novášek pinkalinka.p
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=108b221b157813c52cc2938b059c530cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:34 pm    Předmět: novášek pinkalinka.p Citovat

Ahoj, hledala jsem nějaké rady pro růst vlasů a našla tyto stránky a toto fórum. A sem nadšená! Člověk tu najde vše!

Tak a něco ke mně. Je mi 20 let a nikdy sem neměla vlasy delší, než po lopatky. Moje barva je světlejší hnědá, myslím, že pěkná a výrazná. A vlasy nemám ani rovné ani vlnité, takové nic moc. Když už se to kroutí, tak na každé straně jinak a vypadá to divně. Takže si vlasy foukám přes kulatý kartáč.
Stříhám se někdy sama někdy u kadeřnice, ale nemám žádnou stálou. Ty ostré kadeřnické nůžky u nás jsou prokletí. Když mám špatnou náladu, už něco upravuju a zastřihuju... V lednu jsem se byla stříhat u kadeřnice a vzala mi to docela na krátko, prý sem měla hrozně roztřepené konečky. Na můj nesmělý dotaz, jestli si můžu někdy nechat narůst dlouhé vlasy řekla, že ne, protože mám nekvalitní a třepí se a podrůstají. Já ale přesto doufám, že jednou budu mít vlásky aspoň po ty lopatky. Tak tu hledám různé rady a návory. Už beru Lecitin a používám ráno výluh z lopuchu a večer Biohar. A po mytí si dávám místo kondicionéru Gestil Wonder a někdy ho dám i jako zábal. Tak čtrnáct dní zpátky sem se takto začala o mé vlásky starat poté, co sem si pročetla vaše rady.
Mně samotné nepřijde, že bych měla tak nekvalitní vlasy, spíš bych měla chodit pravidelně zastřihovat a víc se o ně starat a pokud možno nefoukat (jen co to odroste, přestanu!)

Tak doufám, že tohle fórum mě udrží nevzít nůžky do ruky a kadeřnici přesvědčit o tom, že chci jen lehce zastřihnout konečky a že si chci nechat narůst vlásky.
Tak mi prosím drže pěsti, hlavně mým vláskům! Za všechny odpovědi děkuju:).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:43 pm    Předmět: Citovat

Ahojky a vítej Very Happy

Mě kdysi taky kadeřnice řekla, že nakrátko je jediná možnost, že mám nekvalitní vlasy. A ouha. To jenom puberta- zblázněné hormony a léky jim daly tak moc zabrat Confused takže bych rozhodně kvůli kadeřnici neházela flintu do žita Wink a hodně štěstí Very Happy


A teď jeden hloupý dotaz. Co znamená, když se řekne, že vlasy "podrůstají" ? Shocked
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

No mně to přišlo jako blbost, že mi prostě raší moc novejch vlasů pod starejma. Ale tak to je normální, ne? A přesně toho se s lopuchem a bioharem a lecitinem snažím docílit... + rychlejší růst.

A přitom je to dobrá kadeřnice, celkem známá a hlavně draháVery Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj pinkalinko Smile vítej u nás Smile
Mě toto fórum hlavně "udržuje", abych si ty vlasy nezkrátila, určitě taky vydrž, pokud tě chytne nějaká stříhací mánie, mrkni sem do některých profilů a hned tě to přejde, alespoň z mé zkušenosti, mně to tak funguje Smile

Držím pěstičky, ať vytrváš! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:49 pm    Předmět: Citovat

ahoj. vidím že se tu objevil další "vlasomaniak" (neboj, takových nás je hooodně). takže držím pěsti aby ti vlásky narostly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

No já netvrdím, že je to špatná kadeřnice, ani neříkám, že se mílí. Ani si nemyslím, že to myslela zle. Zeptala ses, řekla nazor.
Prostě co je dneska, nemusí být zítra a naopak, co dneska není, zítra být může. Vlasy mužou být poničené, třeba z toho foukání, nebo jim nesedí šampón. když to odbouráš, nebudou se tolik ničit a pak už najednou budeš mít krásné vlásky. Já si ze svého chmíří vypěstovala vlasky teměř do pasu Smile tak proč by si Ty nemohla taky Wink Jen jim dát šanci Very Happy


edit- tak to mě teda vlasy podrustají hodně, ale když jich tolik vypadne tak se pak není čemu divit Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

Říkala taky, že jsou možná zničené melírem, který mi dělala mamka. Tak to ostříhala a prej, že se uvidí, ale myslí si, že moc dobré vlasy nemám. Ale já se budu snažit:)

Děkuju za podporu!
Právě si taky myslim, že by mi tohle fórum mohlo pomoct se neostříhat:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 11:34 am    Předmět: Citovat

Taky Tě tu vítám, já jsem tady 3/4 roku a když jsem přišla, tak taky jsem si říkala, že asi nemám kvalitní vlasy, aby mohly dorůst....zatím teda jen nestříhám a starám se a henním, tak snad porostou. Mno a když půjdeš ke kadeřnici, tak ji řekni, ustřihnětě mi 2cm a ani o kousek víc, protože už se to tady v různých tématech psalo, každá kadeřnice pod pojmem "konečky" si představuje různou délku, v lepším případě 3cm v horším i 15cm. Tak bacha na to. páčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 12:10 pm    Předmět: Citovat

Já sem ted slyšela případ, kdy kadeřnici bylo řečeno zastřihnout jen konečky... no a kadeřnice ustřihla více než metr- z vlasů pod zadek byly vlasy ani ne polopatky. Stalo se to dceři mé sousedky. Odvedla jí ke kadeřnici na zkrácení. Sama říkala, že se to stalo tak rychle a ta dotyčná ustřihla tak silný pramen, že se nedalo nic dělat... Rolling Eyes

to jen k těm kadeřnicím, občas to nechapu, fakt nechápu
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 2:44 pm    Předmět: Citovat

To je jako mor, tohleto fórum. Od té doby, co jsem si tu začla číst, už mám doma Biohar, Lopušák od Naděje, Riciňák z lékárny do Henny, Lecitin, Biosil plus a teď nově Urtekram šampón. Už si nefénuju vlasy, hennuju, každej večer masíruju Bioharem (a po měsíčním používání zas nasadím Lopušák, abych vlasy nezatěžovala). Ještě před Hennou jsem párkrát citrónovoperoxidovala a maličko zesvětlila. A z doby před objevením stránek mám ještě Gestil Wonder. Teď si ještě vyhradit čas na nějaký zábaly vyživovací s riciňákem či olivovým olejem a tím, co dům dá. Protože zas nechci tou veškerou péčí vlasy vysušit...

A mám takovej dojem, že fakt víc rostou. Mám mikádo, a tak je to vidět víc než u dlouhých vlasů. Vzadu na krku mám vlasy určitě delší a aj culík malinkej si můžu udělat.

To je fakt dobrý, tyhle stránky úžasně motivujíSmile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.