Nováček a ještě k tomu naivka.

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8bde8c7b518e0e8c0dd8507237b7a738Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patule
0-7
0-7


Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 7:47 pm    Předmět: Nováček a ještě k tomu naivka. Citovat

Asi zklamu, ale o vlasy už mi moc nejde - i když jsem zde viděla názor, že by se vlasy měly mít tak 2x týdně, ale to bych se svoji vlasovou strukturou už nejspíš byla plešatá. Laughing Asi mne hned admin. smaže, ale protože mám po úrazu těžce postiženého syna, tak mi spíše jde o zveřejnění jeho stránek - www.sos-patrik.cz - a umístění na co nejvíce jiných webovek. I když nejde o komerci, tak to asi není povolený, ale třeba se někdo stihne podívat. Laughing A protože jsem nová vlastně i na PC, tak se chci zeptat, jestli je možné nějak zjistit, že se mě na chatu chce někdo na něco zeptat - třeba možnost nějakého nastavení oznámení přes mail a pod. Asi naivka, co? Laughing
Díky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 8:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám Tě u nás, třeba , až projdeš pár vláken, třeba změníš názor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj patule!
Tyhle stránky jsou sice hlavně o vlasech , ale je zde i spousta for, kde si můžeš povykládat o čemkoliv, co tě trápí! Stránky www.sos-patrik.cz , co máš uvedeny ve svém profilu jsou povoleny. Nemůžu mluvit za admina, ale nepředpokládám, že by tě z nějakého důvodu chtěl smazat Smile
Pokud by se tě kdokoliv chtěl na něco zeptat - může ti napsat osobní zprávu - ty ji uvidíš hned po otevření stránek DV vlevo nahoře - žlutá obálka, na kterou klikneš a můžeš číst a případně i odpovídat.
Další(veřejné) zprávy od členů si můžeš přečíst ve svem profilu - klikneš na svou ikonku vlevo nahoře - otevře se tvůj profil a opět můžeš číst a reagovat ( myslím, že už tam nějaké vzkazy máš) .
Kdyby jsi něco potřebovala vědět, napiš to zase sem - určitě ti někdo odpoví, případně napiš přímo moderátorům nebo adminovi ( Aha) .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,taky si nemyslim,že by Tě někdo chtěl vyhodit,Tvé stránky nejsou nějaká reklama,ale sdělení a podělení se s těžkou životní situací,která bohužel může potkat každého,nejsem sice zatím máma,ale umím si představit,jak těžké to musí být. Přeji Ti hodně síly,energie,i optimismu a spoustu hodných lidí,kteří jsou schopni a ochotni pomoct,ať už jakkoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.