Razítka na nehty
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6ac11c4563a476141ec6f02520a34f1cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak si upravujete nehty?
Nijak
31%
 31%  [ 17 ]
Bezbarvý lak
18%
 18%  [ 10 ]
Nálepky na nehty
7%
 7%  [ 4 ]
Pestrobarevné laky
29%
 29%  [ 16 ]
Francouzská manikúra
12%
 12%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 4:03 pm    Předmět: Razítka na nehty Citovat

Zdravim všechny slečny a paní, které navštěvují tyto stránky. Předpokládám, že se nestaráte jen o vlasy, ale i o ostatní části těla Very Happy Tak jsem se chtěla zeptat, jestli máte některá zkušenosti s razítkama na nehty...před chvílí jsem na to narazila na netu a docela mě to zajímá...Prosím pište, ať se poučím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 7:16 pm    Předmět: Citovat

Jee já mámSmile Jsou super když se s nima naučíš pracovat:-)mám z aukra nějaký ty neoriginální a v pohodě, doporučuju:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

Já právě používám takové ty nálepky na nehty...platíčko stojí kolem 5O kč a většinou moc dlouho nevydrží, tohle mi přijde prima, že máš ňákejch 6 obrázků a můžeš si je natisknou barvou jakou chceš...a pořád máš hezky upravené nehty, možná to vydrží i déle než ty nálepky...A používáš obyčejný lak nebo si kupuješ ty jejich spešl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
erathia
41-80
41-80


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 6:08 pm    Předmět: Citovat

Já sem taky oproti nálepkám spokojenejší, neodlupuje se to a vydrží ti to stejně jako lak na nehtech, takze tak tyden v klidu:-) Laky používám obyč, nejlepší jsou na to nějaké starší hustší..taky se mi osvědčil nejvíc lacinej lak z dm s-he. Stojí kolem padesati a razitkuje se s ním báječněSmile A jinak pokud jsi z Brna tak jsem razítka viděla v podchodě, šest platíček plus laky za 150, nicméně celkem ošklivý vzory, ale na vyzkoušení dobrý myslim:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 8:59 am    Předmět: Citovat

Z Brna bohužel nejsem, ale ty razítka si teda koupim, už jsem to probírala i s mamkou. Taky se jí to líbí. Pořád kupujem ňáký nálepky a docela to leze do peněz, takže počáteční investice 200Kč mě nezabije a když to vydrží dlouho tak se mi to i vyplatí...Děkuji za rady Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 10:52 am    Předmět: Citovat

Já slyšela, že se dají sehnat i u vietnamců ty neoriginální a o dost levněji. Tak doufám, že až bude čas jít do města, tak je seženu. Taky mě to láká Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 4:58 pm    Předmět: Citovat

Já právě používám nálepky od Vietnamců, no, taky to jde poznat, ale co by člověk chtěl za 10 korun. Laughing Snad tam brzo dorazí i razítka, vypadá to dobře, já jsem takový nehtový mág, že kdybych si měla něco malovat sama, tak mám na každém nehtu něco jiného. Ale já bych chtěla vyzkoušet věcí... třeba taneční podložku, nalepovací oční stíny, silikonovou neviditelnou podprsenku (na aukru mají zajímavé dražby, nezkoušela jste ji některá? Cool ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 7:54 pm    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
...silikonovou neviditelnou podprsenku (na aukru mají zajímavé dražby, nezkoušela jste ji některá? Cool ).


Mno já ji potkala. Ve škole na záchodě byl z ní obal Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 10:17 am    Předmět: Citovat

Kornélie napsal:
Já právě používám nálepky od Vietnamců, no, taky to jde poznat, ale co by člověk chtěl za 10 korun. Laughing


Můj případ, na nálepkách od Vietnamců mě zlákaly hezké vzory, ale ať je lepím jakým stylem chci, vždy se mi za pár hodin zkroutí a upadnou. Vyhodila jsem je. O razítkách slyším prvně. Nemáte spíš na mysli takové ty šablony, které se pak přetřou lakem?Něco takového jsem viděla u Essence, ale kdo by ses tím piplal...Navíc mám dojem, že ten lak by stejně vlezl i pod tu šablonu a motiv by nebyl pravidelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 7:37 pm    Předmět: Citovat

Nene, to je opravdu razítko, přetřeš spešl hustým lakem destičku s vytlačeným vzorem, přitlačíš razítko a orazítkuješ si s tím nehet. Vypadá to moc hezky, ale je to piplačka, jestli jsem to dobře pochopila, tak na každý nehet se razítko musí odlakovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.