu, zrcadlo, sklo, aniž bych se nedívala na svoji siluetu a nepropadala z toho pohledu do depresí a neřešila to jak jinak, než jídlem a zvracením.... Není to tak dlouho, co situace začala být opravdu vážná a hrozily i vážné zdravotní problémy....nebudu to zase nějak obšírně obkecávat....prostě obrovským dílem mi z toho pomohly ven vlasy....zaměřila jsem se na péči o ně, hýčkám si je, dostatečně a správně papkám, aby měly dobrou výživu a cítím se dobře. A když teď procházím kolem nějaké výlohy, zrcadla, skla.... dívám se stále, ale už ne na siluetu, ale kochám se pohledem na krásné vlásky, vinoucí se po zádech... Wink
A myslím, že určitě nejsem sama, komu vlasy nějakým podobným způsobem pomohly...
Co vy? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 10:00 am    Předmět: Citovat

Nikdy jsem neměla problémy s ppp, ale očumuju se taky. A musím říct, že dlouhý vlasy i opticky dost zeštíhlují Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 11:07 am    Předmět: Citovat

Jellenko, je moc dobře, že ti to pomohlo Smile A s jídlem už neblbni, z toho nikdy nikdo nezkrásněl Wink Mě vlasy v tomhle směru nepomáhají, když jsem na tom v létě byla docela zle, systematicky jsem si vlasy ničila (bylo v tom víc vlivů, ale pořád je ještě dáván dohromady). Ale je fakt, že mi zvedne náladu pohled do zrcadla, když zjistím, že za chvilku budou v půlce zad Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 9:21 am    Předmět: Citovat

Nosila som kedysi vlasy az pod zadok, potom som sa dala ostrihat uplne na kratko. zmena v zivote zmena postoju k zivotu atd. a poviem vam ze ma zrkadlo nepoznalo dobry rok aj pol. jednoducho ta osoba som nebola ja. Potom som si to nechavala postupne dorastat a uz sa viac a viac citim vo svojej kozi, cim mam vlasy zasa dlhsie a dlhsie.
Inak viem aj to ze niektore liecebne drogoveho charakteru vyzaduju ostrihanie do hola od kazdeho noveho pacienta ci uz je to zena alebo chlap, mozno aj koli tomu ze sa potom clovek vidi inak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 9:43 am    Předmět: Citovat

bosorka777 napsal:
Inak viem aj to ze niektore liecebne drogoveho charakteru vyzaduju ostrihanie do hola od kazdeho noveho pacienta ci uz je to zena alebo chlap, mozno aj koli tomu ze sa potom clovek vidi inak.


Shocked Není to protiprávní?
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 9:46 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
bosorka777 napsal:
Inak viem aj to ze niektore liecebne drogoveho charakteru vyzaduju ostrihanie do hola od kazdeho noveho pacienta ci uz je to zena alebo chlap, mozno aj koli tomu ze sa potom clovek vidi inak.


Shocked Není to protiprávní?


Jedná se o léčbu těžkých narkomanů...to je jako kdyby si nechala umřít pacienta, kterému by zachránila život amputace nohy s tím, že byl v bezvědomí a nemohl podepsat souhlas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 9:54 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
wolfishness napsal:
bosorka777 napsal:
Inak viem aj to ze niektore liecebne drogoveho charakteru vyzaduju ostrihanie do hola od kazdeho noveho pacienta ci uz je to zena alebo chlap, mozno aj koli tomu ze sa potom clovek vidi inak.


Shocked Není to protiprávní?


Jedná se o léčbu těžkých narkomanů...to je jako kdyby si nechala umřít pacienta, kterému by zachránila život amputace nohy s tím, že byl v bezvědomí a nemohl podepsat souhlas...


To je myšleno tak, že se jako ostříháním dohola zbaví své minulosti? Asi to bude spíš trošku psychologický tah, ale začínám to chápat.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jellenka
81-160
81-160


Založen: 9.2.2011
Příspěvky: 145
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 10:34 am    Předmět: Citovat

bosorka777 napsal:
Nosila som kedysi vlasy az pod zadok, potom som sa dala ostrihat uplne na kratko. zmena v zivote zmena postoju k zivotu atd. a poviem vam ze ma zrkadlo nepoznalo dobry rok aj pol. jednoducho ta osoba som nebola ja. Potom som si to nechavala postupne dorastat a uz sa viac a viac citim vo svojej kozi, cim mam vlasy zasa dlhsie a dlhsie.
Inak viem aj to ze niektore liecebne drogoveho charakteru vyzaduju ostrihanie do hola od kazdeho noveho pacienta ci uz je to zena alebo chlap, mozno aj koli tomu ze sa potom clovek vidi inak.


Jj,určitě to účinnek mít bude....při násilném ostříhání dohola prostě člověk ztratí nějakou svojí integritu a osobnost, částečně i důstojnost a sebevědomí (ať už ostatní souhlasí nebo ne, já v tomhle vlasům přikládám velkou důležitost) takže ano, ty lidi to zlomí, je to prostě jako na vojně no...těžko říct, jestli to pomůže....problém je ale samozřejmě to, že na většinu tvrdých neovladatelných feťáků se takovýma metodama prostě musí...ale jde mi z toho mráz po zádech...
_________________
JL Foto - fotografické studio Lenky Jelínkové
web: www.jlfoto.cz
Tel: +420 733 577 367
E-mail: lenka@jlfoto.cz

Za Vaši případnou podporu na stránkách facebooku velmi děkuji Smile www.facebook.com/jlfoto.fotograf.praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 11:23 am    Předmět: Citovat

wolfishness: jo něco takového, prostě zahodíš své narkomanské já a začneš odznova Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bosorka777
161-320
161-320


Založen: 6.3.2011
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
wolfishness: jo něco takového, prostě zahodíš své narkomanské já a začneš odznova Wink


neviem ci je to az take jednoduche ze len tak to zahodis, ale myslim ze psychiatri v liecebniach to myslia tak akoze nech ta minulost ostane za dverami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.