dlouhé vlasy a atopický ekzém
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e28ce7cb18ec6b6213ecbb23408d25bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 3:08 pm    Předmět: Citovat

No, nakonec jsem koupila něco úplně jiného, než jsem původně chtěla Embarassed Vyhrál to konopný krém od Cannadermu (z řady Robátko pro děti). Tuhle značku mám vyzkoušenou a vždycky dobré, teď jsem jen zkusmo zkusila přemazat pusu (ta když pálí, bude pálit všechno, to už je vyzkoušené) a dobrý, je příjemný, jenom bylinná vůně... Možný vyzkouším i jiné výrobky od nich (měla jsem už Konopku a mast Stop Ekzema a ta byla nepřekonatelná,kromě krásné vůně fakt bránila svědění a hezky zvláčňovala)
Uvidíme, pro začátek mi bude stačit, když se to nezhorší. Budu si vážně dávat pozor na jídlo, no...
Ale momentálně jsem nejdla nic mimořádného, celkově taky trochu podezírám stres...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 3:09 pm    Předmět: Citovat

Herminko, teď je to v pohodě. Jsem doma. Takže si sladké napeču nebo si dělám nepečené "zákusky" s kysané smetany. Skoro všechno musím dělat "po doma". Ale jde to. Horší je to s vůlí, občas zhřeším, takže pak mám i důkaz, že to je fakt tou sójou (třeba margotka, nebo studentská pečeť. když to leží na stole...člověk si řká jenom takovej kousíček Embarassed -ale to bývají taková malá ložiska, co hned mizí...) Ale dost se bojím návratu do práce. Protože sója je i v dochucovadlech= závodní jídelny a restaurece nepřipadají v úvahu. Evil or Very Mad
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 3:13 pm    Předmět: Citovat

wensdy, můžu se tě jen ze zvědavosti zeptat, jak jsi přišla na to, že to je zrovna sója? Stylem pokus-omyl? Nebo ti to vyšlo někde v testech u alergologa?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 3:45 pm    Předmět: Citovat

Meeesha: pokus omyl, nemůžu se dokopat k alergologovi na potvrzující testy. Ono taky kdy, s dráčkem...by mu zbořil ordinaci Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 3:58 pm    Předmět: Citovat

wensdy: Já si to myslela, ono je to spolehlivější než ty testy. A jít tam s dráčkem by nemuselo být špatný, třeba by tě vzali do ordinace přednostně Smile (Vzpomněla jsem si, jak mamka vyprávěla, že jedna její spolužačka studovala VŠ s miminem - na ústní šla vždycky první a doba, kterou tam strávila, se úměrně zkracovala s rostoucí hlasitostí mimča Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 6:26 pm    Předmět: Citovat

Juch, přišlo jaro, přišel ekzém. Letos si vybral skvělé místo - koutky rtů Laughing Pravý koutek už jsem si dneska stihla natrhnout při čištění zubů. Zatím mažu bambuckým máslem a doufám že zmizí, nebo se alespoň nebude rozlézat. Zajímalo by mě, jak jeho vzniku předcházet, když je u mě ekzém spojený hlavně s pylovou alergií Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 7:02 pm    Předmět: Citovat

To nevím, ale pokud to víš, tak by ti měly zabrat klasické prášky na alergii, nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 7:06 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
To nevím, ale pokud to víš, tak by ti měly zabrat klasické prášky na alergii, nebo ne?


Prášky na alergii beru pořád. Vím co se dělo když jsem je nebrala a popravdě si netroufám je vysadit. Alespoň do doby než vymyslím něco lepšího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetuleH
81-160
81-160


Založen: 10.9.2010
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 7:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
já se snažím v sezóně držet dietu. Pomáhá mi. Říká se tomu zkřížená alergie, google poradí Smile.
třeba : http://www.bez-alergie.cz/aktualne/zkrizene-alergie-187
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 7:12 pm    Předmět: Citovat

Jasně, no... (já to asi zase zkusím, i když na ekzém mi prášky nikdy nezabraly) Co na to nevím, celkově mě mi na prasklé koutky pomáhal B-komplex, ale tady nevím, jestli to zabere. Případně ještě třeba zinek, má být dobrý na kůži, ale taky nevím, jestli je k něčemu.
Pak asi dávat bacha na to, co člověk jí - žádné kyselé, žádné dráždivé potraviny (rajčata, jahody, kečupy, ostré věci), aby to nedráždilo, ale to tě už asi taky napadlo.
A nějak šetrně čistit, aby se tam nedostala infekce. Rolling Eyes Na to u ekzému bacha, vím o čem mluvím Embarassed Rolling Eyes

Jinak pusu mám strašně citlivou, teď už několik dnů bojuju s ekzémem přímo na rtech a je to ještě něco víc, než otrava. Pro tenhle případ mám doma čistou lékárenskou bílou vazelínu, která mě jako JEDINÁ potom nepálí a nesvědí mě po ní pusa (bambucké máslo, krémy, balzámy, oleje, všechno strašně pálí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.